Skocz do zawartości

Samobójstwo ojca, dziecko poszukiwane.


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, rycerz76 napisał:

Kobieta w obecnym zachodnim systemie jeszcze na tym zyskuje.

Wybór jest oczywisty. Nie wchodzić w żadne formalne kwestie z kobietami, bo to warunek przegrania życia. Nie ma konsekwencji, a jest w zamian za patologiczne zachowanie nagroda to oczywiste, że promocja patologii postępuje. Jak może być inaczej?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2019 o 19:07, samiecżeta napisał:

Zauważyliście czym się poruszał ojciec z synem? 

 

SKODA FABIA!

Cos może być na rzeczy 

;DDDDDDDDDDD

ciekawe co z gazem?

Hitler podobno popełnił seppuku kiedy dostał od Rusków rachunek za gaz.

 

A tak serio, to jeżeli zabił syna to dla mnie kawał chuja, rozumiem, że baba może kogoś wkurwić ale to nie powód żeby się zabijać a tym bardziej własnego syna.

 

Samobójstwa wszędzie wkoło by narodzić się na nowo bez defektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem po rozwodzie i mam utrudniane kontakty z córeczką (nie robiłem testów ale jak dwie krople wody wyglądamy ^^). Psychika siada, bo gdy człowiek nie ma styczności z "wysokim sądem", uwierzcie mi, na pierwszej rozprawie nic prawie nie mogłem wydusić z siebie, mimowolnie mi łzy leciały gdy mówiłem o córeczce. Kurwa jak ja nienawidzę "polskich sądów", granat (oczywiście owoc ;) ), i rzucić go w ręce tej pojebanej suce (pewnie po rozwodzie, a jak nie po po rozwodzie, to zawodowa feministka), co udaje "czarnego muminka w todze". Do sądów rodzinnych trafiają najgorsze elementy sądownicze, które nie radzą sobie ze sprawami wyższej rangi jak sprawy cywilne, majątkowe czy poważne tak jak apelacja czy "sąd najwyższy".  Więc tak, pewnie większość braci ma ten sam problem co ja mam, dziecko jest na drugim końcu kraju, dlatego córeczce i mi utrudniane widzenia (jak we więzieniu, co nie ?), tyle że we więzieniu jest większa częstotliwość widzeń. Osobiście mam w miesiącu 26h.

 

Ktoś w Was bracia pisał, że dzieciaczek jest już za uralem, oby tak było, bo taki ojciec nawet jeśli już sięgnął ostateczności, dziecko powinien zostawić przy życiu, nie powinien nazywać się ojcem. Ale jest jedno ale, człowiek gdy już sięga ostateczności, jest niepoczytalny i robi wbrew sobie, wbrew własnej woli - "ostateczność" (napiszecie że bronie, takiego ojca), ale sami nie wiecie jeśli będziecie musieli sięgnąć ostatecznych rozwiązań, nie wiecie co zrobicie. 

Taki ojciec nie ma wsparcia w dzisiejszej feministycznej cywilizacji zagłady. To kiedyś pierdolnie i będzie to początek końca wszystkiego.

Edytowane przez kaleczny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, rycerz76 napisał:

To oczywiste ale po jakimś czasie konkubinaty będą miały prawie taki sam statu jak małżeństwa

Poczytaj o pojęciu "common law marriage" w prawie anglosaskim.

Qfa włos się na głowie jeży...

 

W bardzo mocnym uproszczeniu - mieszkacie pod jednym dachem x-czasu (3-5 lat) i/lub macie dzieciaka i/lub jesteś głównym opiekunem/utrzymującym dziecko partnera/partnerki = jesteście "common law marriage". Konstrukt tak po...pieprzony, że normalnie JPRDL...

Niby nie ma procedur rozwodowych, ale spokojnie możesz zostać szarpnięty o alimenty itp

Zgroza...

 

A jak słyszę głosy o zalegalizowaniu "związków partnerskich" dla par heteroseksualnych w PL... To dopiero pomysł!

100% małżeństwa (de facto te same KONSEKWENCJE), ale bez nazwy "małżeństwo". Ewidentnie wymyślone przez "kobietki", bo powołują się na argumentum ad rectum, z cyklu "nie można dziedziczyć" (chuja - testament i wio! Poza tym potomstwo dziedziczy z mocy ustawy, ale tu już słychać trzask pękających z żalu odbytów karynek, że "jak to tak, z pominięciem"), "nie można się dowiedzieć w szpitalu" (chuja, pełnomocnictwo, dla pewności w formie aktu notarialnego i wio. Pomijam, że w PL służbie zdrowia praktycznie nie robią nikomu problemu - kiedyś występowałem w roli "partnera" koleżanki, która trochę odpłynęła i wylądowała na SOR), czy już kuriozum "nie można się wspólnie rozliczyć z PIT".

 

Noszjapierdole - to weź kurwa ślub, jak taki cymes.

A tu podejście z cyklu "i podupcyć, i cnotę zachować"...

 

W gruncie rzeczy chodzi o przymydlenie oczu tym, którzy na ślub nichuja się nie zgadzają, bądź odpieprzają szopkę pod publiczkę, że "małżeństwo to nienowoczesne, a ja, Brajan wraz z Kariną to tacy nowocześni jesteśmy, cały Uków podziwia!".

 

Tzw związki partnerskie winny być dla osób homoseksualnych, bo przecież w tym zaściankowym kraju długo jeszcze nie przejdzie pojęcie małżeństwa homoseksualnego.

Reszta? Won do USC/sukienkowych!

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Posejdon napisał:

Ewidentnie psycha mu siadła. Jest jednak jeden szczegół nielogiczny (o ile logiczne może być zachowanie człowieka zaoranego psychicznie). Skoro podjął decyzję o samobójstwie, to dlaczego nie zabrał z tego świata swego ciemiężyciela?

Ponieważ nie był psycholem i wiedział, że większe cierpienie będzie miała matka żyjąc i cierpiąc do śmierci naturalnej.

To jedynie dysproporcja społeczna np. schadenreude.

Dodatkowo człowiek był już tak zmęczony tą udręką, że nie wiedział co robi więc zrobił tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę od czasu do czasu na artykuły w sprawie i mi się mimowolnie nóż w kieszeni otwiera.

Raczej nigdy nie dojdziemy do sedna sytuacji ale media będą miały używanie.

I raczej stanie na tym co jest w papierach po róznych instytucjach - czyli: niebieska karta, zgłoszenie do prokuratury. Biedna samiczka która uciekała przed jawnym agresorem / hazardzistą.

Co jak dobrze na forum wiemy - nijak się może mieć do rzeczywistej sytuacji bo samiczki potrafią ostro nasrać facetowi w życiu. 

Ja osobiście jestem właśnie tego przekonania - oczywiście, bez dowodów nie stoję murem, ale scenariusz wydaje się prawdopodobny: samiczka postawiła faceta przed sytuacją że zabeira mu dziecko, wyprowadza się, rozwód, pewnie wygarnęła mu jeszcze tymi oskarżeniami w twarz.

I tak jak taka tragedia mogłaby być zaczynem do potencjalnie jakiejś sensownej rozmowy na temat przemocy psychicznej / regulacji opieki nad dzieckiem dla obojga rodziców - tak wydaje mi się że skończy się na ostrym przeciągnięciu w drugą stronę tematu, czyli: faceci nie mogą być odpowiedzialni za dzieci czy coś na ten kształt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vishkah

właśnie doczytałem coś ciekawego:

 

28 czerwca pełnomocnik 31-letniej matki Dawida Żukowskiego przesłał do prokuratury w Grodzisku Mazowieckim zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Pawła Ż. Chodziło o psychiczne znęcanie się nad nią.

Nie ma jednak mowy o stosowaniu przemocy fizycznej. Kobieta nie zarzucała mężowi także stosowania przemocy wobec Dawida.

 

Psychiczne znęcanie się- no wszyscy wiemy o co chodzi.

Pokrzyczał czy wyraził sprzeciw przeciwko czemuś co mu się nie podobało?

Cwana, pewnie poczytała na forach jak upierdolić w Polsce życie facetowi i tragedia gotowa.

Nie wiem dlaczego ale strasznie mnie ta sprawa interesuje.

Po prostu czuje nosem, że to kobieta tak na prawdę doprowadziła do wszystkiego a tak jak wszyscy twierdzimy- media zgonią na ojca.

Z tym, że jeśli dzieciakowi zrobił krzywdę to raz jeszcze podkreślam- dla mnie jest zerem. Chodzi o przyczynę tego wszystkiego i doprowadzenie do takiego stanu tego gościa.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Chodzi o przyczynę tego wszystkiego i doprowadzenie do takiego stanu tego gościa

Czy ktokolwiek wie, u kogo mieszkała matka Dawida?

Z czego się utrzymywała?

Do czego potrzebny był jej pełnomocnik, który zapewne za darmo nie pracował?

 

Ojca widziano w okolicy lotniska.

Ojciec miał (podobno) zadłużenie pochodzenia hazardowego.

Jest wiele par, które nie mogą mieć dzieci, a kolejka do adopcji to droga przez mękę.

 

Pozostaje nadzieja, że ojciec jednocześnie spłacił zobowiązania, i zabezpieczył przyszłość syna w pełnej rodzinie, dla której "załatwienie" papierów i przerzutu lotniczego, to akceptowalne koszty. Tym niemniej, sumienie nie dało rady, i wybrał ucieczkę. W tym wariancie, Dawid jeszcze żyje, i nie stanie mu się krzywda - i tej myśli wolę się trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Posejdon napisał:

Milion kamer i kontroli, rozpoznawanie twarzy

A na końcu tego systemu, człowiek. Ułomny, przekupny.

Dodatkowo, towarowe loty czarterowe, czy nawet taki stary numer jak bagaż dyplomatyczny jakiegoś małego państewka, to nie są koszty zaporowe dla kogoś, kto "zna" ludzi operujących w branży hazardu.

 

Natomiast racja, lotnisko to mógł być dobry punkt przeładunkowy - tysiące pojazdów, paczek, ciężarówek, wynajętych magazynów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie akcje organizuje się... na pewno nie przez kilka dni. Raczej wątpię w wersje wydarzeń, że dzieciak wyfrunął samolotem. Zbyt dużo jest tutaj wszelkiej maści kontroli, zabezpieczeń, szczegółów które ciężko ominąć- potrzeba na nie czasu i odpowiedniej organizacji.

 

Inna sprawa, to że gość miał niby 200 tyś długu- też mi się wydaje, że to jest ściema i dalej historia potoczyła się z filmu sensacyjnego. Zbyt nierealny scenariusz- jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Posejdon napisał:

A Ty za co nienawidzisz homosiów, że chcesz ich małżeństwami pogromić?

Każdy jest kowalem swojego losu.
Akurat w przypadku małżeństw homoseksualnych... Panowie panom z definicji cyrków robić za bardzo nie będą.
A panie... niech się za łby biorą - same sobie zgotowały ten los rzec można ?

 

9 godzin temu, Vishkah napisał:

Co jak dobrze na forum wiemy - nijak się może mieć do rzeczywistej sytuacji bo samiczki potrafią ostro nasrać facetowi w życiu.  

Dlatego niezbyt podoba mi się ferowanie wyroków/rzucanie mocnymi kalumniami typu "człowiek-śmieć".

Nikt z nas nie był w Jego głowie, ani w Jego sytuacji. I nie wiemy, jak byśmy się w tej dokładnie sytuacji zachowali. Bycie rycerzem klawiatury jest ekstremalnie łatwe. Gorzej, jak przyjdzie się z tak ekstremalnymi sytuacjami mierzyć w realnym życiu...

 

6 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

To mnie w pierwszej chwili zastanowiło. Jeszcze sprawa nie ruszyła z miejsca, a pani już miała adwokata, który ją reprezentował. Czyżby czuła w moczu, że coś się święci?
Czy osoba zaskoczona zaginięciem dziecka w pierwszej chwili organizuje prawnika?

 

Dużo pytań - mało odpowiedzi. Poza jedną - "to przecież madka" (w domyśle - święta i niewinna).

 

12 minut temu, CzarnyR napisał:

Może za długi skasowali go ruskie upozorowali samobója

 

On wszedł pod pociąg. Praktycznie każda lokomotywa/EZT (zwłaszcza EZT) ma obecnie monitoring.

Po imieniu: jest nagranie, jak facet dobrowolnie zamienia się w ornament na zderzakach maszyny.

Z przyczyn oczywistych nie jest publikowane. Dlaczego? Wrzuć sobie w YT "potrącenie sarny przez pociąg", albo coś w ten deseń - zrozumiesz...

 

Konkluzja końcowa:

 

Patrzę na tą całą sytuację i widzę wielką tragedię zaszczutego faceta, doprowadzonego do straszliwej ostateczności. Przerażające to, w jakim... fajnym i prorodzinnym społeczeństwie żyjemy. Tym bardziej przerażające, że to może spotkać praktycznie każdego z nas.

 

Edytowane przez Stary_Niedzwiedz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety.

Najgorszy i jednocześnie najbardziej prawdopodobny scenariusz się spełnił.

Znaleźli dziecko martwe.

 

O dziwo, oglądam na TVP info wywiadu z jakimś specem i gościu stwierdził, żeby zastanowić się nad przyczyną, oczywiście powiedział, że nie broni ojca ale że niedawno była podobna sytuacja z ojcem dwójki dzieci po emocjonującej rozmowie z ex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2019 o 01:05, Stary_Niedzwiedz napisał:

mieszkacie pod jednym dachem x-czasu (3-5 lat)

 

W dniu 17.07.2019 o 01:05, Stary_Niedzwiedz napisał:

jesteście "common law marriage".

W niektórych stanach USA albo Kanadzie nawet 6 miesięcy może wystarczyć .

 

Już radzą żeby goście nie pozwalali laskom zostawiać u siebie szczoteczki do zębów i podpasek... bo można to uznać za wspólne zamieszkanie, i laski o tym wiedzą... paranoja .

8 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

scenariusz się spełnił.

Znaleźli dziecko martwe

Cała ta sytuacja jest skomplikowana, przerażająca, niejasna i niestety nierzadka 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, biedny dzieciak nie żyje. Czytałem komentarze, niektórzy sugerują, że posikał się on, bo bardzo cierpiał, z tego co mi wiadomo, wcale nie musiało tak być.

Mógł umrzeć szybko, natomiast przy umieraniu po prostu puszczają zwieracze, żeby to ująć w miarę przyzwoicie.

Myślę, że dziecko nie cierpiało, bo ojciec tego nie chciał, jego jedynym celem była zemsta na matce Dawida i to mu się udało.

 

Zbrodnia była raczej planowana, między innymi stąd urlop mężczyzny, po którego zakończeniu po prostu już nie pojawił się w pracy.

Nie dowiemy się dokładnie jakie relacje panowały między ojcem a matką chłopca, choć to właśnie one mogłyby rzucić najlepsze światło na sprawę.

Nie usprawiedliwia to w żadnym wypadku skurwysyństwa i egoizmu ojca, który planując samobója zabrał na drugą stronę własne dziecko.

 

Widzimy, że w tej sytuacji najbardziej ucierpiał właśnie chłopczyk, który padł ofiarą rozgrywki obojga rodziców.

Kurwa, nie umiecie się dogadać, to się pozabijajcie ale dziecko zostawcie w spokoju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Myślę, że dziecko nie cierpiało, bo ojciec tego nie chciał, jego jedynym celem była zemsta na matce Dawida i to mu się udało.

 

To jest taka wersja hardcore myślenia: złapię go na dziecko będzie mój, albo dziecko jest lekarstwem na problemy w naszym związku. Zabranie podmiotowości dziecku jako człowiekowi. Tu żona nie miała prawa odejść, dziecko stało się karą za odejście. To taki jaskrawy przypadek, tego co się z nami stało. Nie widzimy człowieka, nie dajemy mu praw ludzkich. Wszystko ma służyć nam.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.