Skocz do zawartości

Waginosceptycy


Rodanek

Rekomendowane odpowiedzi

 Co sądzicie o artykule na podstawie książki "Gdzie ci mężczyźni" prof. Zombardo. Najlepsze są oczywiście komentarze.  Zapraszam

 

kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107881,24950869,dlaczego-mezczyzni-nie-chca-uprawiac-seksu-czesc-z-nich-to.html#a=2&c=10&s=BoxCyklImg1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem "zimbardosceptykiem". Ale owszem, moc waginy jest wielka, jednak spójrzcie jaką panikę rodzi jej postępująca dewaluacja w ramach męskich przemian świadomościowych. A te są poważnym zagrożeniem dla systemu kontroli społecznej opartym na seksie.

Zapewne autor ma wiele obserwacji faktów na koncie, nie jestem jednak pewien prawidłowości jego wnioskowania, które po raz kolejny sprowadza się do jakiejś formy obwiniania mężczyzn. Kobiety są przecież "w porządku" i po ich stronie wszystko gra. Ano to już nieprawda. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie pomyślę przez dwie minuty o tych słodkich konsekwencjach życia i spotykania się z kobietami to naprawdę mi się odechciewa wszystkiego. 

 

Z tego artykułu wynika subtelne wbijanie w poczucie winy. Ciągle ten mężczyzna zły, a kobiety takie pokrzywdzone. Profesor, chyba z koziej dupy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.