Skocz do zawartości

Seks kamerki- jak odnosicie się do tego tematu?


enjoylife

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.07.2019 o 17:06, Gołodupiec napisał:

Ja całkowicie nie rozumiem tego, dlaczego ktoś płaci gruby hajs (bo za kilka kredytów czy jaka tam panuje waluta, nic nie zdziałasz) przez internet drugiej osobie tylko po to, aby ta się przed nim powyginała przez chwilę. 

Poczucie władzy, dominacji. Rozkazujesz jej - pokaż cipkę - i ona to robi. Nie rozumiem tylko czemu na kamerce skoro mogliby to spokojnie za ten sam hajs robic w strip-clubie. Założę się, że 99% oglądających to nagrywa a potem się tasuje. Jedyny plus tego, bo w gogo nie ponagrywasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto co lubi.... mnie osobiście szkoda by było na to kasy i czasu.

Ale ok... są ludzie których to kręci, zarówno oglądanie jak i pokazywanie.

Tym bardziej że internet daje poczucie anonimowość ( złudne ale nadal jest wiele osób, które uważają że w sieci są bez karne i nie można odpowiadać karnie za niektóre czyny).

No i jest to łatwa szybka kasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że bardzo oceniacie i klasyfikujecie ludzi czerpiących takich rozrywek co jest niefajne.

Sam próbowałem mimo realnych "stosunków" z kobietami.

@paulaner dobrze wypunktował co w takiej zabawie może kręcić. Poza tym musiałem trafić na specyficzny typ kobiety u której brałem "priv".

Dziewczyny robią tam niezłą kasę, a te cenniki za donejty to prawdziwy supermarket hehe (szparka: xx, cycki: xx, itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.