Skocz do zawartości

Facet propaguje komunizm na YT.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
Na YT jest coś takiego:
https://www.youtube.com/channel/UCSyTtn4i8vYD19olFzZoB_Q

 

Facet propaguje komunizm, to już jego trzeci kanał. Chciałbym to zgłosić do prokuratury tylko, że jest jedno ale.
Czy nie będę potem sam musiał jeździć do Polski na jakiekolwiek przesłuchania? Jeśli tak to odpadam, może kto inny ma czas.

Na kanale można ustawić filtr od najstarszych filmów, manifesty komunistyczne, albo to: https://www.youtube.com/watch?v=PPjSJC948xE
Tutaj też się popisał - ubiorem i sierpem w łapie https://www.youtube.com/watch?v=zr06OVPpGdk


Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Tylko, że mógłby bronić się tym: § 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.
Mają także stronę na serwerze francuskim www.odrodzenie.fr

Youtube usunęło mu 2 lub 3 kanały (na wcześniejszych groził ludziom sierpem). Myślałem, że będą go kasować a ten od roku ma kolejny kanał.

Temat założyłem by zadać pytanie i poinformować o sytuacji, nic nim nie propaguje.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pryszczate dzieciaki wychowane na coli,gierkach i mcdonaldzie. Huja wiedzą o komunizmie i prl-u.

Wystarczy w ramach rekonstrukcji historycznej zabrać takiemu ze sracza papier toaletowy ,niech poczuje smak prl-u, niech sobie radzi. 

 

 

 

Edytowane przez ntech
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca1980 To wiem ale  nie mieszkam w Polsce. Ja z Polski "zniknąłem" już wiele lat temu i pytanie czy nie będą mnie szukali albo próbowali ściągnąć do Polski na jakieś dodatkowe zeznania. Tamten gość - "towarzysz Michał" siedzi we Francji czy w ogóle zgłoszenie ma sens? Bo może i tak go nie znajdą a jeżeli już to czy w ogóle stawi się na przesłuchanie...

 

Bo na pewno będzie nagrywał filmy że jest w Polsce prześladowany.  XD

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 19.07.2019 o 08:21, Baca1980 napisał:

Zawiadomienie o przestępstwie składasz w miejscu swojego zamieszkania.

Autor propaguje antypolonizm na kanale informacyjnym Marka. Czy jest na to jakiś paragraf? Cytuję "AKowcy zbrodniarze", "niemcy słusznie zabijali Warszawiaków", "reparacje Polsce za zniszczenia się nie należą". "zabijali naziści nie niemcy" itd.

20 godzin temu, pillsxp napisał:

Niestety ale kretynów nie brakuje, a on się nie boi bo wie że YouTube go chroni i nic mu nie zrobią.

Ja bym mimo wszystko podpierdzielił gościa, trzeba tępić lewactwo ze wszelką cenę bo skoro oni mogą to my też.

Autor skarży się na komunizm, a propaguje rzeczy niezgodne ze stanem faktycznym oraz antypolonizm.

 

W dniu 19.07.2019 o 08:31, ntech napisał:

Huja wiedzą o komunizmie i prl-u.

Niektórzy twierdzą iż AK to zbrodniarze, a niemcy (słowo tabu - używana fraza "naziści") słusznie mordowali powstańców i nie są winni Polsce złamanego grosza. Nie dajcie się urabiać. Posty moje i kolegi znajdziesz na samiecweb.pl.

 

W dniu 15.07.2019 o 07:03, Patton napisał:

No bo Facebook jest siedliskiem dla wielu kretynów

Cukienberg banuje za frazy "pedał" (nawet w grupach rowerowych!), "hitler" itd.

 

W dniu 14.07.2019 o 12:05, iry napisał:

Jeden groził, że mnie zgłosi za mowę nienawiści

Ciekawe. A jak nazwać pisanie przez autora iż Polaków mordowali naziści a nie niemcy? Jego argument "było paru belgów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2019 o 22:52, DOHC napisał:

Autor propaguje antypolonizm na kanale informacyjnym Marka. Czy jest na to jakiś paragraf?

Nie, nie ma. Fakty to nie antypolonizm.

 

W dniu 30.09.2019 o 22:52, DOHC napisał:

Autor skarży się na komunizm, a propaguje rzeczy niezgodne ze stanem faktycznym oraz antypolonizm

Komunizm jest szkodliwy i za propagowanie powinny być konsekwencje.

 

W dniu 30.09.2019 o 22:52, DOHC napisał:

Ciekawe. A jak nazwać pisanie przez autora iż Polaków mordowali naziści a nie niemcy? Jego argument "było paru belgów". 

Fakty to nie mowa nienawiści.

 

 

Po co przyłazisz za mną ciągle i offtopujesz pisząc ciągle o tym samym próbując wmieszać to jakoś w aktualny temat?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę i nie widzę w opcjach zgłaszania użytkownika you tube przesłanki "naruszanie prawa kraju" czy czegoś podobnego, tylko ich regułki i zasady. Czy you tube aż tak w dupie ma ustawodawstwa krajów, w których swobodnie działa i zarabia?

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.