Skocz do zawartości

Słowiański Zamek w Hereos III Might and Magic Wake of Gods


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Forumowicze, gracze, fani Herosów, kto jest za tym , żeby stworzyć słowiański zamek w Herosy, co by tam miało się znajdować ? Leszy , Wiedźmini, Bodzęta, Wampiry, Smoki, może jakieś stworzenia, ze słowiańskiej mitologii, Wake of Gods, został stworzony przez rosyjskich fanów, a nie pomyśleli nad tym, żeby stworzyć Gród z istotami ze słowiańskich mitologii, może ma ktoś jakiś ciekawy pomysł, co ma się w nim znajdować ? Czekam na pomysły,  tylko nie wyjeżdżać mi tutaj z turbolechityzmem ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Boromir napisał:

Gród z istotami ze słowiańskich mitologii, może ma ktoś jakiś ciekawy pomysł,

To powinno pomóc.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Demony_słowiańskie

 

9 minut temu, Mosze Red napisał:

Nosacz Janusz, musi być na 100% ?  

@Boromir

Ja bym tak na poważnie dodał tego Janusza nosacza, jako ciekawostkę, i żeby było wiadomo że Polak zrobił.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Passat 1.9 TDI

2. Biedronka

3. Promocja

4. Pożyczka "chwilówka"

 

"Tydzień Wolkswagena. Populacja Passatów w królestwie zwiększa się",

 

"Wybierz prezent: +100 doświadczenia albo -20% na następną chwilówkę"

 

"Archanioły zjadły flaki bez chliba i się nie najadły. Teraz som złe i chcom rozdupcyć królestwo ze zemsty"

 

Zaklęcia najwyższego stopnia:

"Siatka Janusza"

Przypierdol wrogowi mistyczną siatką z biedronki i zadaj ogromne obrażenia. Dodatkowo 30% szans na ogłuszenie wroga.

 

"Zniszczenie uszczelki"

Użyj magów do modlitw, które dadzą 70% szans na rozwalenie uszczelki pod głowicą Passata Twojego wroga. Ultra destrukcyjne zaklęcie.

 

"Promocja"

Rzuć zaklęcie na swoje jednostki i dodaj im mocy w walce. Zaklęcie zwiększy szybkość jednostek o 70% w biegu po towar. Wydobycie złota zwiększy się.

Edytowane przez Carl93m
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lucid napisał:

Król Sanjaya. :D 

Ja akurat Króla Sanyaya bardzo lubię, pozytywny człowiek, w jego filmach jest ziarnko prawdy.

23 godziny temu, Patton napisał:

Masz jakiś pomysł, chcesz coś zrobić, to zrób, bo później będziesz żałował, że nie spróbowałeś, ja to traktuje jako fanowską abstrakcję, może się uda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w księgarni widziałem książkę z ilustracjami słowiańskich demonów. Te akurat mi pasują jako bardziej znane (poza pierwszym, ale skądś smoka trzeba wziąć).

 

Ażdacha (smok),

Bobo alias Bebok,

Leszy,

Licho,

Raróg (ognisty sokół),

Strzyga,

Wąpierz,

 

Jak chciałbyś to zrobić? Bo jedyny sposób jaki widzę, to animować modele 3D i zrobić poklatkowe zdjęcia animacji i przerobić na ich animowany format obrazu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Boromir napisał:

ja to traktuje jako fanowską abstrakcję, może się uda :) 

Przypomniało mi to grę slavic monsters, no niby jest to klon pokemon go, ale z potworami z mitologii słowiańskiej. Który poza miastami w przeciwieństwie to pokemon go działa bardzo fajnie,tzn też można coś złapać, a w pokemonach to już dość ciężko.

 

4 godziny temu, Ogridnik napisał:

Sandały z białymi skarpetami.

No ja bym zmienil na kuboty przyspieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić ale ja jestem wierzący i trochę czuję się zniesmaczony, możecie pluć na kościół, ale żeby to była krytyka konstruktywna, żeby nie było, też mi się wiele rzeczy w kościele nie podoba. Traktuję to jako satyrę , to co widzę, nowe zamki do herosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.