Skocz do zawartości

Co jest grane z facetami?


Toranaga

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Słowianin napisał:

może zaczniemy sobie mierzyć długości kutasa?

Ja mam 17cm przy wzroście 187. A moja była spytała mnie dwa razy kiedyś czy mierzyłem sobie z kolegami. Odpowiadałem że nie. To wyobraźcie sobie że wmówiła mi że to jest przeciętna długość u faceta i że np. jej były o głowę niższy ode mnie miał takiego.

A ja łykałem to jak pelikan bo miałem niskie poczucie własnej wartości które wyczuła i wykorzystywała.

I wiele, wiele innych rzeczy mi tak wkręcała. Teraz wyznaję zasadę że trzeba znać swoją wartość, bo jak się nie szanujesz sam to inni Cię szanować nie będą a już na pewno nie kobiety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, grunt że bratu się udało. Jest niedziela - grill, kiełbaska i zdrowie jegomościa:)

 

Dopowiem tylko jedno zasadnicze stwierdzenie z piosenki "Nie wierz nigdy kobiecie":)

 

A to czy mamy 12, 14 czy 22 - walić to, jakieś wymysły obecnych czasów by mieć fchuj najwięcej. To i tak nieistotne z perspektywy absolutu :D Czarna dziura i tak nas wchłonie i na co nam te pół metrowe pytongi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BRAIN_ROOT napisał:

Standard jak będzie jej zależało to będzie Cie wychwalać podbudowywać ego i powie Ci wszystko. A jak będzie chciała Cie spuścić w kiblu to Ci dowiesz się że masz małego i że jesteś słaby. Niestety doświadczyłem Obu tych sytuacji :D 

 

No ... i te dwie opinie mogą być od tej samej kobiety. I to w dość krótkim odstępie czasu ...;).  A najlepsze  ze one w to głęboko wierzą ...Czyli coś takiego jak w Koranie. Nowe teksty wymazują starą rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek w swoim życiu nie przerobi wystarczającej liczby partnerek sexualnych, żeby ferować ogólnikowe wyroki w sprawie wszystkich kobiet. To jest po prostu nielogiczne. Co z tego, że autor wątku spał z jedną...czy tam 10, 20 kobietą? Może mieć pewne odczucia, ale wyłącznie osobiste. Wstrzymałbym się z uogólnianiem, to już raczej mrówcza robota znawców tematu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, enjoylife napisał:

Wielka ekipa mężczyzn nie wskaże Ci gdzie jest łechtaczka, to co dopiero minety wymagać :D

O cholera, myślałem że przytłaczająca większość facetów zna budowę cipki. Chyba w szkole na biologii coś takiego było? Chyba myliłem się co do poziomu wykształcenia przeciętnego polaka/polki. W sumie usłyszałem ostatnio od kobiety po 30 że robiąc siku po stosunku usuwa spermę. Musiałem wytłumaczyć że to są dwie różne dziurki. Masakra.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.