Skocz do zawartości

Seks jako nagroda dla męża po całodziennych staraniach - studium propagandy


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

A więc jak nie rozpierdolic wspólnego seksu. Nie mam na myśli małżeństwa tylko np. Wspólnego mieszkania.

Tego najstarsi Indianie z Wałbrzycha nie wiedzą ?

 

A tak serio - nie ma jedynego słusznego przepisu, ja tylko wskazałem cichego zabójcę pożądania w wieloletnim związku ? Prawdopodobnie satysfakcjonujący seks to kwestia chemii, a nie jednak naszego psychicznego zaklinania rzeczywistości - czyli wmawiania sobie, że po 20 latach jest ogień w wyrze jak na 3 randce. A chemia jak to chemia - organizm się oswaja, przyzwyczaja do konkretnych bodźców i czar po latach pryska. A problemy dnia codziennego tylko potęgują ten nieuchronny proces.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Poczytaj badania gdzie mężczyźni maja ośrodek seksu w mózgu, właśnie w części odpowiedzialnej za nagrode. Dlatego sami tak seks traktujecie

Traktujemy go sobie tak sami i to nie zawsze, jako np. nagroda za ciężki dzień.  Jestem przekonany ze ktoś kto tworzył ten kurwidołek nie wrzucił mężczyźnie ośrodku seksu w układzie nagrody po to żeby jakieś szlaufy dawały mu seks w zamian za coś, to my dajemy sobie przyjemność za ciężka pracę (albo za nic), a nie wy dajecie nam dupy za pieskowanie. 

 

Bo na przykład mój ośrodek seksu znajduje się razem z mózgiem w członku i jak kobieta nie zechce się pieprzyć w układzie BARDZO KONTROWERSYJNYM UWAGA PRZYJEMNOŚĆ ZA PRZYJEMNOŚĆ, to chuj jej w dupę, tego samego wieczoru znajdę sobie inną która za chuja zrobi mi jeszcze kolację, masaż i śniadanie. 

 

Niepozdrawiam każdego szlaufa który myśli ze za wystawienie dupy coś ma dostać, niech dostanie ale infekcji pochwy. Dla mnie chłopaki temat skończony i nie ma co debatować nad nim z kobietami bo one i tak zrobią jedno, a powiedzą drugie. Dobranoc.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że warto pomagać kobiecie w domu i przy dzieciach, ale nie z tym, że stajesz sie przez to bardziej seksowny w jej oczach (jest jeden wyjatek jaki zauwazylem u swojej żony - kiedy usypiałem do snu młodego niedługo po narodzinach na swojej gołej klacie).

 

Kobiety chcą mieć faceta rodzinnego, bawiącego się z dziećmi, czułego, opiekuńczego (takiego, ktory uwierzy w ta scieme w artykule), problem w tym, że taki facet najczęściej też jest uległy względem kobiety (typowa beta) i delikatny podczas seksu, a kobieta chce być ostro zerżnięta, poczuć ogień, poczuć się zdominowana przez faceta, tego nie da jej mąż beta, tylko raczej niegrzeczny, nieczuły samiec alfa. W efekcie kobieta jest w rozterce czy mieć bezpieczeństwo z nudnym beta czy super emocje z alfa. Często kończy się na beta mężu i alfa kochanku.

 

Dlatego śmiać mi się chce z tego artykułu.

Generalnie warto pomagac kobieciecie dlatego, że jesli zostawisz caly dom i dzieciaki na jej glowie ona po prostu nie bedzie miala nawet sily myslec o seksie a co dopiero go uprawiac.

 

By być seksownym w oczach swojej kobiety trzeba sie starać oddzielnie, generalnie robić to samo co z nowopoznaną panną: dbać o wysoką atrakcyjnośc, wysokie SMV, trzymać ramę stanowczego, dominującego, silnego psychicznie samca alfy, a w sypialni rżnąć jak uległą sukę, czasem mozna dac jej ten delikatny seks, zeby miala urozmaicenie.

 

Ogolnie jeżeli facetowi spada SMV i da sobie wejść na głowę kobiecie w związku automatycznie seks tez leży.

Edytowane przez czerwony
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szamanka napisał:

Małżeństwo to legalna prostytucja, tylko droższa i czasami bardziej traumatyczna ;) Bez urazy dla wszystkich małżonek i małżów :)

Tak, nagroda dla męża, zazwyczaj nie swojego, jeśli już spłaszczamy "to" do nagród ;)

 

 

A ty przestań udawać kobietę wreszcie!!’ :D 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Jestem przekonany ze ktoś kto tworzył ten kurwidołek nie wrzucił mężczyźnie ośrodku seksu w układzie nagrody po to żeby jakieś szlaufy dawały mu seks w zamian za coś,

Ależ oczywiście, że tak...tak powstały cywilizacje :D 

 

Obejrzyj sobie gody zwierząt, tam przeważnie samiec musi się wykazać, albo siłą, albo wyglądem, albo sprytem, albo dobrze zbudowanym gniazdem by samiczka mu udostępniła.

Czyli zupełnie tak jak u ludzi :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, deomi napisał:

Obejrzyj sobie gody zwierząt, tam przeważnie samiec musi się wykazać, albo siłą, albo wyglądem, albo sprytem, albo dobrze zbudowanym gniazdem by samiczka mu udostępniła.

Czyli zupełnie tak jak u ludzi :D 

Jednym słowem kobieta tym się różni od kury że ma zwój więcej aby nie srała na podwórku ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupczenie seksem w związku małżeńskim to nic innego, jak małżeńska prostytucja. Jest to obrzydliwie, gdyż seks jako "nagroda" daje odczucie że partnerka zmusza się do tego seksu z nami, licząc jedynie na wartość dodaną w postaci merkantylnych korzyści. Czyli etap miłości i pożądania dawno minął jak "sen złoty", a został jedynie kurewski charakter. Przykre. A tzw. "seks na odpierdol" bardzo łatwo poznać, niestety.

 

Nie, nie każda Pani ma męczącą pracę. Nie każda Pani również ma dzieci. Argument zmęczenia w dużej części przypadków jest więc urojony, bo gdy zmęczenie nie mija, idzie się do lekarza i robi badania, dla własnego spokoju, a nie gra tą ograną kartą po raz n-ty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Obliteraror napisał:

Argument zmęczenia w dużej części przypadków jest więc urojony, bo gdy zmęczenie nie mija, idzie się do lekarza i robi badania, dla własnego spokoju, a nie gra tą ograną kartą po raz n-ty.

Migrena cudowanie mija jak pojawia się kochanek który nie pyta, ale bierze i przetrzepuję kuper :D .

Mąż po latach zapierdalania jest już nie pociągający, nudny, urobiony, natura wycofuje seks, chłopina dał się urobić, coraz bardziej przypomina odkurzacz i zmywarkę, a coraz mniej mężczyznę.

''Sprzątaj, odkurzaj, tak robią mężczyźni wyczytałam w ''Plotka na gorącą''

 

https://pl.depositphotos.com/181045890/stock-photo-husband-housekeeping-cleaning-concept-man.html

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznym argumentem na rzecz tego iż udany seks nie warunkuje się pomaganiem lub niepomaganiem w codziennych obowiązakach jest to, że bogaci ludzie, mający sztab niewolników od codziennych prozaicznych spraw, też się rozwodzą, zdradzają lub unikają seksu po latach wspólnego życia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, deomi napisał:

Obejrzyj sobie gody zwierząt, tam przeważnie samiec musi się wykazać, albo siłą, albo wyglądem, albo sprytem, albo dobrze zbudowanym gniazdem by samiczka mu udostępniła.

Więc co za tym idzie powinien się zajmować rozwijaniem swoich atrybutów i talentów. Pomaganie sobie wzajemnie można uznać,że jest więziotwórcze i miłe. Ale miłe nie jest seksowne. 

Owszem robiąc sobie dobrze i wyręczając się może dać poczucie wspólnej płaszczyzny i jedności. 

Chciałbym zwrócić uwagę ,że to mężczyzna udostępnia. ;) Co więcej latanie i spamowanie i zajmowanie się sprawami innych daje dużo interakcji niskiej jakości i skuteczności. 

7 godzin temu, deomi napisał:

Ależ oczywiście, że tak...tak powstały cywilizacje :D 

Cywilizację powstały przez koncentrację dóbr i wartości. Idzie za tym działanie w długiej perspektywie. Ludzie mają różne rodzaje strategii i każda ma z nich swoje skutki w przyszłości. 

 

Ale bycie sługą/lokajem i chłopcem na posyłki nie jest seksowne. Może to być miłe i użyteczne. Ale samo postawienie sprawy jak w artykule jest moim zdaniem uwłaczające. Sprzedaje się idee,która jest szkodliwa wszystkich zainteresowanych. 

 

W zamian można wypracować sobie taktyki na dziś i strategię która przyniesie owoce i satysfakcję w długim terminie. Bo rozwój osobisty to dbanie o ilość i jakość wyborów w naszym życiu. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie ruchać delikatnie. Czasami mogę rżnąć na ostro, ale jak zasłuży.

Nie mam doświadczeń z małżeństwa, jedynie z krótszych i dłuższych związków, ale nie spotkałem sie z reglamentowaniem seksu czy uczuc. Może to wynika z tego, że mężczyźni nie znają mapy kobiecego ciała. Ku mojemu zdziwieniu jest sporo mężczyzn którzy uważają ze nie kazda kobieta ma punkt G, albo że każda ma gdzie indziej.

Jak się trafia kobieta słabiutka w łóżku to mnie też głowa boli bo po co się męczyć. Seks to orka dla mężczyzny, szkoda marnować sił na kobiete ktora nie jest tego warta.

Normalnie kobieta ma dużo więcej przyjemnosci z seksu wiec jezeli gra ta karta to znaczy że ma słaby seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ntech napisał:

Powiem brutalnie, powinny się cieszyć że mają męża który ma ciśnienie w jajach i chce je puknąć.

Zauważ że nawet bardzo brzydka kobieta znajdzie swojego adoratora. Moze mieć 150 kg i też ktoś będzie chciał ją pukać... poczytaj o dokarmiaczach którzy specjalnie tucza partnerki bo ich to jara. Także to nie problem. 

W ogole nie odniosłeś się merytorycznie do mojej wypowiedzi tylko wyskoczyłeś bulwersując się. Nie ma sensu dyskusja jeśli nie panujesz nad emocjami. 

 

 

@ZamaskowanyKarmazyn

Trochę nie rozumiesz tego co napisałam. Jeśli faceci ośrodek przyjemnosci z seksu maja w mózgu w części nagrody to wy sami traktujecie seks jak nagrodę. To nie kobiety takie coś wyspecjalizowały tylko wy sami chcecie żeby tak to było. Dla kobiet seks jest przyjemny ale po nim nie czujemy sie jak po wygranej w lotto. Wy natomiast tak i sami chcecie kupić "los" żeby wygrać kolejny raz. Sami to tak traktujecie a nie że kobieta kupczy dupą... Kobiety inaczej postrzegaja seks niz mezczyzni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Dla kobiet seks jest przyjemny ale po nim nie czujemy sie jak po wygranej w lotto. Wy natomiast tak

Prawda, przy czym doprecyzuję, że mówimy o trafieniu trójki (24zł).

Edytowane przez Jerzy
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

@deomi u ludzi gdy kobieta nie chciała udostępnić to następował gwałt, mówię o czasach prehistorii.

No i tam gdzie nadal są gwałty nie ma cywilizacji. A tak białorycerze nawet statek kosmiczny zbudowali, bo która nie chcialaby faceta który był w kosmosie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Zauważ że nawet bardzo brzydka kobieta znajdzie swojego adoratora. Moze mieć 150 kg i też ktoś będzie chciał ją pukać... poczytaj o dokarmiaczach którzy specjalnie tucza partnerki bo ich to jara. Także to nie problem. 

Są tak powszechni że aż pokazują ich w Discovery Planet.

Chyba mieszkamy na innych planetach. Na mojej kaszaloty jeżdżą na wczasy do Turcji czy innego Egiptu żeby jakiś habibi je pukał za ojro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury, z trudem przeczytałam... :D

Przeważnie wystarczy impuls. ?

I wielokrotnie tak było np rozmawiam z moim na jakieś poważniejsze tematy - całkowicie aseksualne, a po chwili, może minucie, dwóch jestem gotowa i zawsze najfajniej, najintensywniej jest tak właśnie spontanicznie,? nie lubię za bardzo planować i na coś się nastawiać. :)

OK, to nie małżeństwo,  ale seks w nagrodę czy gra wstępna która trwa cały dzień to głupota, ile to razy miałam mega ochotę (i nie tylko ja :D

)choćby po sprzeczce, więc dla mnie ten artykuł  nie jestać zbyt wiarygodny,

wydaje mi się że taka żona "da" po całodniowym nadskakiwaniu raczej z wyrachowania (dla korzyści), a nie przez pożądanie. :)

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.