Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Rodanek

"Być kobietą"

Recommended Posts

Niedawno zaprezentowałem wykonanie hymnu USA a teraz inna ciekawostka niby show biznesu:

[

• Like 1

Małgorzata Godlewska zaprasza 1 sierpnia do wysłuchania piosenki "Warszawskie dzieci". Nie ważne jak, ważne żeby kasa była.

https://www.msn.com/pl-pl/rozrywka/gwiazdy/godlewska-rozjuszyła-polaków-profanacja-kto-cię-tak-wychował/ar-AAETFkW?ocid=spartandhp

W dniu ‎11‎.‎07‎.‎2019 o 17:19, Feniks8x napisał:

Fajne cycuchy 👍

Może i fakt, ale bez tego byłoby ciężko:

Podobny obraz

• Haha 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Rodanek
      Zbliża się 11 listopada . Święto 100 lecia Odzyskania Niepodległości . Na tak piękny dzień dwie siostry postanowiły zaszczycić nas swoją wersją Hymnu Narodowego.
      Miłych wrażeń po odsłuchaniu. Ciekawe czy przebije wykonanie  p.E.Górniak.
        [

• By Rodanek
      Prezentowałem już hymn USA w wykonaniu Małgorzaty Godlewskiej lecz wykonanie tego hymny bije wszystko na głowę i główkę.
      Zapraszam  do posłuchania na dobranoc a nocka z głowy a i rano będziecie nucić przy goleniu .

[

Z mieszanymi uczuciami     Rodanek.
    • By Patton
      Bracia wiem że były podobne tematy, no ale może ktoś z was odpowie.

Mam starszą siostrę lat 34 po studiach z zarządzania, nie pracuje, od kilku lat nałogowo gra na smartfonie, wymądrza i ogólnie wyżej sra niż dupę ma. Co jakiś czas robi mi shit testy, np ostatnia sytuacja. Wczoraj w nocy brałem kąpiel, no a jako że zdarza mi się w nocy czasem tak bardziej niż zwykle się spocić i jako że do takich spraw mam stosunek jak nasz mentor to rano wziąłem ją znowu.

No i jak już leżałem w wannie to usłyszałem jak takim cichym głosem do matki mówi że ja znowu muszę brać kąpiel i to jest bez sensu. No i jej odpowiedziałem że słyszałem i że ja się chociaż dołożę za siebie do rachunków, więc mam do tego większe prawo, na co ona coś tam odpowiedziała pod nosem i poszła do siebie, i takich sytuacji bywa więcej ale nie mogę powiedzieć że codziennie. Także jak myślicie co powoduje rzucanie takich shit testów w moją stronę i jak je skutecznie odbijać?
    • By bożek.egipski
      Witajcie,

Od jakiegoś czasu samotnie staram się rozwijać swój głos i nie ukrywam, że moim marzeniem jest nauczyć się śpiewać, tworzyć muzykę i przez nią się wyrażać. Poprzez rozwój mam na myśli jakieś podstawowe intuicyjne zajęcia jak techniki oddechowe, modulacja głosu. W tym momencie kończy się to u mnie tym, że piszę masę tekstów i jakoś nieśmiało próbuję to z siebie wydobyć na głos. Ale totalnie nie wiem jak się za to zabrać na poważnie. Może są tutaj na forum osoby, które cokolwiek wiedzą na te tematy? Z chęcią przyjmę jakiekolwiek porady, źródła wiedzy itd.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.