Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Marek Kotoński napisał:

przede wszystkim trawiąc je i transformując w formę idealną (i naturalną) dla labalbalu ?

Samo zdrowie Marku ?

Cytat

W medycynie ludowej rabarbar używany był jako środek przeczyszczający. Szczególnie korzeń rabarbaru (rzewieńpobudza pracę jelit, dezynfekuje i oczyszcza przewód pokarmowy.

Nie dość, że sie najesz ogułem przepraszam, że tak powiedziałem to jeszcze organizm oczyścisz :D Jednak ten łabałbał się na coś przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Myślę że odczułbym satysfakcję nie tylko krusząc zębami te wspaniałe ciasto - ale przede wszystkim trawiąc je i transformując w formę idealną (i naturalną) dla labalbalu ?

No nie wiem, nie wiem, ono chyba z cukrem. ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu ‎2019‎-‎07‎-‎11 o 00:37, Imbryk napisał:

Kiedyś zażełałem się ciastem z łabałbałem a potem usłyszałem, że łabałbał jest niezdłowy i tłujący i przestałem jeść. Ale nie wiem czy to pławda 

To nie pławda . Ja jako dziecko wyjadałam babci łabałbał na sułowo płosto z sadu (miała koło porzeczek) i żyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.