Skocz do zawartości

Białe zęby


Młody Samiec

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś było coś takiego jak "Biała Perła" i był to zestaw do domowego wybielania z nakładkami i środkiem specjalnym. Za bodajże 80zł robiłeś sobie sam wybielanie i miałeś jak u dentysty. Na pierwszym roku studiów miałem takie śnieżnobiałe to efekt był mega. Teraz spróbuj pić i płukać naparem z czystka. Poza wybielaniem zębów działa odtruwająco na organizm - ma więcej antyoksydantów niż zielona herbata. Spróbuj też Pasty z oleju kokosowego, kurkumy i oleju miętowego. Albo drobno startego węgla aktywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe zęby = dentysta i to sprawdzony, U mnie bardzo dobre laminowanie emulsyjne po dużych przebarwieniach trzyma się 18 lat. Oczywiście odkamienianie itp. i trochę sie zużyło, ale jest generalnie jest git.

 

ps. Jak byłem mały kolega wpierdolił tubkę pasty "Biały ząbek". Niezapomniany, pomarańczowy smak dzieciństwa - chyba tylko ja używałem jej do mycia :D

Edytowane przez Exar
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niepowtarzalnydo koloru B1. Ostro dałeś czadu. Jak z nadwrażliwości zębów?

    Jeśli wybielanie, to u dentysty. Polecam nakladkowe(wyciski, nakładki, zakładanie na noc przez kilka dni). Jednoseansowe jest wg mnie zbyt agresywne. 

@jerrywybielanie powoduje dehydratacji szkliwa, czyli może spowodować nadwrażliwość. Czasem dość kłopotliwa. Z czasem mija. Wszystko trzeba robić z głową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbyłem się żółtego nalotu z zębów dwoma sposobami.

1. Witamina K2 (nie mylić z K1). Jej niedobór w diecie (który ma wręcz rangę epidemii ze względu na rozwój cywilizacji ) sprzyja temu, że wapń osiada na zębach i daje wygląd żółtego nalotu. Suplementacja wysokimi dawkami K2MK7 spowodowała, że przez dwa dni miałem aż bóle zębów.. i po tym czasie ból znikł, wraz z nalotem. Wydaje mi się, że wapń dzięki temu transporterowi szybciutko dostał się tam, gdzie jego miejsce, czyli do zęba. Moją wielką głupotą było iść do dentysty i męczyć się ze skalingiem. Albo nie głupotą - kompletnym brakiem wiedzy.

 

2. Stosowanie pasty do zębów własnoręcznie zrobionej z bentonitu i olejkami eterycznymi. Nie stosuję żadnego ścierwa, sprzedawanego pod mądrymi nazwami, nawet jak pisze "bez fluoru". Błona śluzowa jamy ustnej jest bardzo cienka, i przepuszcza do organizmu wszystko, a w tych pastach są mało ciekawe rzeczy. Dlatego są też tabletki pod język, bo one natychmiast i bezpośrednio się wchłaniają.

 

Polecam przeczytać: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4458131/naturalne-metody-na-zdrowe-zeby
Książka perełka.

Must have każdego chociaż trochę świadomego człowieka. Wydajesz parę złoty, zaoszczędzasz setki na dentystów. Chyba warto robić takie interesy w życiu.

Mój stan zębów jest idealny, a o lekarzach już zapomniałem. Czasem idę do dentysty się dowiedzieć, że mam zęby w idealnym stanie.

 

Jak coś to nie jestem lekarzem, a amatorem medycyny, który na lekarzy nie ma ochoty w życiu wydać nawet złotówki, poprzez wiedzę jak działa ciało. Bo to nie jest tak jak się ludziom wmawia - ciało ludzkie to idealna maszyna, która nie psuje się jak chińska zabawka po jakimś czasie użytkowania. Jest cudownie samoregulującym się organizmem, o którego trzeba tylko wiedzieć jak dbać.

 

Jeżeli coś w ciele szwankuje czy pojawia się degeneracja, to można założyć, że organ / tkanka / cokolwiek, "mówi": "hej! robisz coś ze mną nie tak! być może nie wiesz jak się mną posługiwać? To dam ci człowiecze początkowy znak, a ty mi pomóż! Tylko nie torturuj mnie, próbując ten znak zetrzeć, tylko sięgnij tam, gdzie problem leży! Bo jak zaczniesz to robić, to popsuję się całkowicie! Nie wjeżdżasz na czerwonym świetle na skrzyżowanie, to może i teraz nie przejeżdżaj na czerwonym, a stań i się zatrzymaj bo będzie mało ciekawie! Pomyśl co robisz!"

Może zamiast zamiatać problemy pod dywan, warto się dowiedzieć co ciało komunikuje?

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.