Skocz do zawartości

Fat ladies na tropie


Rekomendowane odpowiedzi

Wskazówki dydaktyczno - humorystyczne

 

Może co młodsi lub nieobyci w internecie tego nie wiedzą ale są proste sposoby jak zweryfikować wagę Pani po zdjęciu.

Otóż na pewno nie jeden z Was się natknął na ładne zdjęcia twarzy jakiejś damy. No właśnie, TWARZY.

Grube laski nie wrzucają swojej figury, bo wiedzą, że są grube, natomiast gęsto - często są ładne z buzi.

 

Ich profile na fb/insta/portalach randkowych charakteryzują się praktycznie WYŁĄCZNIE zdjęciami:

- twarzy

- twarzy i biustu (który zazwyczaj przy owej wadze jest pokaźny)

- zdjęciami, gdzie nie widać tego jak gruba jest ręka, tzn. widać samą dłoń, nic dalej, czasem nawet dłoni nie widać

 

Natomiast jeśli widać, to często po samej ręce czy nawet dłoni idzie stwierdzić, iż posiadaczka owej jest pulchna jak pulpecik z Winiary.

Kolejna rzecz, to zdjęcia robione od góry, w celu pomniejszenia objętości owej persony.

 

Na koniec istotne przypomnienie, gdy się umawiacie, zawsze proście o zdjęcie, zwłaszcza jeśli kobieta ma taki profil jak wymieniłem wyżej.

Jeśli jesteś tak napalony, że mimo jednego czy dwóch zdjęć w typie ww. idziesz na randez vous to bądź gotowy na..

63641.gif?st=B7YcgqpfYQ2opSFi215V6g&e=15

  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sceptyczny? Te grube zazwyczaj były albo zakompleksione, szare myszki których głosu nie znałem będąc z nimi 3 lata w klasie. Albo bardzo wygadanie LOCHY które by ci wyjebały tylko przy zasugerowaniu ze ważą za dużo. Do tego dochodziła bardzo duża pewność siebie, często alko i fajki. Malowanie włosów na jakiś pojebany kolor, itd. 

 

Jednym słowem omijać szerokim łukiem. Kumpel umawiał się na seks z jedna grubawą, jak była na nim to za bardzo podskoczyła do góry, członek wyszedł z pochwy a ona przygniotła go swoim cielskiem tracąc równowagę. Złamanie.

  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Kumpel umawiał się na seks z jedna grubawą, jak była na nim to za bardzo podskoczyła do góry, członek wyszedł z pochwy a ona przygniotła go swoim cielskiem tracąc równowagę. Złamanie.

Skok tygrysi nieudany, cipa w gipsie, chuj złamany.

  • Haha 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie z ciałkiem uwielbiają oszukiwać rzeczywistość... i kilka razy dałem się oszukać. Nie polecam bycia za miłym dla takich ludzi, później się tego żałuje jak cholera.

 

Mi żal odmówić takiej Pani, żeby nie poczuła się gruba - ale ona nie ma oporów, aby mnie zrobić w konia.

  • Like 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis?Kurcze raz się z taką umówiłem a że w miarę dobry chłopak ze mnie, nie zwiałem od razu tylko poszedłem z nią na randkę. Wymiękłem gdy po godzinie rozmowy zaczęła planować że na następnym spotkaniu poznam jej rodziców :) Wtedy do śmiechu mi nie było, nie pamiętam żebym tak szybko zwiewał i kasował numer telefonu nigdy wcześniej czy też później :) Straszne wspomnienie ..

  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką jedną znajomą co jest, że tak się wyrażę, dość przy kości. Inaczej mówiąc, dużo łatwiej ją przeskoczyć niż obejść. Kiedyś byłem świadkiem jej rozmowy z jakąś inną znajomą. Z rozmowy tej wynikało, że jest gdzieś na jakimś portalu randkowym i udało jej się spotkać z jakimś panem. Narzekała w tej rozmowie, że gość ją oszukał podając 185 cm wzrostu, a miał najwyżej 180. Włączyłem się do tej rozmowy i zapytałem czy ona była z nim całkowicie szczera? Odpowiedziała, a jakże, że tak i że co ja insynuuję? Zapytałem się czy jej zdjęcia na tym portalu przedstawiały tylko i wyłącznie twarz? Twarz pani przeszła skalę kolorów, od bladego, poprzez fiolet, do pełnej czerwoności.   

Uwaga ode mnie: zwracajcie proszę uwagę przy zdjęciach tylko i wyłącznie twarzy na policzki, jeśli są dość zaokrąglone, pulchne i w dodatku dość czerwone, to wiedzcie że macie do czynienia z ciężkim wagowo kalibrem.

Co do seksu, to uważam, zresztą nie tylko ja, niektórzy moim znajomi też, że takie panie z figurą nie z pierwszych stron gazet są dość jurne i znają się na rzeczy, raczej kłody bym się nie spodziewał. 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Kolejna rzecz, to zdjęcia robione od góry, w celu pomniejszenia objętości owej persony.

W takich fotach lubują się również szczuplejsze, ale już mamuśki, aby ukryć po ciążowe fałdy na brzuchu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LiderMen napisał:

A te co eksponują tyłek w pierszym zdjęciu profilowym i w awatarze są delikatnie mówiąc nieatakcyjne z twarzy.

Każdy wytacza swoje najmocniejsze atuty.

Jak twarz... radiowa, to chociaż dupę pokaże ?

 

58 minut temu, Krugerrand napisał:

takie panie z figurą nie z pierwszych stron gazet są dość jurne i znają się na rzeczy, raczej kłody bym się nie spodziewał. 

 

Nie ma reguły, niestety... Ja bym to łączył z głową.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krugerrand napisał:

Co do seksu, to uważam, zresztą nie tylko ja, niektórzy moim znajomi też, że takie panie z figurą nie z pierwszych stron gazet są dość jurne i znają się na rzeczy, raczej kłody bym się nie spodziewał. 

No bo ładna to często leży jak kłoda bo jest ładna i samo to ma Ci wystarczyć.

Gruba czy brzydka stara się czymś innym nadrobić, żeby usidlić samca. 

Najlepsza ładna i jurna ale wtedy ma przebieg jak passat w TDI, z Niemiec od Janusza handlarza... i tak źle i tak nie dobrze ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, iry napisał:

Teraz to nawet najprostsza aplikacja do robienia zdjęć smartfonem ma taką ilość filtrów, że nadwaga nie jest jedynym defektem, który można łatwo ukryć. Czasami nawet płeć może być niejednoznaczna.  

To jest najgorsze, dawniej Photoshop(trzeba było umieć z niego korzystać), dzisiaj apki z poziomem trudności dla małpy... 

 

 

Taki protip, nie korzystać z tinderów i innych apek, dzięki braciom wyleczyłem się z tego. 

Edytowane przez slavex
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się przypomniała sytuacja, kiedy moja grubsza była skakała na mnie i tak mnie przytkało w pewnym momencie, zaczęło mi się ciężej oddychać, już miałem problem ze złapaniem tlenu pod koniec, że ona doszła, a ja nawet nie miałem jak. - Potem musiałem dokończyć w 2 minuty w łazience.

Sytuacja prawdziwa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Mi żal odmówić takiej Pani, żeby nie poczuła się gruba - ale ona nie ma oporów, aby mnie zrobić w konia.

Ale to my, mężczyźni podobnoż nie mamy serca ? gdy wielka część forum jest dla kobiet zwyczajnie dobra lub zwyczajnie uprzejma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Może co młodsi lub nieobyci w internecie tego nie wiedzą ale są proste sposoby jak zweryfikować wagę Pani po zdjęciu.

 

Ja nigdy w życiu żadnej nie podrywałem w internecie, nawet nie zagadywałem, wyznaję zasadę że jeśli kogoś podrywać to tylko na żywo. W internecie, nawet pomijając już to manipulowanie zdjęciami, czułbym się dziwnie wiedząc że ona równocześnie pisze z innymi facetami i muszę jakby "konkurować" żeby to mnie wybrała, nie lubię brać udziału w castingach. Na żywo jesteś w rozmowie 1 na 1 i wiesz że to na Tobie skupia całą swoją uwagę i - od razu też wiadomo czy jest chemia czy chemii nie ma i zapominasz o temacie. A przez internet można pisać wiele dni, a potem się okaże że lipa na żywo. Strata czasu.

 

Ale wracając do tematu zdjęć w internecie.

Mam znajomą, tzn może to za dużo powiedziane bo tylko kilka razy w życiu ją widziałem, to siostra koleżanki. Dość gruba dziewczyna. Młoda bo 25 lat, ale dość gruba. Albo raczej powiem wprost - gruba tak bardzo że aż odpychająca. 

Przypadkiem ją zobaczyłem na Facebooku - szok! Wyłącznie jedno zdjęcie, sama twarz, mocno wycięta jak do dowodu osobistego, ale zdjęcie zrobione tak, że ta twarz wydaje się szczupła! Szok, bo na żywo nawet twarz ma grubą, nie wiem jak ona zrobiła to zdjęcie, ale naprawdę wygląda na szczupłą twarz. 

 

Coś bardzo podobnego do tego zdjęcia:

 

https://www.youtube.com/watch?v=MDzbp7pfESc

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuczki stosowane to:

-zdjecia tylko twarzy

-twarz przyslonieta lekko wlosami 

-zdjecia twarzy i uwypuklonego dekoltu

-zdjecia z grupkami ladniejszych kolezanek

-zdjecia z daleka

-ubior nie ukazujacy figury (luzne swetry, bluzy, czarne spodnie etc)

-brak zdjec w bikini

-filtry

-profil zdjecia nie ukazujacy sylwetki

 

Generalnie wg mnie nalezy odjac 1-2 oczka od zdjec przed spotkaniem z jakakolwiek pania wg mnie bo zdjecia sa oczywiscie mocno selekcjonowane i moga bys sprzed 2/3 lat (jak byla np ladniejsza).

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adrianos napisał:

Coś bardzo podobnego do tego zdjęcia:

 

https://www.youtube.com/watch?v=MDzbp7pfESc

Super przykład z tym fragmentem odcinka Bracie!

Idealny przykład tego o czym rozmawiamy. Na zdjęciach, które przyniósł ten gostek to niezła i apetyczna dziunia a rzeczywistość? Sami zobaczcie.

Komenarze wyłączone, przypadek? Nie sądze. (byłby ostry lincz i totalne zaoranie)

 

Edit: Tekst Pańci na początku: "myślę, że nie można nikogo udawa" bueheh... :lol:

Bracia o słabych nerwach proszeni są o wyjście do ubikacji.

- A co jesteś zawiedziony?

- Nie, kurwa, nie jestem. Wcale. :)

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to epidemia.

Jak są jakieś wolne, to właśnie takie grubaski....

A najbardziej zabawne jest to, że one i tak żądają chadów, a same nic nie mają do zaoferowania.

Ba, nawet takie olewają mnie (mina srającego kota i 0 oznak zainteresowania) i moich kumpli, którzy mają podobne SMV z wyglądu.

Przecież aż tak brzydki nie jestem XD chyba XD

One same siebie zakłamują że są zajebiste, a jedzą w taczkach McDonalds itd.

Olewając swoją figurę i zdrowie.

I coraz częściej widuję pary grubaska - średniak (nawet 7 SMV).

Taka desperacja u młodych ludzi - ,,bo ona ma lepsze serce" XD

Idioci, sami na siebie bata kręcą.

Hipergamia lvl max.

Z drugiej strony wolałbym laskę z małym brzuchem, niż szkieleta,

ale jakbym miał wybierać grubaskę a szkieleta, to wybrałbym szkieleta bez zastanowienia.

 

Taka kobieta ma wymagania, a jakość genów kijowa - bo potencjalne potomstwo będzie także grube.

Chciałem tylko dodać, że pisząc o olewaniu mnie przez grube laski miałem na myśli że one nie wysyłają żadnych sygnałów, a nie, że ja lecę podrywać grube pasztety XD

Aż tak mnie nie pogrzało XD

Miałem na myśli o stosunku takich osobników do ludzi średnich jak ja.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.