Skocz do zawartości

Strzelnica.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci, chciałem się pochwalić, wziąłem się w sobie i zrobiłem coś tylko dla SIEBIE. Mianowicie pojechałem sobie na strzelnice, nigdy nie byłem, a zawsze chciałem, jak dla mnie niasamowite przeżycie. Tylko ja sam, instruktor i broń, nie chciałem żadnych towarzyszy. Totalna odskocznia od tego syfu, który mamy dookoła, z każdym nabojem czułem się coraz bardziej zrelaksowany, jak by całe wkurwienie , które gromadziło się we mnie od paru lat nagle uleciało.

 

Napewno powtórzę to nie raz, i trochę nabrałem respektu do broni, widząc ja tylko w filmach i grach nie wiedziałem jaki respect robi, gdy trzyma ją ktoś w ręku, zawsze sobie wyobrażałem, że jak batman bym wyskoczył na gościa z bronią i mu ją wyrwał, niestety to tak nie działa, skończył bym jak rodzice batmana, a nie batman. Następny cel, skok na bungee, jak dobrze będzie z pogodą to może i jutro wyskocze haha, a co szkoda życia. Pozdro i realizujcie swoje marzenia nawet tak błache jak to ??

 

PS, wrzuciłem zdjęcie tarczy na fejsie. W ciągu 10 minut, odezwała się eks z przed 10 lat. Ale to nie temat o tym haha. 

Edytowane przez Turop
  • Like 12
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek

Było tego, wziąłem najdroszy pakiet chciałem sprawdzić czym się jak strzela. 

Glock 19

Beretta 

Rewolwer rozii 

Kadet 

H and K

Roni

M16 

Dubeltówka 

Mossberg 500 

Niektorych nie wiem modeli, nie znam się aż tak. Rewolwerem najlepiej mi podeszło i mosbbergiem jest moc, te inne to pipidówki ?

Edytowane przez Turop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dobryziomek napisał:

Wszyscy zawsze standardowo z glock'a 17 rozpoczynają treningi ;)

Nawet mi to poszło, ale następnym razem wezmę tylko rewolwery i glocka jakiegoś :)

18 minut temu, dobryziomek napisał:

Broń budzi respect, gdy pierwszy raz trzymałem broń w ręku to byłem tak ostrożny i skupiony jak jeszcze nigdy w życiu

Trzymasz w ręku  coś, co w ciągu sekundy może skończyć twoje i kogoś życie, prawie jak obrączka ślubna :D

Edytowane przez Turop
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wytrawnie napisał:

Zaimponowałeś swojej byłej. Świetnie. Możesz coś więcej o tym powiedzieć? 

Schemat. Byłem z nią za dzieciaka bez seksu itp, ja zerwalem. Widzę teraz, że się rozwiodła, ma dzieciaka, jest w Belgii, ale chyba chce wrócić do PL. A zareagowała tak, że napisała pod tym zdjęciem "widzę, że nadał byś się na ginekologa" bo napisałem, chyba zmienię zawód pod zdjęciem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop Ja również chciałem zawsze sobie postrzelać. Przed chwilą znalazłem strzelnicę bardzo blisko siebie. Chyba skorzystam. Jak z cenami? Dzięki za przypomnienie. :) 

Na ginekologa? Dlaczego taki tekst? Ja z moją ex rozstałem się w nieprzyjemny sposób, więc na moją to pewnie tak nie podziała, tymbardziej, że jest zaręczona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wytrawniePłaciłem 400 zł, i strzałów od pieruna było. Teraz jak pójdę to wezmę tańsze, bo wiem z czego będę chciał strzelać. A co do byłej, nikt nikomu nie miał nic za złe to był związek 2 miesięczny, ona zostawiła gościa po 5 latach dla mnie i ja zostawiłem po tym. Dlatego nie mam problemu z nią pogadać gdyby napisała. A dlaczego ginekolog? Żebym do niej napisał i zapytał dlaczego, przecież to oczywiste ?

 

@TomkoSprobóje następnym razem, coś tam mieli na zapleczu jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Turop napisał:

Żebym do niej napisał i zapytał dlaczego, przecież to oczywiste ?

Ok, myślałem, że chodzi o coś więcej, o czym nie wiedziałem. ;)

Od soboty urlop. Będę miał sporo spraw do załatwienia, ale na strzelnicę też znajdę czas. W sierpniu robię coś dla siebie i jadę do Czarnobyla. W końcu mi się udało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko jak lubisz mocne kopnięcie to polecam jeśli znajdziesz polską/radziecką tetetkę na kaliber 7,62. Pistolet o dość krótkiej lufie. Kiedyś miałem przyjemność gość ze stanowiska obok dał mi strzelić parę razy. :) 

Zabawa przednia tylko to dosyć drogi sport jak chce się postrzelać regularnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/10/2019 at 8:06 PM, Tomko said:

@Turop Polecam strzał ze strzelby remingtona. To jest pierdolnięcie :D.

Problem w tym że na większości strzelnic dają do niej słabe naboje - Pionki Trap. To bardzo słaby ładunek cienkiego śrutu który deski nawet z 20 m nie przebije (info z pierwszej ręki). W USA nazywa się to BirdShot i właśnie do tego głownie służy. Jeśli chcesz poczuć pierdolnięcie ze strzelby poproś kogoś kto ma swoją broń żeby dał Ci strzelić z Loftki (w USA nazywa się to Buckshot i to właśnie to ładuje policja do strzelb które mają w radiowozie) 32, 36 albo 38 g. Alternatywnie poproś żeby kupił i wziął na strzelnice te Kule.

 

Jeśli nie strzelał wcześniej z tego daj też znać żeby wkręcił w lufe półczok albo cylinder (jeśli kula). Będzie wiedział o co chodzi.

Edytowane przez Panther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.