Skocz do zawartości

Pudzian kontratakuje. Pół żartem, pół serio.


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę przykre, że dyskusja na takie ważne w sumie tematy odbywa się w anturażu prymitywnych heheszków.

 

Wypowiem się krótko: seks bez zgody którejkolwiek ze stron to zawsze gwałt. Także w małżeństwie. Małżeństwo to nie umowa kupna-sprzedaży człowieka. Niechęć do seksu rozwiązuje się rozmowami, terapią, ewentualnie rozstaje się. Nie wyobrażam sobie, jakbym miał zmuszać kobietę do seksu, czy też gdyby kobieta miała zmuszać mnie. Marek też mówił, że mężczyznę da się zgwałcić i ja przyznaję mu rację - da się. Niestety.

 

Zakupy bez zgody? Trochę inny kaliber, niż gwałt. Trzeba być kawałem dzbana, żeby to porównać. Ja bym to nazwał przemocą ekonomiczną ze strony kobiety. I owszem, kradzieżą - jeśli pieniądze należą do męża, a nie do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Still napisał:

@wolnystrzelec A zakupy żony, bez wiedzy męża, ze wspólnych pieniędzy, to nie przemoc ekonomiczna? ?

 

Ja wiem, czy przemoc? Niegospodarność prędzej. Wspólne to trochę co innego. Gdybym prowadził wspólne konto, pewnie trochę liczyłbym się z tym, że przeznaczam tę kasę na nie całkiem swoje cele. Ja ogólnie nie popieram takich wspólności. Dla mnie musi być jasność - to jest moje, tamto twoje i kropka. Ale racja, jak najbardziej wypadałoby skonsultować z mężem, jeśli miałoby pójść ze wspólnej kasy. W drugą stronę też.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś wrzucałem na forum, ale wstawię jeszcze raz, bo pasuje do tematu. Pudzian chyba jest oświecony w tych sprawach i kojarzy tematykę MGTOW, skoro takie słowa, kto wie... Może nawet ukrywa się na tym forum :D

 

 

W każdym razie ten człowiek patrzy na życie z własnej, popartej przemyśleniami i niezakłamanej perspektywy. Szacunek za to. Na przekór wszystkim poprawnie politycznym celebrytą.

  • Like 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi to, bo mogą mu skoczyć. Jest mistrzem, przedsiębiorcą, znanym i szanowanym sportowcem i nie musi nikomu nadskakiwać. Podobnie ten aktor z "Młodych Wilków" ma wysrane i robi swoje biznesy. Reszta cwelebrytów na niego najeżdża, bo są zależni od tej całej machiny i się boją, że nie dostaną kolejnego kontraktu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.