Skocz do zawartości

Panika przy próbie kontaktu.


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Tomko napisał:

@mpawel5 Czego przestraszyłeś się dokładnie, szczerze? Ile miałeś partnerek wcześniej? To były LTR czy sporadyczne znajomości? Miałeś problemy z pindolem (flak lub za szybko kończyłeś) podczas pierwszych seksów wcześniej? 

Odezwał się u niego "szacunek do kobiet". Trzeba się pozbyć tego dziadostwa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mpawel5 napisał:

tylko, że jak ona sobie uroi w główce, że między nami "wielka nieskończoną miłość", to średnio mi wykorzystywać takie sytuacje.

To wtedy będzie nie Twój problem a jej. Albo się ma wyniki albo wymówki. W tym przypadku masz wymówkę aby samemu usprawiedliwić swój wybór którego zapewne sam żałujesz.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem co czujesz, kilka razy miałem podobnie. Z mojej analizy wynikało, że powodem tych moich emocji były wcześniejsze wyobrażenia na temat spotkania i wszystkiego w koło. Później przychodzi chwila prawdy, a Ty zesrany bo to wszystko się gdzieś kumulowało, te wyobrażenia, a tutaj trzeba pokazać jaja i działać. Wydaję mi się, że u Ciebie pośrednią przyczyną mogły być wiadomości z podtekstem wymieniane z panią, za bardzo pozwoliłeś jej rozgościć się w swojej głowie. Dlatego nauczyłem się, nie wyobrażać sobie za dużo przed spotkaniem, nie pisać za dużo wiadomości i do takich spotkań podchodzę obecnie z ekscytacją, bo mam spokojną głowę wolną od urojeń:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2019 o 20:49, mpawel5 napisał:

Gadki szmatki, smski coraz goretsze.

    W końcu,postanowilismy, że się spotkamy w jej mieszkaniu, w wiadomym celu. 

Może błędem było z góry ustalać co będziecie robić na tym spotkaniu.

Wydaje mi się, że gdybyś już tam był, winko pił to sytuacja sama rozwinęłaby się w tym lub innym kierunku.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.