Skocz do zawartości

Zapraszam na stream ze mną o 16 - 16.30


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś z Państwa ma ochotę o coś mnie zapytać, porozmawiać - to przez ok. 1 - 3h (ile głos wytrzyma) będę dziś strimował na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCXOjkNTnKlq-voj0WTCKq7w

 

Zapis streama wrzucę później na kanał Radio Samiec 2

  • Like 11
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Baelish napisał:

Ja tylko zgłodniałem, jak Marek zaczął wcinać te pyszne coś z talerzyka.

Właśnie. Ja podobnie. Także następnym razem @Marek Kotoński Marunia żadnego takiego bezceremonialnego podjadania na wizji (inni też by chcieli), chyba że ukryjesz się pod stołem lub gdy wyjdziesz 'przypudrować noska' ;)

Ogólnie świetna robota! ?

Tak czułem, że przydałoby się coś ożywić na kanale, zrobić coś innego 'na wakacje'.

 

Możnaby wprowadzić raz na kilka dni krótkie poranne filmiki gdzieś na ławeczce lub ogrodzie z cyklu 'Poranny Marek', w których byś opowiadał po krótce co się wydarzyło u Ciebie w życiu codziennym, gdzie byłeś na shoppingu/rowerze/na spacerze/na oplaniu kogo spotkałeś, co Ciebie ciekawego/dziwnego/śmiesznego spotkało.
Odnosząc się na Ty, tak jakbyś mówił bezpośrednio do widza, wiernego słuchacza - kumpla. Możnaby spróbować takiej formuły, czemu by nie. :)

Edytowane przez Feniks8x
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.