Skocz do zawartości

Okultyzm.


ZamaskowanyKarmazyn

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio znalazłem ciekawy tekst, bardzo mnie zainteresował ale tylko na nim skończyłem, bo jestem za dużą cipką żeby się bawić w takie rzeczy. 

Ktoś tutaj się na tym zna?

 

 

http://magiaiokultyzm.blogspot.com/2017/04/magia-czesc-i-zasady-i-reguy-w-magii.html?m=1

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fly napisał:

Stanowczo odraczam. @Bohun okultyzm to nie 'sfięty mikołaj' tylko rzeczywistość w którą lepiej jest nie włazić.

A o autosugestii słyszał?

Możesz zdefekować na grób i spuścić się jednocześnie w trakcie pełni księżyca i gówno to da(dosłownie). Czyżbyś myślał że sobie strzelisz plusa u "szatana" i on ci da MOC ? buehehehehe :D

Takich ludzi to są pełne izby wytrzeźwień :(

P.S.

Ano trzeba uważać co się robi bo jeszcze człowiek nie wiedząc o co chodzi wezwie przez przypadek szatana w trakcie np.masturbacji(pomyli ruchy albo coś) :)

 

Edytowane przez Bohun
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AdamGdynia napisał:

@Bohun Twoja ignorancja Cię zgubi.

No,no, już to widzę - szatan nie da mi mocy, albo co gorsza ktoś na mnie rzuci czar a ja nawet nie będę wiedział jaki i będę funkcjonował jak dotychczas :( 

P.S.

Podajcie no tu jakieś przykłady zaklęć bo jestem ciekaw ich treści :)

Edytowane przez Bohun
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Bohun said:

No,no, już to widzę - szatan nie da mi mocy, albo co gorsza ktoś na mnie rzuci czar a ja nawet nie będę wiedział jaki i będę funkcjonował jak dotychczas :( 

P.S.

Podajcie no tu jakieś przykłady zaklęć bo jestem ciekaw ich treści :)

Pewnych rzeczy lepiej nie ruszać. Śmiejesz sie ale człowiek nie wie wszystkiego. Niektóre rzeczy mimo że tłumaczone w sposób archaiczny przez ludzi nie powinny być przez normalnych ludzi ruszane. Dlaczego? Nie ma dla tego racjonalnego wytłumaczenia. 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, józekk napisał:

@Bohun Skoro temat Cie nie interesuje i robisz sobie jaja to po kiego grzyba się wypowiadasz? Posty sobie nabijasz?

 

Temat mnie bardzo ciekawi - podajcie wreszcie te zaklęcia, bo tak to nudą wieje :(

Teraz, Trevor napisał:

Pewnych rzeczy lepiej nie ruszać. Śmiejesz sie ale człowiek nie wie wszystkiego. Niektóre rzeczy mimo że tłumaczone w sposób archaiczny przez ludzi nie powinny być przez normalnych ludzi ruszane. Dlaczego? Niema dla tego racjonalnego wytłumaczenia. 

Kulisy tej szopki nazywają się autosugestia, im ktoś więcej czyta i się wkręca tym bardziej zwykle jest wkręcony, no bo jakby nie przeczytał to by nie wiedział i nic by go nie opętało itd.

 

Edytowane przez Bohun
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, józekk napisał:

@Bohun Masz bardzo ograniczone horyzonty, negujesz coś czego nie rozumiesz. Możesz DEFINITYWNIE I OSTATECZNIE stwierdźić że coś nie istnieje?

Nie wiem czy wiesz ale o ile mi wiadomo to się udowadnia że coś jest ,a nie że czegoś nie ma :)

Udowodnij mi postępując zgodnie z własną logiką i kolegów po fachu że na księżycu NIE ISTNIEJĄ jednorożce oddychające przez odbyt księżycowym pyłem - takie tęczowe, jesteś w stanie ?

Edytowane przez Bohun
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bohun doceniam Twoją głupotę odwagę, ale jak pewnie wiesz, człowiek jest istotą duchową, a wokół tej istoty krążą inne duchy, życzę Tobie abyś nigdy nie przekonał się, co to znaczy styczność z tymi mało sympatycznymi, bo to kurwa nie są żarty, uwierz mi.

Ja rozumiem, ze żyjemy w czasach gdzie wyśmiewane jest wszystko, a szczególnie nasz pierwiastek duchowy, dzieje się to pewnie dlatego że ludzie skoncentrowali się na sobie, a szczególnie swojej cielesności i dogadzaniu jej, ale radzę trochę pokory, szczególnie w kwestiach gdzie siłą i sztukami walki chuja zdziałasz.

Edytowane przez The Motha
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Motha napisał:

@Bohun doceniam Twoją głupotę odwagę, ale jak pewnie wiesz, człowiek jest istotą duchową, a wokół tej istoty krążą inne duchy, życzę Tobie abyś nigdy nie przekonał się, co to znaczy styczność z tymi mało sympatycznymi, bo to kurwa nie są żarty, uwierz mi.

Ja rozumiem, ze żyjemy w czasach gdzie wyśmiewane jest wszystko, a szczególnie nasz pierwiastek duchowy, dzieje się to pewnie dlatego że ludzie skoncentrowali się na sobie, a szczególnie swojej cielesności i dogadzaniu jej, ale radzę trochę pokory, szczególnie w kwestiach gdzie siłą i sztukami walki chuja zdziałasz.

Ale jesteś w stanie to poprzeć jakimiś konkretami, co nie ?

Co do czasów to się mylisz - średniowiecze powraca i to widać ->wiara zastępuje ludziom wiedzę i tyle :(

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bohun Nie mogę, ani potwierdźić ani zaprzeczyć - brak 100% dowodów. Tak ja niemam dowodów na twoje pytanie i niemoge jednoznacznie stwierdźić tak lub nie, tak Ty nie masz dowodów żeby coś negować i wykluczyć. 

 

Edit: To że masz poglądy jakie masz, nie znaczy że ktoś nie może mieć innych.

Edytowane przez józekk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, józekk napisał:

@Bohun Nie mogę, ani potwierdźić ani zaprzeczyć - brak 100% dowodów. Tak ja niemam dowodów na twoje pytanie i niemoge jednoznacznie stwierdźić tak lub nie, tak Ty nie masz dowodów żeby coś negować i wykluczć.

Jak nie ma dowodów to nie mamy o czym gadać, już nie wspominając że fspomniasz o dowodach na nie istnienie czegoś, jesteś się w stanie wytłumaczyć z tego bajzlu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bohun napisał:

Ale jesteś w stanie to poprzeć jakimiś konkretami, co nie ? 

Jeśli chodzi o moje życie, to tak.

 

8 minut temu, Bohun napisał:

Co do czasów to się mylisz - średniowiecze powraca i to widać ->wiara zastępuje ludziom wiedzę i tyle :(

Doprawdy? Ty też pewne rzeczy na wiarę przyjmujesz, bo nie jesteś w stanie wszystkiego udowodnić, np wierzysz że w rafię koralowej żyję taki gatunek ryby, nigdy go nie widziałeś, ale przyjmujesz na wiarę że tak jest.

To że Ty czegoś nie widzisz, nie znaczy że tego nie ma.

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bohun napisał:

Co do czasów to się mylisz - średniowiecze powraca i to widać ->wiara zastępuje ludziom wiedzę i tyle :(

Zgadzam się w 100%. Zabobon i magia po prostu dają łatwe odpowiedzi na trudne pytania w tej materii nic się nie zmieniło od tysiącleci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bohun napisał:

Jak nie ma dowodów to nie mamy o czym gadać

Bo ludzie muszą wszystko zobaczyć i dotknąć ? To, że obecnie nie mamy narzędzi, żeby coś udowodnić, nie znaczy, że w przyszłości takich narzędzi nie będzie.

Niestety ale ludzie od zawsze wyśmiewali coś, czego nie rozumieli, ot taki prymitywny odruch.

 

Tak było z samolotami - Panie, kurła toż to żelazne je jak to sie uniesie kuuurła.

Tak było z bakteriami - Kuuurła, jakieś bakterie, co to kurła je? Ha, idiota.

Tak było z prądem, tak było z jeszcze milionem innych rzeczy.

 

I właśnie dla tego zgadzam się z bratem @józekk że jeżeli nie mamy ani dowodów za, ani dowodów przeciw, to jedynym rozsądnym wyjściem jest założenie, że jest to MOŻLIWE.

Ja mam wrażenie, że ignorancja to taka wada ludzkości, że gdyby wszyscy ją mieli to nadal żylibyśmy jak małpy i bili się patykami.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucid napisał:

Niestety, ale nie masz racji.

Niestety nie ma możliwości żebyśmy  się nawzajem przekonali więc nie ma powodu na kontynuację tych wywodów. Nawet gdyby sam Lucyfer z cyrografem z szponiastych łapach pojawił się przede mną w tej chwili  a akompaniamencie trąb Jerycha i otoczony płomieniami dziewiątego kręgu piekieł bezzwłocznie udałbym się do odpowiedniego zakładu zamkniętego stwierdzając iż wreszcie mi odbiło do końca. Pozdrawiam wszystkich :) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.