Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Posted (edited)

Dobry wieczór!

Chce wszystkich braci przestrzec przed mieszaniem alkoholu z ecstasy.Odradzam i ostrzegam.Zawsze wcześniej przed zażyciem tej cudownej substancji piłem 2 lub 3 piwa,potem pół groszka i to mi wystarczało na cały wieczór atrakcji.Przerwy między "braniem" miałem 2 -miesięczne i było super.Jednak w ten piątek zostałem skuszony przez szatan xd Mój kumpel był po wypłacie.Awansował a wiec święto.No i postawił wóde.Wydawało mi sie że grzech odmówić.2piwa poleciały.Kiedy jestem w klubie łykam pół piksy.Przez pierwsze 2 godziny wszystko okej,pożądany efekt.No i godzina 3 w nocy.Odcieło mnie totalnie.Pamiętam tylko przebłyski.Z tego transu wyrwałem się dopiero o 4:30 wyprowadzany przez kumpla z klubu.Zauważył że jest coś ze mną nie tak bo w klubie była płachta w którą uderzałem mówiąc "Czemu Jano nie chce się ustawić do zdjęcia?" Potem pytałem kiedy ślub jego brata z Ilona ale problem jest taki że jego brat ma 17 lat a żadna Ilona nie istnieje XD I kiedy byliśmy na przystanku wszedłem do autobusu z odpalonym petem myśląc że jestem w ruchomej kawiarni XD Także tak...

Panowie życzę sobie i wam rozwagi :D

Miłej nocy!

Edited by WuJomucha20
  • Like 1
  • Thanks 1

Mocno przesadzasz. O wiele "ciekawsze" rzeczy robię na trzeźwo, zwłaszcza kiedy się cieplej robi.

Wmawiałeś kiedyś na ten przykład jakiemuś obcemu dzieciakowi, że jesteś jego ojcem?

No właśnie :)

• Like 1
  • Haha 4

Posted (edited)

@WuJomucha20

Swego czasu byłem fanem mixu alko, białe, zielone bawiłem się świetnie. Później w tym mixe dropsy zastąpiły białe dalej bawiłem się świetnie. Co chcę powiedzieć? Nie wszystko jest dla wszystkich. Niektórym wystarczy browar i im "odpierdala" i tacy ludzie już przy piwie powinni uważać.

Ps. To nic osobistego, takie luźne przemyślenia.

Edited by józekk
dopis

10 godzin temu, WuJomucha20 napisał:

Mój kumpel był po wypłacie.Awansował a wiec święto.No

Bez urazy, ale ile masz lat? Mnie takie rzeczy bawiły w wieku 18, 19 lat, jak jesteś sporo starszy to zastanów się nad, tym jak świętować i jakich masz "ziomków", bo nie tacy byli, a jak będziesz chciał pomocy to zostaniesz sam z rodziną. 

PS. Ale jak klepnie to widzę srogo haha :D:D

Z pigułami nie ma żartów. Na ogół ciężko stwierdzić jakie związki są użyte do ich produkcji. Idealnie byłoby gdyby z substancji czynnych zawierały jedynie MDMA, stąd dobrze mieć sprawdzone źródło. 

• Like 1

4 godziny temu, józekk napisał:

@WuJomucha20

Swego czasu byłem fanem mixu alko, białe, zielone bawiłem się świetnie. Później w tym mixe dropsy zastąpiły białe dalej bawiłem się świetnie. Co chcę powiedzieć? Nie wszystko jest dla wszystkich. Niektórym wystarczy browar i im "odpierdala" i tacy ludzie już przy piwie powinni uważać.

Ps. To nic osobistego, takie luźne przemyślenia.

Absolutnie się z Tobą zgadzam.No ja popełniłem według mnie tamtego wieczoru dwa błędy.Pierwszy że wypiłem ciężki alkohol jakim jest wódka a nie tak jak zwykle piwo a drugim to dorzucenie ćwiartki zbyt wcześnie(Następnym razem jeśli się zdecyduje będe działał według starego schematu)

Wow.... odkrycie... W ogóle tego gówna nie tykaj - alkoholu i dragów.

15 minut temu, wojkr napisał:

Wow.... odkrycie... W ogóle tego gówna nie tykaj - alkoholu i dragów.

Rozumiem że Pan abstynent? Szanuje ale każdy robic co uważa.Ja i tak zbyt często nie tykam alkoholu(raz na dwa tygodnie 2 piwa) a emka jest maksymalnie u mnie 3 razy w roku także  nie mam z tym problemów.Raz  spróbowałem zioła.Nigdy więcej.To nie dla mnie :D

Ecstasydata.org, polecam tę stronę, możesz na niej zobaczyć co najprawdopodobniej znajduje się w pixie, wystarczy wpisać w wyszukiwarke np. Tesla.

Posted (edited)
W dniu 8.07.2019 o 16:20, józekk napisał:

@wojkr Młodość musi się wyszaleć. 

Ano.... fakt, tylko że niektórych kosztuje to życie... dosłownie, albo łamie komuś życie.

Punkt widzenia zmienia się jak zakłada się rodzinę i ma dzieci, jak miało się kilku znajomych, kolegów, którzy przez takie wyszumienie mają połamane życiorysy, albo po prostu nie żyją.

ps. 

Alkohol i papierosy to też gówno...

Edited by wojkr

1 godzinę temu, wojkr napisał:

tylko że niektórych kosztuje to życie... dosłownie

zakłada się rodzinę i ma dzieci

Ciekawe zestawienie co nie?

Zestawienie? Można by tak powiedzieć....to też chemia...