Skocz do zawartości

Trochę czuje się mocniejszy


kaleczny

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia Samcy, 

 

Obecnie mam nieco ponad 30-ci lat. Ale skutecznie się nie mogłem nakłonić do zrobienia prawa jazdy. Wiem śmieszne to, ale miałem jakąś blokadę. Dobry kumpel z pracy, mnie namówił i wiecie co - nie żałuję.

Takie odciążenie od dojazdów i proszenia się o podwózki czy kurde jeżdżenie rowerem (chociaż co do jeżdżenia rowerem to zdrowy jak byk byłem).  Testy na drugim razem, praktyczny za pierwszym ^^

 

Prawko zrobiłem w 2018, wiadomo człowiek nie miał doświadczenia, to trochę musiał poobjeżdżać aby nauczyć się "prowadzić samochód". 

 

Hehe nie wiem czy można to uznać za sukces, ale do córeczki na wizytę jechałem przez cały Polin, 500 km. I powiem Wam szczerze że zastanawiam się czy sobie jakiejś wyższej kategorii prawa jazdy nie zrobić. 

Lepsze pieniążki będą i trochę na pewno też poprawi się sytuacja finansowa.

 

Właściwie w mojej miejscowości jest taki spedycja, ale kurwa 2.500 zł netto na rękę to śmieszne pieniądze... 

 

Chciałbym poznać Wasze zdanie Panowie, warto robić dalsze kursy na większe samochody ?

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn tak zrobił, porobił sobie wszystkie prawka na tiry, etc, wydał na to kupę szmalu, popracował w UK na tirach parę lat (ang. trzeba w miarę ogarniać) i zbudował dom nieduży + wykończył mieszkanie rodziców, które ma bardzo duże, żyje z wynajmu i jakaś tam lekka robotka, żeby się nie zastać. 

 

Fakt faktem, razem z żoną się dorobili, ale to jeszcze dziewczyna z epoki lat '80, do tego kuzyn umiał sobie ją ustawić w miarę porządnie i nie ma scen. On zarządza całym budżetem. 

 

Pojeździj jakiś czas, może to chwilowa zajawka, musisz zobaczyć, chociaż korzystając z tego "natchnienia", porób kategorie, zawsze się przyda w razie czego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaleczny koledze podziękuj, że Cię zmotywował do roboty. Jak masz ochotę i chęci to porób sobie inne kategorię. Na pewno nie zaszkodzi a w przyszłości się przyda. Zawsze to jakaś alternatywa. Nie musisz przecież pracować w spedycji w Twoim mieście. Jak teraz masz auto to możesz dojechać do innego miasta albo przesiąść się i pracować na ciężarówkach jak zdasz prawko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.