Skocz do zawartości

Moralniak


Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiego powodu zerwałeś? Jak myślisz , gdyby ona zerwała z Tobą to szukałaby kontaktu i możliwości ratowania trupa ?

Jak myślisz, czy byliście lepsi niż tysiące innych związków w których próby ratowania trupa nic nie dały ?

Gdybyście byli to by nie zdechło.

 

10 godzin temu, Donkeyshot napisał:

Czy jestem złamanym wujem?

Nie , to instynkt samozachowawczy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Donkeyshot napisał:

Czy jestem złamanym wujem?

W jej oraz jej koleżanek mniemaniu jak najbardziej, natomiast w moim zupełnie nie. W swoim także nie powinieneś być i przekuć to w sukces. W końcu jak piszesz, zbierało się jej od dawna.

Opisz powody, to będziemy wiedzieli więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krugerrand napisał:

Opisz powody, to będziemy wiedzieli więcej.

Wybuchowość z byle powodu, problemy z dupy, typu nieumyte rączki po powrocie ze spaceru, czy nadinterpretacja na niekorzyść tego co mówię. Potwierdzone zaburzenia przez lekarza, które nie były by problemem, gdyby nie frustrujące objawy. Generalnie niemal codzienna huśtawka i szukanie zwady by wywalić z siebie cały syf i napięcie nerwowe przeplatane krótkimi okresami sielanki.

 

Tylko seks był fajny, dlatego dawałem jej kredyt tolerancji. 

 

Rada: nigdy nie bierzcie się za panny po 30 tce. Wszystko, wdowy, rozwódki nawet mężatki lepsze od "dojrzałych" panienek. Jakiś "śmierdzący" powód jej wolności jest...

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Donkeyshot napisał:

Wybuchowość z byle powodu, problemy z dupy, typu nieumyte rączki po powrocie ze spaceru, czy nadinterpretacja na niekorzyść tego co mówię. Potwierdzone zaburzenia przez lekarza, które nie były by problemem, gdyby nie frustrujące objawy. Generalnie niemal codzienna huśtawka i szukanie zwady by wywalić z siebie cały syf i napięcie nerwowe przeplatane krótkimi okresami sielanki.

 

Tylko seks był fajny, dlatego dawałem jej kredyt tolerancji. 

 

Rada: nigdy nie bierzcie się za panny po 30 tce. Wszystko, wdowy, rozwódki nawet mężatki lepsze od "dojrzałych" panienek. Jakiś "śmierdzący" powód jej wolności jest...

Z moją ex też seks był kosmiczny, a jak siorbała o matko, odkurzacz mógłby się od niej uczyć. Takie kobiety mają najczęściej zaburzenia psychiczne. Fochy z byle dupy, wieczne niezadowolenie. Odpuść sobie, tylko niszczysz sobie zdrowie psychiczne, a jak psychiczne to i fizyczne Ci się będzie pierdolić.

 

Typ kobiet z borderem, typowy defekt psychiczny u kobiet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Donkeyshot napisał:

Potwierdzone zaburzenia przez lekarza, które nie były by problemem, gdyby nie frustrujące objawy. Generalnie niemal codzienna huśtawka i szukanie zwady

Znam to bracie i gratuluję uwolnienia się.

Podjąłeś słuszne kroki dla własnego zdrowia psychicznego, a pani znajdzie sobie nowego żywiciela i sracz.

 

11 godzin temu, Donkeyshot napisał:

Czy jestem złamanym wujem?

Jesteś bo zaśmiecasz Świeżakownię, to nie jest pełna historia tylko jej samiuśki koniec ;) :P

Proponuję poproś o przeniesienie tematu do działu "Rozstania..."

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Donkeyshot napisał:

Czy jestem złamanym wujem?

Nawet jeśli jesteś, to zgodnie ze zdaniem moich szanownych Przedmówców, tylko w jej oczach i jej otoczenia. Czy naprawdę zależy ci na zdaniu tych ludzi ? Śmiem w to wątpić. Podjąłeś bardzo dobrą, radykalna acz skuteczną decyzje, wielu nie ma na to wystarczającego samozaparcia. Sam pamiętam jak po rozstaniu z pewną laską wydzwaniałem do niej, nawet nie po to żeby o coś prosić ale żeby powspominać czy pogadać. Jak sobie teraz myśle jakie to było żałosne to tylko śmiać mi się chce :) Pozdrawiam i Powodzenia !!  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Imbryk napisał:

Jesteś bo zaśmiecasz Świeżakownię, to nie jest pełna historia tylko jej samiuśki koniec ;):P

Proponuję poproś o przeniesienie tematu do działu "Rozstania..."

? W takim razie "poproszę". Fakt, że tak do końca świeży tu nie jestem ale tak się czuję ze swoim "problemem", którego de facto już nie ma ?

Edytowane przez Donkeyshot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kaleczny napisał:

Z moją ex też seks był kosmiczny, a jak siorbała o matko, odkurzacz mógłby się od niej uczyć

U mnie też agonie z 2-3 lata przeciągnęło to, że nieźle odsysała jad z organizmu ..

Ale ciężko się złościć, jak przynajmniej zasypiasz w chwilowym błogostanie .. to bardzo niebezpieczne, bo

łagodzi objawy ogólnej spierdolony na każdej innej płaszczyźnie ... dlatego, wydaje mi się dobrą strategią, jak się ma

problemy z zerwaniem jest odcięcie wszelkich kontaktów fizycznych ...

47 minut temu, Tatarus napisał:

Nawet jeśli jesteś, to zgodnie ze zdaniem moich szanownych Przedmówców, tylko w jej oczach i jej otoczenia. Czy naprawdę zależy ci na zdaniu tych ludzi ?

12 godzin temu, Donkeyshot napisał:

Czy jestem złamanym wujem?

Tutaj facetom zależy na tym, żeby facetom było dobrze, więc wydaje mi się, że opinie tutaj są cenniejsze niż "ludzi z otoczenia".

Kobiety zawsze będą popierały kobiety, bo to one są nosicielami i beneficjentami matrixa ..

Moim zdaniem zrobiłeś dobrze, odratowywanie trupa, w większości bierze się z silnego przyzwyczajenia.

Z emocjami jest trochę jak wychodzeniem z alkoholizmu, albo robisz "all-in" i się odcinasz po całości albo, Ci nie wyjdzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dzięki za wsparcie.

 

Problemem nie jest samo rozstanie, tu czuję ulgę a wycięcie kontaktu bez ostrzeżenia. Wiem jednak co by było. Bombardowanie połączeniami, płacz, prośby o kolejną szansę i jako mało asertywny, empatyczny wobec kobiet człowiek, w końcu bym zmiękł i dalej tracił czas.

Obawiam się jednak wizyty pod domem lub co gorsza pod pracą. Tak łatwo zdobyczy nie porzuci...

Edytowane przez Donkeyshot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.