Skocz do zawartości

Film "Polityka"


Rekomendowane odpowiedzi

Film "Polityka" ma wejść do dystrybucji ok. 06/09/2019 a już rozbudza emocje w głowach polityków   w naszym krajowym grajdołku. B.Misiewicz próbuje wstrzymać  wyświetlanie filmu i żąda 1000000 zl za naruszenie jego

dóp  dóbr . A Vega odpowiada, że jak nie w kinach to na serwerach w Chinach. Tak czy owak film namiesza w naszej pożal się Boże "polityce. Ament

Oto oficjalny zwiastun:

 [  

[

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy po jednych pieniądzach, Vega jakiś czas temu opowiadał o swoim nawróceniu, a teraz zmienił image na typowo diabelski :D

Takie to nawrócenie pod publiczkę, będzie robił takie filmy jakie będą chcieli oficerowie służb.

Wystarczy pooglądać jego produkcje, ostatnie produkcje i wyciągnąć wnioski, jak przedstawiane są kobiety, jak mężczyźni, co jest promowane i w jaki sposób, to wszystko robi nawrócony Pan Vega :P.

Edytowane przez The Motha
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, The Motha napisał:

Vega jakiś czas temu opowiadał o swoim nawróceniu, a teraz zmienił image na typowo diabelski :D

Zobaczył jak popularny był "Kler", dodał dwa do dwóch i już wie jakie tematy są najbardziej opłacalne. 

 

Myślałem, że to podobno Kaczor jest gejem, a nie Macierewicz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, iry napisał:

Zobaczył jak popularny był "Kler", dodał dwa do dwóch i już wie jakie tematy są najbardziej opłacalne. 

 

Myślałem, że to podobno Kaczor jest gejem, a nie Macierewicz. 

Są na świecie rzeczy, które fizjologom się nie śniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajwaj.  Politycy kradną kler się ku..rwi. Nic nowego. 99% dzisiejszego społeczeństwa w prostej linii pochodzi od chłopa pańszczyźnianego. Jak obliczyłem po swojej rodzinie to zaledwie cztery pokolenia mnie od niego dzieli:). A chłop od dawna wiedział że kler i szlachta go walą w kakao:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja nie mogę się doczekać tego filmu.

Możemy się tutaj obrzucać gównem, o lewicach i prawicach , przewagach ale i tak nie mamy nic do gadania. Kazik źle śpiewał..." Jestem tu siedzący i ty mnie wybrałeś
Nawet jeśli nie głosowałeś "  - nie można popełnić błędu nie dając głosu!!!

Tu piosenka Kazika o której była mowa:

Należy jednak wziąć pod uwagę kontekst czasu kiedy ta piosenka powstała.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, dobryziomek napisał:

Mam nadzieję, że pan Vega również pokazał tam ''Jurnego Stefana'' i resztę elity PO.

Zobacz jak silnym narkotykiem jest władza, robią wszystko aby ''Pisowców'' odsunąć od koryta, zaangażowali już wszystkich, od polityków po celebrytów, reżyserów, meneli, youtuberów :D .

To się nazywa determinacja. Ale chuj, Jarek z ojcem dyrektorem trzyma naród za mordę, zaraz zrobi ''plusa'' na każdy wytrysk poza maciczny i naród zadowolony :D .

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, The Motha napisał:

Zobacz jak silnym narkotykiem jest władza, robią wszystko aby ''Pisowców'' odsunąć od koryta, zaangażowali już wszystkich, od polityków po celebrytów, reżyserów, meneli, youtuberów :D .

To się nazywa determinacja. Ale chuj, Jarek z ojcem dyrektorem trzyma naród za mordę, zaraz zrobi ''plusa'' na każdy wytrysk poza maciczny i naród zadowolony :D .

Zaraz, to Ja może Twojej wypowiedzi nie rozumiem - sugerujesz że film "Kler" albo dokument Sekielskiego to jakaś zmowa i teraz film "Polityka" ? Może to "nie prawda"?Buehehhe

Chyba rozumiemy rzeczywistość z zupełnie rożnych stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bohun napisał:

Zaraz, to Ja może Twojej wypowiedzi nie rozumiem - sugerujesz że film "Kler" albo dokument Sekielskiego to jakaś zmowa i teraz film "Polityka" ? Może to "nie prawda"?Buehehhe

Nie rozumiesz, nigdzie nie sugerowałem że to nie prawda, raczej chodziło mi o zwrócenie uwagi na samą walkę i metody tej walki pomiędzy dwoma obozami w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, The Motha napisał:

Nie rozumiesz, nigdzie nie sugerowałem że to nie prawda, raczej chodziło mi o zwrócenie uwagi na samą walkę i metody tej walki pomiędzy dwoma obozami w Polsce.

Według mnie jak się pokazuje fakty bądź się na nie naprowadza to wszystko jest ok.Bez znaczenia z której frakcji(czy huj wie czego) się to wywodzi...

Jak dla mnie liczy się prawda i fakty i tyle.

P.S.
W pokazywaniu faktów nie ma żadnej walki - prawda jest prawdą od dziś do nieskończoności bez względu kto ją przedstawia(może być żul z ulicy).

Pozdro.

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bohun napisał:

Według mnie jak się pokazuje fakty bądź się na nie naprowadza to wszystko jest ok.Bez znaczenia z której frakcji(czy huj wie czego) się to wywodzi...

Jak dla mnie liczy się prawda i fakty i tyle. 

Ale dalej nie rozumiesz, dla mnie też liczy sie prawda i fakty, chodzi mi coś innego, o walkę pomiędzy jednym obozem a drugim i to na jakiej zasadzie to się odbywa, fakty, filmy odłóżmy narazie na bok, są tylko dodatkiem, nawet jeśli mówią prawdę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, The Motha napisał:

Ale dalej nie rozumiesz, dla mnie też liczy sie prawda i fakty, chodzi mi coś innego, o walkę pomiędzy jednym obozem a drugim i to na jakiej zasadzie to się odbywa, fakty, filmy odłóżmy narazie na bok, są tylko dodatkiem, nawet jeśli mówią prawdę :) .

A to w takim razie przepraszam gdyż jestem apolityczny - gówno mnie obchodzą obozy,frakcje, jakieś walki pomiędzy nimi itd.Mnie obchodzą fakty i tyle, a filmy wymienione są dosyć obiektywne niestety :(

P.S.

Zresztą dobra, nieważne,  ja nie będę się kłócił o jakieś pierdoły co nie mam wpływu najmniejszego na to.

Jak mawiał mój kumpel arkoholik co zmarł: Nie myśl tyle bo i tak prezydentem nie zostaniesz :(

Pozdro.

Edytowane przez Bohun
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bohun Jaka prawda jakie fakty? Vega nie mając żadnych dowodów insynuuje komuś homoseksualizm to są fakty? Żeby uznać coś za prawdę to trzeba to udowodnić no chyba, że jest to coś tak oczywistego, że udowodnienia nie wymaga.

 

Nie ma natomiast, żadnych przesłanek, żeby stwierdzić, że Misiewicz z Macierewiczem są ''ciepli' a taki ich obraz Vega utrwali w przestrzeni publicznej.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dobryziomek napisał:

@Bohun Jaka prawda jakie fakty? Vega nie mając żadnych dowodów insynuuje komuś homoseksualizm to są fakty? Żeby uznać coś za prawdę to trzeba to udowodnić no chyba, że jest to coś tak oczywistego, że udowodnienia nie wymaga.

 

Nie ma natomiast, żadnych przesłanek, żeby stwierdzić, że Misiewicz z Macierewiczem są ''ciepli' a taki ich obraz Vega utrwali w przestrzeni publicznej.

 

 

I pewnie w super instytucji zwanej KK nie ma największego stężenia zboków i dewiantów itd. Buehehe

Kurwa, najbardziej mnie rozbija przypowieść o Sodomie i Gomorze - hipokryzja poziom maksymalny :((Kler + dokument Sekielskiego to czubek góry lodowej)

Chłopie wyjdź z innego matriksa zwanego "Polityka" :(

Co za różnica jak ich przedstawiono(choć jak mam być szczery to raczej prawdziwie) - liczy się metafora tej całej sytuacji.

Kurwa pożyjemy to zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie :(

Pozdro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bohun Spoko nie musimy na ten temat dyskutować, ale nie jestem w żadnym matriksie bo opieram się na faktach i dowodach a nie na wierze i ideologiach. Tak się składa, że wielokrotnie krytykowałem patologię Kościoła Katolickiego i jestem ostatnią osobą, która broniłaby jakiejkolwiek idei czy doktryny.

 

Mnie interesują fakty a skoro nie ma żadnych dowodów na czyjś homoseksualizm to nie uważam, że powinno się kogokolwiek ukazywać jako geja.

 

Pozdro i miłego wieczoru.

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.