Skocz do zawartości

Przedłużenie stosunku


Amnesia Haze

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Amnesia Haze napisał:

że odbyłem w swoim życiu dopiero 6 stosunków, więc może niepotrzebnie panikuje

No to staaaary, 6 razy to nic, Ty nie kombinuj ma razie jak to zmodyfikować tylko "ciesz się procesem", ucz się  i poznawaj siebie i baby.

 

Nie wiem czy te stosunki to z jedną babą czy kilkoma, w każdym razie na razie POZNAWAJ swoje zachowania i reakcje w czasie seksu, potem JEJ reakcje i broń boshe nie bierz sobie do serca rad i wymagań pań. Najwyżej je tu napisz i my zweryfikujemy, bo mogą Ci siąść na psychę jeśliś młody i chcesz wszystko robic "poprawnie".

Edytowane przez Imbryk
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat rzeka. Jest dobre zagraniczne forum w tym temacie, ale wciąż nie znaleziono panaceum na premature ejaculation. Trudno nawet jednoznacznie zdiagnozować na ile jest to problem psychiki, a na ile fizjologii, a jeśli to i to razem - to co przeważa. Czytałem mnóstwo rzeczy, moje wnioski:

- fizycznie najczęściej to kwestia mięśni PC, tak zwanych mięśni dna miednicy, które są spięte, a w czasie stosunku dochodzi do samoistnego skurczu tych mięśni, co skutkuje szybkim strzałem. Popularne ćwiczenia mięśni Kegla ma temu zapobiegać, ale w praktyce pogłębia problem, bo ludzie nie potrafią rozróżnić "front Kegels" i "reverse front Kegels". Jednak doświadczenia wielu pokazują, że jedni odnoszą sukces ćwicząc mięśnie Kegla (poprawnie) inni twierdzą, że problem pozostaje

 

- psychicznie to kwestia wg. naukowców tzw. zwrotnego wychwytu serotoniny, budowania stopnia podniecenia i złych nawyków masturbacji. Jako że to kwestia psychiki to - jak wielu potwierdzi zapewne - alkohol w większych ilościach potrafi przedłużyć stosunek, a u niektórych uniemożliwić nawet osiągnięcie orgazmu. Są dane iż SSRI potrafią zaburzyć funkcjonowanie "sygnału do strzału", no ale antydepresanty to gra nie warta świeczki, aby poruchać dłużej.

 

- z doraźnych środków działają jednynie znieczulacze (na lidokainie albo benzokainie) aplikowanie na żołądź przed stosunkiem, działają do 2 godz. zależnie od ilości środka, no ale wtedy możemy ledowe cokolwiek poczuć...

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Amnesia Haze napisał:

Może jakieś tabletki czy coś? 

Aha @Amnesia Haze bo teraz doczytałem. Jesteś młody, zdrowy i właśnie zacząłeś ruchać. Zadnej chemii!!!

Daj sobie, nie wiem, 50-100 stosunków. Wtedy troszkę poczujesz klimat i coś możesz modyfikować. 

 

Takie moje zdanie. Niech będzie pochwa Lony.

Edytowane przez Imbryk
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer za to Cię uwielbiam,

 

bez krytyki i poniżania potrafisz wyjaśnić z pozoru zagmatwane kwestia przy czym nie wzbudzasz negatywnych odczuć u stron uczonych o zagadnieniu, nie mam pojęcia czy zawsze tak miałeś, czy nabyłeś tę umiejętność i nie interesuje mnie to bo to jest czyty creme de la creme dla oczu. 

 

Nie wiem czy znasz postać Karola Fjałkowskiego, ale bardzo go przypominasz z zarysu wypowiedzi.

 

Tak trzymaj ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Maszracius_Iustus napisał:

@Messer za to Cię uwielbiam,

 

bez krytyki i poniżania potrafisz wyjaśnić z pozoru zagmatwane kwestia przy czym nie wzbudzasz negatywnych odczuć u stron uczonych o zagadnieniu, nie mam pojęcia czy zawsze tak miałeś, czy nabyłeś tę umiejętność i nie interesuje mnie to bo to jest czyty creme de la creme dla oczu. 

 

Nie wiem czy znasz postać Karola Fjałkowskiego, ale bardzo go przypominasz z zarysu wypowiedzi.

 

Tak trzymaj ;)

Rozbawiłeś mnie przed snem ;)
Nie wiem, ja po prostu od zawsze byłem kosmitą :D

Nie wiem co to za postać, ale w wolnym momencie poznam.
 

Dzięki za ciepłe słowa, miło mi! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2019 o 14:43, Tomko napisał:

@Moro12 Jak potrzebujesz pannę męczyć przez 60min żeby jej było dobrze, to coś słabo z tobą. Co za strata czasu dla mnie. Piona. 

Dobrze, że ktoś to napisał :D

 

Co do tematu..

Młody wiek, kobieta pociąga i tak jest. Od siebie dodam, że często jak czułem, że zaraz będzie po wszystkim to po prostu wychodziłem dalej pieszcząc itd. Nie słuchaj się nikogo, że po 10 godzin mogą to robić, bo to nie wyścig na czas.

Przede wszystkim odłóż fapanie, jeżeli coś w tym "działasz". Przyzwyczajasz organizm do złych nawyków.

Druga sprawa to podejście. Z tym wiele osób ma problem na starcie. Chodzi o to, żebyś podszedł do tego na czysto. Nie stresować się, że dojdziesz. Dojdziesz to będziesz poprawiać :D. Więcej praktyki i ureguluje się.

Jeżeli chodzi o inne sposoby. Na początkach stosowałem Durex Performa. W gumce masz środek, który opóźni wytrysk. Możesz spróbować tylko, jak zauważysz że masz problem ze zwodem to na przyszłość usuń trochę tego z gumki. Można również ścisnąć penisa przy podstawie.

Niektórzy wędrują myślami, gdzieś indziej np. co będą robić za godzinę czy coś tam. Jak musisz to próbuj, patrz na kolor ściany ale raczej nie o to chodzi w tym wszystkim.

Tutaj ktoś wspomniał o mięśniach Kegla. Można je ćwiczyć poprzez napinanie i rozkurczanie. Wygląda to mniej więcej tak, jak lejesz i chcesz wstrzymać mocz. Napinasz i rozkurczasz np. z 10 razy raz wolniej później szybciej. Ćwiczenie tego codziennie z dwa razy dziennie przynosi efekty po paru tygodniach.

 

 

 

Edytowane przez Iranosh
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.