Skocz do zawartości

Prostota atrybutem ignoranta


balin

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas zachował się lub spotkał się z sytuacją, pełnej kompromitacji, wyjścia na kompletnego ignoranta. Z reguły patrząc na sytuację po jakimś czasie lub z boku, jest to bardzo śmieszne.

Kiedyś zostałem poproszony przez sąsiadkę o ustawienie jej karty TV na komputerze. Trzeba było przeskanować, to co tam antena odbiera i przyporządkować kanały do programów pod pilota. Czyli znaleziony kanał TVP1 o numerze np. 131 na pilocie idzie pod 1, TVP2 kanał 32 idzie pod 2 itd. Niestety karta była badziewna, najtańsza z możliwych i ciągle gubiło się przyporządkowanie kanału do numeru programu, bo ciągle numery kanałów się zmieniały. Męczyłem się z tym już dłuższy czas i przyszła zobaczyć co robię, córka kobiety. Jakieś 15 lat dziewucha. Akuratnie wybrany kanał to był TVN. Zastanawiałem się, jaki to może być kanał. Oczywiście chodziło o numer tego kanału. Na co dziewczyna prosto z mostu mówi: przecież to jest TVN!. :) 

Pewnie macie podobnych sytuacji masę. Podzielcie się nimi. :) 

 

Wątek sprowokowany przez @deomi i tekstem: wiem wszystko o świecie. Obawiam się, że nie przebijemy swoimi opowieściami. :)

Edytowane przez balin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, balin napisał:

Wątek sprowokowany przez @deomi i tekstem: wiem wszystko o świecie. Obawiam się, że nie przebijemy swoimi opowieściami

:) Ja pomimo prawie matuzalemowego wieku każdego dnia uświadamiam sobie jak mało wiem i jak mało rzeczy doświadczyłem. Tak więc z pewnością nikogo opowieściami nie przebiję ;) 

 

Oczywistym jest iż niejednokrotnie robiłem z siebie kompletnego idiotę i faktycznie w większości wspominam te sytuacje z łezka rozbawienia w oku :) Nawet ostatnio pomagając teściowi przy naprawie ciągnika raz za razem myliłem narzędzia o jakie mnie prosił bym mu je podał. Rzecz jasna robił to z oczywista premedytacją :) ale zarazem z dużym poczuciem humoru i po prostu na tego faceta ciężko się obrazić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.