Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Natii

Seks i pożądanie w długim związku/ relacji. Czy zawsze jest gorszy?

Recommended Posts

W dniu 15.07.2019 o 14:14, Androgeniczna napisał:

@ntech Przeciez przez to sie zakochalam. Jest przystojny, zaradny i dobrze sie dogadujemy do tego daje mi mega seks. Jak inaczej chcesz sie zakochac? Tylko w wygladzie, osobowosci i seksie. Gdyby mial sam wyglad i pale a z charakteru by nie pasowalto bym sie nie zakochala. To chyba logiczne jak sie ludzie zakochuja czy nie wiedziales?

Ehh. 

• Kochać oznacza powierzyć się komuś bez żadnych zastrzeżeń, oddać się całkowicie w nadziei, że nasza miłość wywoła miłość człowieka, którego kochamy. Miłość jest aktem wiary; każdy, kto ma mało wiary, ma mało miłości.

Kochasz go bo potrzebujesz tego co daje/może dać czy potrzebujesz go, jako człowieka, choćby nagle stracił pracę i wpadł w depresje bo go kochasz?

9 godzin temu, Libertyn napisał:

Kochasz go bo potrzebujesz tego co daje/może dać czy potrzebujesz go, jako człowieka, choćby nagle stracił pracę i wpadł w depresje bo go kochasz?

I jedno i drugie

W dniu 17.07.2019 o 23:25, Androgeniczna napisał:

Wyjazdów może nie potrzebuję ale potrzebuję czasu sama ze sobą. Mój partner nie lubi spedzac czasu beze mnie i wszędzie mnie ciągnie ze sobą. Sam by nie pojechał. To inny typ faceta. Pisałam już że on jest wyjątkowy i inny niż wszyscy. To bardziej ja czasem gdzieś sama wychodzę bo nie chce żebyśmy sie sobą przedawkowali

Z tym Twoim idealnym obrazem Pana jaki przedstawiasz przypomina mi się jak napisałaś, że jest tak przystojny, że zaproponowali mu pracę w teatrze.

Dopytałem - okazało się, że serwisował coś w teatrze i został zaproszony na casting.

Dopytałem - okazało się, że nie został zaproszony tylko jakaś pracownica teatru powiedziała, że powinien przyjść na casting.

Dopytałem - okazało się, że nie wiadomo kim była ta Pani. Zobaczyła go w teatrze powiedziała, że jest przystojny i nadałby się więc może niech wpadnie na casting, bo jest jakiś obecnie.

Tak to z Tobą jest.

• Like 1

@Jaśnie Wielmożny

To było apropo że jest przystojny. Miał takie propozycje. Być moze to było powiedziane tylko po to żeby wyszła z tego randka bo sie tej kobiecie spodobał. Chodzi o to że często miał takie sytuacje gdzie dziewczyny same go podrywały wiec raczej jest przystojny.