Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie samiczki


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia :)

Ciekawi mnie zachowanie pewnej samiczki... nakreślę sytuacje.

 

Panna lat 25 instagram, facebook portale randkowe badoo, fotka, zaadoptujfaceta to generalnie jej życie. Jak sama twierdzi - lubi bawić się facetami.  Lecz od ok. 3 miesięcy zwrot sytuacji o 180 stopni. Usunęła wszystkie konta na portalach randkowych usunęła nawet fb (twierdzi że to dla niej strata czasu), instagram w trybie prywatnym bez zdj profilowego i nazwą nie mającą nic wspólnego z jej imieniem ani nazwiskiem mesenger to samo...na  pytanie skąd taka zmiana odpowiedziała "bo nie chce, żeby ktoś do mnie pisał". Wszystkie te sytuacje miały miejsce w momencie kiedy poznała jakiegoś faceta, chociaż kompletnie nic mi o nim nie wspomina. Powiedziałbym nawet, że się z tym przede mną ukrywa i tutaj za bardzo nie wiem dlaczego bo nic mnie z nią nie łączy. Dodam, że sama inicjuje ze mną kontakt. 

 

Więc czy dobrze rozumiem... Samiczka urabia swoją ofiarę, chce mu udowodnić ,że "miś ja nie jestem taka jak inne" ? na dodatek jakiś czas temu na messengerze ustawiła swoje dane jako "imie xyz" gdzie xyz to nazwisko jej faceta i to po 2 miesiącach znajomości. Z kolei mnie próbuje ustawić jako orbitera, opcje na czarną godzinę ? 

 

Edytowane przez Majster11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Małogrzata C napisał:

Kobiety są tu tak traktowane a ty zwracasz uwagę na literówki seksisto

Jak traktowane ? Mogłaby Pani rozwinąć tą puentę ?

 

1 minutę temu, The Motha napisał:

Ale to ja jestem największym seksistą Rzeczpospolitej :D:D .

@The MothaKonkurencja jest tutaj duża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, iry napisał:

To samo pomyślałem. 

Jeśli ktoś prześladuje ją na portalach społecznościowych, to nic dziwnego, że pousuwała konta. 

tez przeszło mi to przez myśl ale skoro na horyzoncie jest jakiś facet to myślę, że bracia dobrze podsumowali

25 minut temu, Still napisał:

Proste, znalazła dobrego bolca, który świeci finansami i boi się stracić dobra partię,  jeżeli nie daj boże, koleś znajdzie ją, na któryms z portali;)

 

9 minut temu, CzarnyR napisał:

Jak gość się ulotni to w trybie startu promu kosmicznego znów się pojawi na tych wszystkich portalach :D standardowe. Nic nowego ? 

 

tylko dlaczego sama inicjuje ze mną kontakt a jednocześnie nie przyznaje się przede mną do faceta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Małogrzata C napisał:

Niech sobie Pan zobaczy wpisy kolegów z góry

Proszę Panią, jest to forum tematyczne i poświęcone pewnemu dosyć ogólnemu tematowi przewodniemu, stąd pisząc tutaj trzeba być przygotowanym na przyjęcie pewnej postawy dystansu. Po drugie warto przeczytać Regulamin forum /nawet jeśli się z nim nie zgadzamy/ i przywitać się w przeznaczonym do tego temacie. Po trzecie nie trzeba zaraz kogoś szufladkować czy też obrzucać inwektywami tylko z powodu iż mamy inne zdanie, lub też nie zgadzamy się z kimś. Ja sam /będąc na tym forum zaledwie niecałe dwa tygodnie/ wdałem się w kilka "szermierek słownych" między innymi z moim szanownym Przedmówcą @MMorda i co się stało, nic, każdy z nas miał swój punkt widzenia i tyle. Obyło się bez wycieczek słownych. Za co bardzo szanuje tutejszych forumowiczów.

Edytowane przez Tatarus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.