Skocz do zawartości

Kobiety: facet musi w Was inwestować - finansowo!


Rekomendowane odpowiedzi

Pani gada bardzo mądrze ? " to jest Wasz honeymoon" - "jeszcze zdążycie się naprać, nasprzątać naopiekować dziećmi i nagotować mu obiady".

To jest uczciwe i jestem za!

Tylko coś sie popierdoliło systemowo - po honeymoon one dalej chcą w tym trybie pozostać, a prać, sprzątać, gotować, opiekować ma facet ...i jeszcze nie być przy tym skapcanieniu omegą ?

 

Edytowane przez Exar
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Exar napisał:

Pani gada bardzo mądrze ? " to jest Wasz honeymoon" - "jeszcze zdążycie się naprać, nasprzątać naopiekować dziećmi i nagotować mu obiady".

To jest uczciwe i jestem za!

Tylko coś sie popierdoliło systemowo - po honeymoon one dalej chcą w tym trybie pozostać, a prać, sprzątać, gotować, opiekować ma facet ...i jeszcze nie być przy tym skapcanieniu omegą ?

 

Dokładnie nic dodać nic ująć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(...) którzy chcieliby zakosztować ciasteczka, ale nie chcieliby za to płacić" - jak można w zgrabny, eufemistyczny sposób nazwać siebie kurwą, a potem jeszcze wrzucić to w Internet w tonie wyniosłości i w ogóle bon ton, jaka to ja nie jestem elegantka. 

 

Facepalm.

 

W głowach się popierdoliło, to już prostytutki stojące po rogach mają więcej wstydu.

Cytat

Takich, jak ty, tu się poniża

Niech będą zgrane kamień i szyja

Życie, z którego już nie uciekniesz

Jesteś kurwą, to kurwą, kurwo, zdechniesz

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Edytowane przez Ważniak
  • Like 15
  • Dzięki 4
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet: Kocham cię!

Kobieta: Ja ciebie też kocham.

Facet: Pobierzmy się!

Kobieta: To znaczy, ja też cię kocham, ale oprócz tego że ja cię kocham i ty mnie kochasz, to jeszcze musisz mi coś dać.

 

Proste, kobieta nie kocha faceta, tylko to, co on jej może dać. Jak nie daje, to znaczy, że jest to miłość niespełniona. Nie chcesz kobiecie kupić nowych kozaków? Ty bydlaku, zabiłeś taką piękną miłość.

  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek to relacja partnerska, obie strony powinny dawać tyle samo od siebie. 

 

Skosztować ciasteczka, a to dobre. Gdyby wszyscy faceci się ogarneli i nie latali za laskami jak psy, to te wszystkie "drogie" panie by błagały o to, żeby mogły skosztować męskiego ciasteczka 

oraz o to by ktoś je zapłodnił...

 

Pani z takim podejściem jak na filmie prędzej czy później znajdzie sobie takiego rycerza, którego z czasem zmieni w bankomat i zostawi lub zdradzi bo już nie będzie taki w jakim się zakochała.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy pani z filmiku jest dość nie ekskluzywna?

Swoją drogą bardzo piękna racjonalizacja własnego materializmu i oczywista próba zwalenia wszystkiego na facetów. Tak to my wymyśliliśmy wyrażenie "gold digger" , ponieważ taka jest natura mężczyzny, że dzięki jego pomysłowości ten świat idzie jakoś do przodu, a kobiety nie byłyby w stanie nawet tak ładnie opisać swojego własnego kurewstwa. Winszuję...

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś tej wyzwolonej pani powinien uświadomić, że dawanie tyłka za pieniądze ma swoje określenie, którym jest: "kurewstwo".

 

Po drugie, wyzwolone niewiasty z Zachodu, do których aspirują nasze Polki, płacą za siebie. 

 

Po trzecie, nowoczesne Polki często nie potrafią gotować, nie lubią prać, prasować czy sprzątać i w ramach równości domagają się wykonywania tych obowiązków przez mężczyzn. Oczywiście same w męskich pracach domowych nie uczestniczą, bo równouprawnienie oznacza podział typowo damskich obowiązków na parę - przy jednoczesnym obciążeniu mężczyzn typowo męskimi. 

 

Po czwarte kobiety ze Wschodu oczekują płacenia za siebie, ale w zamian zajmują się domem i typowo kobiecymi obowiązkami.

Nasze polskie gwiazdeczki oczekują "inwestowania w siebie", żądając jednocześnie wyręczania siebie z typowo kobiecych zajęć. 

 

Z powyższego wynika, że Polki to największe cwaniary, który wybierają sobie tylko to, co dla nich najwygodniejsze. To facet ma się starać o księżniczkę, która jest od tego, żeby leżeć i pachnieć. 

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ElChico napisał:

Może ktoś tej wyzwolonej pani powinien uświadomić, że dawanie tyłka za pieniądze ma swoje określenie, którym jest: "kurewstwo".

I w tym cały jest ambaras, że ona chce zapłaty przed skosztowaniem ciasteczka a nie po konsumpcji jak robią to profesjonalistki.

Toż to jest normalny wyzysk. Takim skrytodajką mówimy stanowcze nie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ElChico napisał:

Może ktoś tej wyzwolonej pani powinien uświadomić, że dawanie tyłka za pieniądze ma swoje określenie, którym jest: "kurewstwo".

 

Po drugie, wyzwolone niewiasty z Zachodu, do których aspirują nasze Polki, płacą za siebie. 

 

Po trzecie, nowoczesne Polki często nie potrafią gotować, nie lubią prać, prasować czy sprzątać i w ramach równości domagają się wykonywania tych obowiązków przez mężczyzn. Oczywiście same w męskich pracach domowych nie uczestniczą, bo równouprawnienie oznacza podział typowo damskich obowiązków na parę - przy jednoczesnym obciążeniu mężczyzn typowo męskimi. 

 

Po czwarte kobiety ze Wschodu oczekują płacenia za siebie, ale w zamian zajmują się domem i typowo kobiecymi obowiązkami.

Nasze polskie gwiazdeczki oczekują "inwestowania w siebie", żądając jednocześnie wyręczania siebie z typowo kobiecych zajęć. 

 

Z powyższego wynika, że Polki to największe cwaniary, który wybierają sobie tylko to, co dla nich najwygodniejsze. To facet ma się starać o księżniczkę, która jest od tego, żeby leżeć i pachnieć. 

Trzeba każdą kolejną swoją dziewczynę pytać jaki model wybiera. Czy zachodni czy wschodni. I uświadomić że nie może sobie wybierać według swojego widzimisię po trochu z tego po trochu z tego. A jak nie to wypad. Dasz im palec to wezmą już nie całą rękę a całe ramie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.