Jump to content

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Małgorzata Godlewska zaprasza 1 sierpnia do wysłuchania piosenki "Warszawskie dzieci". Nie ważne jak, ważne żeby kasa była.

https://www.msn.com/pl-pl/rozrywka/gwiazdy/godlewska-rozjuszyła-polaków-profanacja-kto-cię-tak-wychował/ar-AAETFkW?ocid=spartandhp

• Similar Content

• By SzatanKrieger
      Witam.

Leciał Kevin w telewizji i akurat trafiłem na ten kawałek filmu, czyż nie jest przepiękny ten początek i końcóweczka?
      Dodatkowo, scena z tym panem jest dosyć wymowna dla mnie.

A tu pełna wersja  

Jakie są wasze ulubione kolędy i utwory wigilijne, podzielcie się :-) 
    • By Rodanek
      Zbliża się 11 listopada . Święto 100 lecia Odzyskania Niepodległości . Na tak piękny dzień dwie siostry postanowiły zaszczycić nas swoją wersją Hymnu Narodowego.
      Miłych wrażeń po odsłuchaniu. Ciekawe czy przebije wykonanie  p.E.Górniak.
        [

• By Rodanek
      Prezentowałem już hymn USA w wykonaniu Małgorzaty Godlewskiej lecz wykonanie tego hymny bije wszystko na głowę i główkę.
      Zapraszam  do posłuchania na dobranoc a nocka z głowy a i rano będziecie nucić przy goleniu .

[

Z mieszanymi uczuciami     Rodanek.
    • By Patton
      Bracia wiem że były podobne tematy, no ale może ktoś z was odpowie.

Mam starszą siostrę lat 34 po studiach z zarządzania, nie pracuje, od kilku lat nałogowo gra na smartfonie, wymądrza i ogólnie wyżej sra niż dupę ma. Co jakiś czas robi mi shit testy, np ostatnia sytuacja. Wczoraj w nocy brałem kąpiel, no a jako że zdarza mi się w nocy czasem tak bardziej niż zwykle się spocić i jako że do takich spraw mam stosunek jak nasz mentor to rano wziąłem ją znowu.

No i jak już leżałem w wannie to usłyszałem jak takim cichym głosem do matki mówi że ja znowu muszę brać kąpiel i to jest bez sensu. No i jej odpowiedziałem że słyszałem i że ja się chociaż dołożę za siebie do rachunków, więc mam do tego większe prawo, na co ona coś tam odpowiedziała pod nosem i poszła do siebie, i takich sytuacji bywa więcej ale nie mogę powiedzieć że codziennie. Także jak myślicie co powoduje rzucanie takich shit testów w moją stronę i jak je skutecznie odbijać?
    • By bożek.egipski
      Witajcie,

Od jakiegoś czasu samotnie staram się rozwijać swój głos i nie ukrywam, że moim marzeniem jest nauczyć się śpiewać, tworzyć muzykę i przez nią się wyrażać. Poprzez rozwój mam na myśli jakieś podstawowe intuicyjne zajęcia jak techniki oddechowe, modulacja głosu. W tym momencie kończy się to u mnie tym, że piszę masę tekstów i jakoś nieśmiało próbuję to z siebie wydobyć na głos. Ale totalnie nie wiem jak się za to zabrać na poważnie. Może są tutaj na forum osoby, które cokolwiek wiedzą na te tematy? Z chęcią przyjmę jakiekolwiek porady, źródła wiedzy itd.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.