Skocz do zawartości

Przeprogramowanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Jak zapewne wiecie od dwóch lat prowadzę proces zmierzający do przebudowania własnej osobowości. Mam już mniejsze i większe sukcesy a także porażki(jest ich dużo więcej), ale aktualnie skoncentrowałem się nad pracą nad poczuciem własnej wartości czyli rzeczą, którą z własnej głupoty wcześniej pomijałem ponieważ uważałem ten termin za zbyt nieostry. A w sumie od tego powinienem był zacząć.

 

Opracowałem zatem definicję poczucia własnej wartości, uznałem, że jest to zdolność honorowa względem samego siebie czyli umiejętność dotrzymywania zobowiązań danych samemu sobie.

 

Nagradzam się zatem za drobne sukcesy w sposób, który jest dla mnie konstruktywny. Schemat wygląda tak : Udało mi się wytrzymać tydzień bez papierosów? Super! W nagrodę robię sobie ostry trening siłowy a po treningu lecę pod lodowaty prysznic. To tylko jeden z przykładów. Mówię do siebie jak dobry, ale wymagający rodzic do wewnętrznego dziecka i inne takie triki znane z metod pracy psychologów behawioralnych. 

 

Dzisiaj przed snem napiszę do siebie list w którym wybaczam sobie poprzednie niepowodzenia jednocześnie oczekując od siebie poprawy i nakreślając plan działania.

 

Mam jednak pomysł na przyśpieszenie tego procesu i jego uskutecznienie. Zamierzam stworzyć spersonalizowane nagranie audio w którym będę mówił do siebie przez godzinę określone rzeczy i słuchał tego zawsze w trakcie snu.

 

Zrobię to tak:

Przygotuje dwa nagrania obie będą składać się z dwóch nałożonych na siebie ścieżek audio, jedna ścieżka wprowadzi mój mózg w fale teta (jak np w mindfulness)

 

Drugie nagranie to będzie nagranie mojego głosu mówiącego do siebie wzmacniające i budujące afirmacje.

 

Nagrania będę słucha wyłącznie w trakcie snu, żeby pracować nad tym nieświadomie.

 

Więc pytanie do braci. W jakim programie najlepiej będzie stworzyć takie cudo? Czy zmienić coś w tej afirmacji, żeby podświadomość lepiej załapała? 

 

Nagranie będzie spersonalizowane czyli np : (moje imię) jesteś silnym, wartościowym mężczyzną, który z łatwością osiąga cele jakie sobie wyznaczy. Masz w sobie ogromną siłę woli i kochasz siebie takiego jakim jesteś, ale potrafisz też od siebie wiele wymagać i nagradzać się za osiągnięcia. W trudnych chwilach znajdujesz rozwiązanie problemów ponieważ myślisz logicznie i jesteś kreatywny. Nic nie jest w stanie wyprowadzić Cię z równowagi jeśli masz przed sobą ważny cel.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale wyobraziłem sobie scenę jak ktoś przeszukuje Twoje mieszkanie naciska odtwarzanie na jakimś sprzęcie grającym a zaciemniony pokój wypełnia spokojny głos "jesteś silnym, wartościowym mężczyzną, który z łatwością osiąga cele jakie sobie wyznaczy. Masz w sobie ogromną siłę woli …."  Scena jak z filmu "Siedem" :) 

 Tak na poważnie jeśli to Tobie pomaga i widzisz efekty to ekstra i podziwiam za samozaparcie i wewnętrzną dyscyplinę. U mnie taka zmiana przyszła o wiele bardziej naturalnie, sam chyba nawet nie jestem  stanie wskazać dokładnie kiedy. Może to kwestia wieku, w pewnym momencie życia po prostu uświadomiłem sobie że mam totalnie wyjebane na większość rodzaju ludzkiego i na to co on o mnie myśli. Ba, poszło to chyba za daleko i łapie się na mnie lub bardziej skrywanej pogardzie do większości ludzi /bez żadnych podziałów płciowych czy innych, gardzę wszystkimi po równo :) / i co gorsza na jawnym okazywaniu im tego. Co w gruncie rzeczy nie jest rzeczą dobrą dla współżycia społecznego. Pozostaje mi życzyć powodzenia. Pozdrawiam !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do programu to np: Cool Edit Pro

Nagrywasz swoją afirmacje do pliku wav, następnie dokładasz częstotliwośći theta i już. Program prosty układasz każdy dźwięk jak klocki.

 

Tutaj gotowiec:

https://prekognicja.pl/mp3/rozwoj-osobisty/kochac-siebie-theta-kaizen/

 

A tu krok po kroku:

http://prawoprzyciagania.net/viewtopic.php?f=21&t=380

Edytowane przez józekk
dopis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.