Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Adrianos

Kobiety: facet musi w Was inwestować - finansowo!

Recommended Posts

Posted (edited)

Pani gada bardzo mądrze 😁 " to jest Wasz honeymoon" - "jeszcze zdążycie się naprać, nasprzątać naopiekować dziećmi i nagotować mu obiady".

To jest uczciwe i jestem za!

Tylko coś sie popierdoliło systemowo - po honeymoon one dalej chcą w tym trybie pozostać, a prać, sprzątać, gotować, opiekować ma facet ...i jeszcze nie być przy tym skapcanieniu omegą 😁

Edited by Exar
  • Like 1
  • Haha 1

10 minut temu, Exar napisał:

Pani gada bardzo mądrze 😁 " to jest Wasz honeymoon" - "jeszcze zdążycie się naprać, nasprzątać naopiekować dziećmi i nagotować mu obiady".

To jest uczciwe i jestem za!

Tylko coś sie popierdoliło systemowo - po honeymoon one dalej chcą w tym trybie pozostać, a prać, sprzątać, gotować, opiekować ma facet ...i jeszcze nie być przy tym skapcanieniu omegą 😁

Dokładnie nic dodać nic ująć!

Posted (edited)

"(...) którzy chcieliby zakosztować ciasteczka, ale nie chcieliby za to płacić" - jak można w zgrabny, eufemistyczny sposób nazwać siebie kurwą, a potem jeszcze wrzucić to w Internet w tonie wyniosłości i w ogóle bon ton, jaka to ja nie jestem elegantka. 

Facepalm.

W głowach się popierdoliło, to już prostytutki stojące po rogach mają więcej wstydu.

Cytat

Takich, jak ty, tu się poniża

Niech będą zgrane kamień i szyja

Życie, z którego już nie uciekniesz

Jesteś kurwą, to kurwą, kurwo, zdechniesz

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Edited by Ważniak
  • Like 12
  • Thanks 4
  • Haha 2
  • Confused 1

Facet: Kocham cię!

Kobieta: Ja ciebie też kocham.

Facet: Pobierzmy się!

Kobieta: To znaczy, ja też cię kocham, ale oprócz tego że ja cię kocham i ty mnie kochasz, to jeszcze musisz mi coś dać.

Proste, kobieta nie kocha faceta, tylko to, co on jej może dać. Jak nie daje, to znaczy, że jest to miłość niespełniona. Nie chcesz kobiecie kupić nowych kozaków? Ty bydlaku, zabiłeś taką piękną miłość.

• Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1

@Ważniak zbyt drastyczne podejście, do tradycyjnego kurewskiego kobiecego podejścia :)

• Like 1

Związek to relacja partnerska, obie strony powinny dawać tyle samo od siebie. 

Skosztować ciasteczka, a to dobre. Gdyby wszyscy faceci się ogarneli i nie latali za laskami jak psy, to te wszystkie "drogie" panie by błagały o to, żeby mogły skosztować męskiego ciasteczka 

oraz o to by ktoś je zapłodnił...

Pani z takim podejściem jak na filmie prędzej czy później znajdzie sobie takiego rycerza, którego z czasem zmieni w bankomat i zostawi lub zdradzi bo już nie będzie taki w jakim się zakochała.

• Thanks 2

Posted (edited)

Czy mi się wydaje czy pani z filmiku jest dość nie ekskluzywna?

Swoją drogą bardzo piękna racjonalizacja własnego materializmu i oczywista próba zwalenia wszystkiego na facetów. Tak to my wymyśliliśmy wyrażenie "gold digger" , ponieważ taka jest natura mężczyzny, że dzięki jego pomysłowości ten świat idzie jakoś do przodu, a kobiety nie byłyby w stanie nawet tak ładnie opisać swojego własnego kurewstwa. Winszuję...

Edited by Krugerrand

Nie zazdroszcze mlodym. Co bracia zyskali z inwestycji w kobiete? Ja. Kurwa jak patrze na to teraz to nic.

• Like 1

@karhu Może nie trafiłbyś na Forum tylko żył w komunie Amiszów?

A tak, od razu pierwszy pozytyw!

1 minutę temu, Exar napisał:

Może nie trafiłbyś na Forum

Pewnie tak , ale bym nie potrzebowal wtedy forum. Nie mial by mi kto tak rozpierdolic zycia.

• Like 4

5 minut temu, karhu napisał:

Nie mial by mi kto tak rozpierdolic zycia.

No co Ty? Nie podniosłeś się? :)

2 minuty temu, trop napisał:

Nie podniosłeś się?

Eee, podnioslem, jeszcze jak. No dobra, jest zysk z inwestycji w kobiete.😉

• Like 1

Teraz, karhu napisał:

jest zysk z inwestycji w kobiete

Właśnie o to mi chodzi. :D Po przepracowaniu, odpowiednich zmian wzorców i naszej wiedzy, jesteśmy cholernie silni. Nawet co niektórzy z Braci sobie z tego sprawy nie zdają.

• Like 4

skosztować ciasteczka...

Może jej chodziło o angielskie powiedzenie mieć ciastko i zjeść ciastko. 

Ona jest taka postępowa, że nie mówi już po polsku a jej angielskiego nie mogę zrozumieć. Sorry sweetheart your accent is hard

Może ktoś tej wyzwolonej pani powinien uświadomić, że dawanie tyłka za pieniądze ma swoje określenie, którym jest: "kurewstwo".

Po drugie, wyzwolone niewiasty z Zachodu, do których aspirują nasze Polki, płacą za siebie. 

Po trzecie, nowoczesne Polki często nie potrafią gotować, nie lubią prać, prasować czy sprzątać i w ramach równości domagają się wykonywania tych obowiązków przez mężczyzn. Oczywiście same w męskich pracach domowych nie uczestniczą, bo równouprawnienie oznacza podział typowo damskich obowiązków na parę - przy jednoczesnym obciążeniu mężczyzn typowo męskimi. 

Po czwarte kobiety ze Wschodu oczekują płacenia za siebie, ale w zamian zajmują się domem i typowo kobiecymi obowiązkami.

Nasze polskie gwiazdeczki oczekują "inwestowania w siebie", żądając jednocześnie wyręczania siebie z typowo kobiecych zajęć. 

Z powyższego wynika, że Polki to największe cwaniary, który wybierają sobie tylko to, co dla nich najwygodniejsze. To facet ma się starać o księżniczkę, która jest od tego, żeby leżeć i pachnieć. 

• Like 7
  • Thanks 1
  • Sad 1

Posted (edited)
Godzinę temu, karhu napisał:

Co bracia zyskali z inwestycji w kobiete? Ja. Kurwa jak patrze na to teraz to nic.

Doświadczenie że nie warto było 😥

Edited by Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
  • Thanks 1

Godzinę temu, karhu napisał:

Eee, podnioslem, jeszcze jak. No dobra, jest zysk z inwestycji w kobiete.😉

Czasem trzeba dobrze przepierdolić wszystko, aby odbudować wszystko na nowo i więcej. 🈴️ 

• Like 1

23 minuty temu, ElChico napisał:

Może ktoś tej wyzwolonej pani powinien uświadomić, że dawanie tyłka za pieniądze ma swoje określenie, którym jest: "kurewstwo".

I w tym cały jest ambaras, że ona chce zapłaty przed skosztowaniem ciasteczka a nie po konsumpcji jak robią to profesjonalistki.

Toż to jest normalny wyzysk. Takim skrytodajką mówimy stanowcze nie.

• Haha 1

29 minut temu, ElChico napisał:

Po drugie, wyzwolone niewiasty z Zachodu, do których aspirują nasze Polki, płacą za siebie. 

Po trzecie, nowoczesne Polki często nie potrafią gotować, nie lubią prać, prasować czy sprzątać i w ramach równości domagają się wykonywania tych obowiązków przez mężczyzn. Oczywiście same w męskich pracach domowych nie uczestniczą, bo równouprawnienie oznacza podział typowo damskich obowiązków na parę - przy jednoczesnym obciążeniu mężczyzn typowo męskimi. 

Po czwarte kobiety ze Wschodu oczekują płacenia za siebie, ale w zamian zajmują się domem i typowo kobiecymi obowiązkami.

Nasze polskie gwiazdeczki oczekują "inwestowania w siebie", żądając jednocześnie wyręczania siebie z typowo kobiecych zajęć. 

Z powyższego wynika, że Polki to największe cwaniary, który wybierają sobie tylko to, co dla nich najwygodniejsze. To facet ma się starać o księżniczkę, która jest od tego, żeby leżeć i pachnieć. 

Trzeba każdą kolejną swoją dziewczynę pytać jaki model wybiera. Czy zachodni czy wschodni. I uświadomić że nie może sobie wybierać według swojego widzimisię po trochu z tego po trochu z tego. A jak nie to wypad. Dasz im palec to wezmą już nie całą rękę a całe ramie.

• Like 3