Skocz do zawartości

MDMA(ecstasy) - Ważna uwaga


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór!

 

Chce wszystkich braci przestrzec przed mieszaniem alkoholu z ecstasy.Odradzam i ostrzegam.Zawsze wcześniej przed zażyciem tej cudownej substancji piłem 2 lub 3 piwa,potem pół groszka i to mi wystarczało na cały wieczór atrakcji.Przerwy między "braniem" miałem 2 -miesięczne i było super.Jednak w ten piątek zostałem skuszony przez szatan xd Mój kumpel był po wypłacie.Awansował a wiec święto.No i postawił wóde.Wydawało mi sie że grzech odmówić.2piwa poleciały.Kiedy jestem w klubie łykam pół piksy.Przez pierwsze 2 godziny wszystko okej,pożądany efekt.No i godzina 3 w nocy.Odcieło mnie totalnie.Pamiętam tylko przebłyski.Z tego transu wyrwałem się dopiero o 4:30 wyprowadzany przez kumpla z klubu.Zauważył że jest coś ze mną nie tak bo w klubie była płachta w którą uderzałem mówiąc "Czemu Jano nie chce się ustawić do zdjęcia?" Potem pytałem kiedy ślub jego brata z Ilona ale problem jest taki że jego brat ma 17 lat a żadna Ilona nie istnieje XD I kiedy byliśmy na przystanku wszedłem do autobusu z odpalonym petem myśląc że jestem w ruchomej kawiarni XD Także tak...

 

Panowie życzę sobie i wam rozwagi :D

 

Miłej nocy!

Edytowane przez WuJomucha20
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WuJomucha20

Swego czasu byłem fanem mixu alko, białe, zielone bawiłem się świetnie. Później w tym mixe dropsy zastąpiły białe dalej bawiłem się świetnie. Co chcę powiedzieć? Nie wszystko jest dla wszystkich. Niektórym wystarczy browar i im "odpierdala" i tacy ludzie już przy piwie powinni uważać.

 

Ps. To nic osobistego, takie luźne przemyślenia.

Edytowane przez józekk
dopis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, WuJomucha20 napisał:

Mój kumpel był po wypłacie.Awansował a wiec święto.No

Bez urazy, ale ile masz lat? Mnie takie rzeczy bawiły w wieku 18, 19 lat, jak jesteś sporo starszy to zastanów się nad, tym jak świętować i jakich masz "ziomków", bo nie tacy byli, a jak będziesz chciał pomocy to zostaniesz sam z rodziną. 

 

PS. Ale jak klepnie to widzę srogo haha :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, józekk napisał:

@WuJomucha20

Swego czasu byłem fanem mixu alko, białe, zielone bawiłem się świetnie. Później w tym mixe dropsy zastąpiły białe dalej bawiłem się świetnie. Co chcę powiedzieć? Nie wszystko jest dla wszystkich. Niektórym wystarczy browar i im "odpierdala" i tacy ludzie już przy piwie powinni uważać.

 

Ps. To nic osobistego, takie luźne przemyślenia.

Absolutnie się z Tobą zgadzam.No ja popełniłem według mnie tamtego wieczoru dwa błędy.Pierwszy że wypiłem ciężki alkohol jakim jest wódka a nie tak jak zwykle piwo a drugim to dorzucenie ćwiartki zbyt wcześnie(Następnym razem jeśli się zdecyduje będe działał według starego schematu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wojkr napisał:

Wow.... odkrycie... W ogóle tego gówna nie tykaj - alkoholu i dragów.

Rozumiem że Pan abstynent? Szanuje ale każdy robic co uważa.Ja i tak zbyt często nie tykam alkoholu(raz na dwa tygodnie 2 piwa) a emka jest maksymalnie u mnie 3 razy w roku także  nie mam z tym problemów.Raz  spróbowałem zioła.Nigdy więcej.To nie dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2019 o 16:20, józekk napisał:

@wojkr Młodość musi się wyszaleć. 

Ano.... fakt, tylko że niektórych kosztuje to życie... dosłownie, albo łamie komuś życie.

 

Punkt widzenia zmienia się jak zakłada się rodzinę i ma dzieci, jak miało się kilku znajomych, kolegów, którzy przez takie wyszumienie mają połamane życiorysy, albo po prostu nie żyją.

ps. 

Alkohol i papierosy to też gówno...

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.