Skocz do zawartości

Co jest grane z facetami?


Toranaga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci. Poprzednia partnerka nigdy nie miała zrobionej porządnie minety. Wiek 34 lata, nie wiem ile miała partnerów w życiu. powiedziała mi że pierwszy raz ze mną miała taką przyjemność jakiej jeszcze w życiu nie miała. Przez 10 lat miała męża. Przypadkowy seks dzisiejszej nocy. Kobieta 45 lat. Też miała męża i kilku partnerów. Teraz jest z misiem. Wypiliśmy trochę a że po pijaku przeważnie mój sprzęt nie jest do końca sprawny, właściwie jest to sprawa losowa to mówię że zrobię Ci minetkę. Ona się mnie pyta co to jest? Byłem w szoku! Wytłumaczyłem o co biega. Zrobiłem. Rzucała się po łóżku, jęczała. Po wszystkim powiedziała mi że pierwszy raz jej było tak dobrze i zawsze marzyła o takiej rozkoszy. Możecie mnie oświecić co się kurwa dzieje z facetami? Trochę ssania i lizania a dla samców to jakiś problem?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toranaga Jeżeli wierzysz w to co mówią kobiety, to jeszcze długa droga przed tobą Bracie.

Po minecie zalecam przepłukać, dyskretnie w łazience usta octaniseptem albo jednym z jego zamienników, bo nie wiesz co te panie mogą roznosić. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Toranaga napisał:

Witam braci. Poprzednia partnerka nigdy nie miała zrobionej porządnie minety. Wiek 34 lata, nie wiem ile miała partnerów w życiu. powiedziała mi że pierwszy raz ze mną miała taką przyjemność jakiej jeszcze w życiu nie miała. Przez 10 lat miała męża. Przypadkowy seks dzisiejszej nocy. Kobieta 45 lat. Też miała męża i kilku partnerów. Teraz jest z misiem. Wypiliśmy trochę a że po pijaku przeważnie mój sprzęt nie jest do końca sprawny, właściwie jest to sprawa losowa to mówię że zrobię Ci minetkę. Ona się mnie pyta co to jest? Byłem w szoku! Wytłumaczyłem o co biega. Zrobiłem. Rzucała się po łóżku, jęczała. Po wszystkim powiedziała mi że pierwszy raz jej było tak dobrze i zawsze marzyła o takiej rozkoszy. Możecie mnie oświecić co się kurwa dzieje z facetami? Trochę ssania i lizania a dla samców to jakiś problem?

Są laski którym bym minety nawet naj**any nie zrobił to zależy też od faceta czy się nie brzydzi niektórych rzeczy, ale nie mówię że jestem jakiś całkiem na nie bo są takie dziewczyny gdzie bym się nawet  nie wahał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie we wszystko wierzę. Raczej patrzę na zachowanie. Nie brzydzę się jeśli zapach tam na dole jest w porządku a laska jest ładna i zadbana. Nie była randomowa. Znamy się kilkadziesiąt lat. Od dzieciństwa. 

Edytowane przez Toranaga
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze trzeba słuchać tego co mówi. Czasem wystarczy obserwować reakcje.

 

Co do autora - zgadzam się z tezą, niewielu jest dobrych ruchaczy. Nauka zajmuje tutaj dużo czasu i trzeba przerobić kilka partnerek, żeby nabrać skilla. Ilu ma dostęp do kilku partnerek (najlepiej otwartych) w swoim życiu - to już niech każdy sobie odpowie.

 

Z drugiej strony - Wy nigdy nie chwalić swoich partnerek/kochanek za dobrą robotę? Ja tam nie mam problemu przyznać, że blowjob był najlepszy w życiu, jeśli tak naprawdę było. A progresja w tym obszarze jest taka sama jak progresja na innych polach - staram się znaleźć dla siebie coraz to lepsze rozwiązanie, nie pozostając przy tym biernym. Nie jest bowiem ciężko osiągnąć najlepszego loda po latach, jeśli już wiesz czego chcesz i komunikujesz to drugiej strony. No albo bierzesz jak swoje i też jest fajnie .;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dyletant napisał:

Uwierzył kobiecie... i poległ w namiętnościach. 

Panie świeć nad jego duszą. 

To tylko seks.

 

12 minut temu, ntech napisał:

Jak Ci powie że masz największego to też uwierzysz ?

Nie ważne. Mam swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BRAIN_ROOT napisał:

Standard jak będzie jej zależało to będzie Cie wychwalać podbudowywać ego i powie Ci wszystko. A jak będzie chciała Cie spuścić w kiblu to Ci dowiesz się że masz małego i że jesteś słaby. Niestety doświadczyłem Obu tych sytuacji :D 

 

Niestety racja, z moją ex nawet razem udało nam się kilka razy dojść jednocześnie, nie było to łatwe żeby się zgrać, a jak zaczęło się sypać i zamknęła "warsztat", powiedziała, że i tak strzelam po 5 sek więc po co sex. Takie życie.

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jorgen Svensson napisał:

, że i tak strzelam po 5 sek więc po co sex. Takie życie.

Strzelam po 5 sekundach żeby nie musieć tak długo na ciebie patrzyć. :D

 

22 minuty temu, ntech napisał:

Jak Ci powie że masz największego to też uwierzysz ?

Następny temat "Panowie Pani mi powiedziała ze mam najwiekssego a ja tylko 12 cm we wzwodzie, co jest nie tak z tymi facetami?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Pozytywniak napisał:

@Toranaga

Naprawdę dajesz się jeszcze nabierać na teksty kobiet: ty to jesteś najlepszy, a poprzedni to byli beznadziejni?

 

Rany, obudź się. 

Po tobie kolejny słyszy to samo.

Wszystko w temacie.

W zasadzie w to co one gadają to tylko czytać miedzy wersami.

Moja narzeczona urabiała w ten sam sposób swojego po mnie, jak patrzyłem te same gesty, te same relacje na fb i pewnie te same słowa.

Że jestem najlepszy ?

Klon w urabianiu.

Bracie patrz co robią, a to co one pierdolą to jednym wypuszczaj drugim wpuszczaj.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BRAIN_ROOT napisał:

 A jak będzie chciała Cie spuścić w kiblu to Ci dowiesz się że masz małego i że jesteś słaby. Niestety doświadczyłem Obu tych sytuacji :D 

Albo klasyką : "nigdy nie czułam się jak z Tobą" aby na odchodnym rzucić "nigdy nie miałam z Tobą orgazmu" :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio usłyszałem, że moje inteligencja jest "niebywale seksowna i gdyby była przy mnie to by mnie brała". Gdy zacząłem eskalować seksualnie samica się odsunęła i trwa to już 3 tygodnie :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.