Skocz do zawartości

Jakbyście mogli zmienić swoje ciało na inne, to czyje byście wybrali?


Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnością na kogoś, kto nie ma okrągłej twarzy, a ma symetryczną.

Kto nie ma zakoli, za to ma niezły zarost (brodę), i kto ma dobre zęby.

Kto ma 190 cm, super spalanie, i w miarę proporcjonalne ciało.

I do tego mieć fajne kolor tęczówek.

Mógłbym wtedy zarabiać na modelingu i mieć wszystko gdzieś. :)

Laski by się dla mnie biły, a praca sama do mnie by się dobijała. :)

Przydałby się jeszcze wyższe IQ. XD

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuch bym se ino zmniejszył,garb zresztą też, cera trądzikowa w huj i przetłuszczająca się, na resztę leje ciepłym moczem.

Bardziej to bym se zrobił transplantację mózgu lecz obecna technologia na to nie pozwala, no ale wtedy nie byłem sobą z drugiej strony :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam się za idealną, ale podobam się sobie, więc nie chciałabym się zamieniać z nikim ciałem bo to nie byłabym ja ;) Za bardzo przyzwyczaiłam się do swojej twarzy i ciała. Choc to nie znaczy, że nie staram się być lepszą wesrją siebie np. ćwiczyć, ale nie chciałabym tez zamienić się w kogoś całkiem innego.

Myślę, że osoby, które są w miare aktrakcyjne  by  się na takie cos zdecydowały muszą nie do końca lubić i akceptować siebie

Co innego kiedy ktoś ma jakieś duże defekty, albo jest obiektywnie nieatrakcyjny, czy oszczpecony, zdeformowany itd. to wtedy rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.