Skocz do zawartości

Mam poczucie zdegenerowania.


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, deomi napisał:

Wiem wszystko o świecie, ludziach, emocjach, a teraz już nawet wiem co jest po śmierci.

Ruchałaś się z arabem w Egipcie, turkiem w Berlinie i transem w Bangkoku ?

To co Ty wiesz o świecie ?

Zmień forum. Poważnie. Nasze towarzystwo Ci nie służy. Masz jakieś deficyty skoro tu tkwisz zamiast na jakieś kafeterii utrwalać kobiece cechy i zachowania.

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror a ja stawiam na starość, niektórzy tracą wtedy kontakt z rzeczywistością ?

 

@deomi może zajmij się czymś co nie będzie przynosić korzyści Tobie, a innym. Skoro już wszystko Cię nudzi i wszystko wiesz to zacznij teraz działać na rzecz innego człowieka, nie wiem... zatrudnij się jako wolontariuszka w jakimś hospicjum dla dzieci, albo w domu opieki? 

 

Może wtedy przestaniesz myśleć o tym, że posiadłaś całą wiedzę i że nic już nie robi na Tobie wrażenia, a skupisz się na potrzebujących? 

 

Pomijam fakt, że nie da się wszystkiego wiedzieć o świecie, ludziach, emocjach. Takie twierdzenie świadczy o czymś przeciwnym. Pisząc to pokazujesz, że właśnie niezbyt wiele wiesz na te tematy.

 

Co innego gdybyś napisała, że wiesz wszystko co jest Ci potrzebne do sprawnego poruszania się po tym świecie, między ludźmi, z tym mogłabym się jeszcze zgodzić.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, deomi napisał:

Wiem wszystko o świecie, ludziach, emocjach, a teraz już nawet wiem co jest po śmierci.

No, nareszcie osiągnęłaś oświecenie. 

 

Ciesz się że masz to już za sobą, mnisi na całym świecie pracują nad tym całe życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Daenerys napisał:

myśleć o tym, że posiadłaś całą wiedzę i że nic już nie robi na Tobie wrażenia

To już jest niebezpieczny punkt, ponieważ wielu osobom w tym momencie uderza sodówa do głowy, i stają się wtedy zwykłymi chamami. A jeśli tacy ludzie są na jakimś wyższym stanowisku, uzyskują władzę nad innymi, pieniądze itd. No to wtedy jest to już niemal pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.