Skocz do zawartości

Nieznajoma chce się ze mną spotkać!?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Krugerrand napisał:

Z Twojego wpisu wynika, że historia toczy się od maja 2017 roku, czyli od ponad dwóch lat. Jest to wystarczający okres czasu, aby się dowiedzieć o co chodzi. 26 miesięcy, rany boskie!!!! Co to za historia tak w ogóle???????????

No kurła nie wierze. To nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Kasujesz temat panny ze swojego życia.

1 minutę temu, Lavish2 napisał:

Napisałem do niej że albo napisze o co chodzi albo nara.

No i git. Tylko pamiętaj że jak znowu będzie kręcić. Temat znajomości idzie definitywnie do kasacji. Szkoda Twojego czasu na jakieś podjazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Z drugiej strony możesz iść i się przekonać jakimi harpiami potrafią być kobiety, dobrze to działa orzeźwiająco.

Dokładnie, wtedy z takich doświadczeń powstaję wspaniała zasada..wzajemności, jak laska czegoś chcę odemnie, zawsze pytam, a co będę miał za to, jak odpowiada że nic, to mówię żegnam i nie zawracaj mi dupy.

Zrobiłem się interesowny i bezczelny wobec bab, bezczelny do szpiku kości, podoba im się to, to sa istoty niewdzięczne, bardzo niewdzięczne, potrafią pamiętać Twój występek sprzed 15 lat, nie doceniają nic co dla nich robiłeś, a jak zajdziesz jej za skórę, jesteś niemal wrogiem.

Polecam z uśmiechem na ustach grać w tą samą grę, zobaczysz wtedy o dziwo, że zacznie się ich kręcić przy Tobie więcej.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisała. Cytuję 

 

''Okej ... Nie wiem kiedy wykazałam brak szacunku wobec ciebie, i nie mam zamiaru tego robić, bawić się w coś, bo raczej jestem już na to za stara. Chciałam się spotkać i zwyczajnie w świecie porozmawiać, chyba o wszystkim i niczym, nie wiem, czy Cię to interesuje, ale ja nic nie tracę pytając. Sądząc po twoim stosunku do mnie już znam odpowiedz, więc napisz ją, nie owijając i zapomnijmy o tym, proste''

 

Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lavish2 napisał:

Okej ... Nie wiem kiedy wykazałam brak szacunku wobec ciebie

Nie widzisz że Cię na szanuje?

Ile chcesz jeszcze przykładów?

 

3 minuty temu, Lavish2 napisał:

Chciałam się spotkać i zwyczajnie w świecie porozmawiać,

Odbiłbym piłeczkę i napisał że miała szanse wtedy pogadać.

 

3 minuty temu, Lavish2 napisał:

czy Cię to interesuje,

shit test.

 

3 minuty temu, Lavish2 napisał:

Sądząc po twoim stosunku do mnie już znam odpowiedz, więc napisz ją, nie owijając i zapomnijmy o tym, proste''

Kolejny shit test i odwracanie kota ogonem, klasyka gatunku :D

Widać że małolata i dziecinne zagrywki :D .

 

3 minuty temu, Lavish2 napisał:

Co robić?

Kopnąć w dupę, chyba że Ci faktycznie zależy, ale mi to śmierdzi jak kibel po weselu.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lavish2

 

Nie ma sensu byś nas pytał o radę, ponieważ ty się chcesz spotkać.

Napisz tak:

"Przepraszam Cię Kasia po prostu dziś miałem zły dzień, nie chciałem by to źle zabrzmiało co napisałem, dobrze spotkajmy się i mi opowiedz co Cię trapi"

 

Idź i nam opisz o co chodziło bo nas znienawidzisz jak nie pójdziesz, i będziesz sobie i nam pluł w brodę.

 

Powodzenia. 

 

P.S Powodzenia w słuchaniu jak to źle ją chłopak potraktował, czy inne cuda :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Przepraszam Cię Kasia po prostu dziś miałem zły dzień

Zle, Ona go nie szanuje, a On takim tekstem upadla się jeszcze bardziej, z jakiej racji On ma ją za cokolwiek przepraszać?

Pisząc tak, upadla się jeszcze bardziej w jej oczach.

 

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

nie chciałem by to źle zabrzmiało co napisałem

Ale wazelina, typowy BBR( Beta biały rycerz) .

To ma źle zabrzmieć, ma jej poprzestawiać styki we łbie, aby wiedziała że ma do czynienia z jajem, a nie wydmuszką.

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

dobrze spotkajmy się i mi opowiedz co Cię trapi"

A co on kurwa psychoterapeuta żeby dawać srać sobie w rękaw jak ją bad boy wyruchał i zostawił?

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha

 

Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chce być jego uczniem. – Bruce Lee.
 
Niech idzie, bo będzie myślał przez następne 15 lat jak nie pójdzie w jego wypadku. On nie jest jeszcze na tym etapie by odmówić. 
Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chce być jego uczniem. – Bruce Lee.

Aha, czyli jak mnie boli palec, to wezmę młotek i przypierdolę sobie jeszcze raz? wtedy faktycznie się nauczę :D

Tak obecnie wygląda jego sytuacja :) .

A słowa Bruca Lee, odnoszą się do bólu, spowodowanego przeciwnościami losu, na które nie do końca mamy wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lavish2 napisał:

'Okej ... Nie wiem kiedy wykazałam brak szacunku wobec ciebie

Dwa lata temu kiedy napisałaś po raz pierwszy, a ja odpowiedziałem, zamilkłaś. Sprawa toczy się z przerwami od tamtego czasu.

 

11 minut temu, Lavish2 napisał:

bawić się w coś, bo raczej jestem już na to za stara

Bawisz się od ponad dwóch lat. Cały czas nie wiem o co chodzi, a ty zamilkłaś po moim odzewie na ten czas.

Może i masz sporo lat, ale zachowujesz się jak przedszkolak.

13 minut temu, Lavish2 napisał:

Chciałam się spotkać i zwyczajnie w świecie porozmawiać

I tak to się toczy od maja 2017...

 

14 minut temu, Lavish2 napisał:

chyba o wszystkim i niczym

Ja na Twoim miejscu leciałbym z drogim prezentem w zębach;)

 

14 minut temu, Lavish2 napisał:

nie wiem, czy Cię to interesuje, ale ja nic nie tracę pytając.

Nie wiem co mnie ma interesować. Od dwóch lat próbuję się dowiedzieć i nie mogę, Chcesz się wypłakać lub wyżalić, idź do psiapsiółki.

 

17 minut temu, Lavish2 napisał:

Sądząc po twoim stosunku do mnie

Mój stosunek do Ciebie jest jak najbardziej ok, w drugą stronę jest zupełnie odwrotnie. Dlaczego? Patrz wyżej.

 

19 minut temu, Lavish2 napisał:

już znam odpowiedz, więc napisz ją, nie owijając i zapomnijmy o tym, proste

Nie ma o czym zapominać, ponieważ nic nie wiesz i nie wiesz czego się spodziewać. Przedszkole do kwadratu.

 

20 minut temu, Lavish2 napisał:

Co robić?

Zablokować i zająć się swoimi sprawami. O niej zapomnieć.

 

11 minut temu, Lavish2 napisał:

Co mam odpowiedzieć?

Nic, skoro blokujesz, to się nie odzywasz.

 

Prośba ode mnie: nie stosuj rad Brata @SzatanKrieger, zbroja lśni pełnym blaskiem. Mr Nice Guy się w nim odezwał.

Sorry @SzatanKrieger, ale musiałem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że oczekujesz BARDZO konkretnej odpowiedzi więc możesz odpisać DOKŁADNIE tak:

 

"Wydaje mi się że jesteś mało konkretną osobą, a ja nie lubię tracić czasu, więc pogadaj sobie ze swoimi koleżankami"

 

i koniec kontaktu, blokada i spokój.

 

Czas zaoszczędzony przeznacz na czytanie forum, póki nie zrozumiesz przesłania zasady "szanuj się samcu". Też jestem introwertykiem i wiem że pewnie masz jakieś nadzieje, ale w tym wypadku przeciwnik jest zbyt doświadczony i jedynym rozsądnym wyborem jest wycofanie się.

 

Problem solved

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Motha napisał:

wtedy faktycznie się nauczę :D

Jest na to dużo szansa.

6 minut temu, The Motha napisał:

Tak obecnie wygląda jego sytuacja :) .

 

Jego sytuacja tak nie wygląda.

6 minut temu, The Motha napisał:

 A słowa Bruca Lee, odnoszą się do bólu, spowodowanego przeciwnościami losu, na które nie do końca mamy wpływ.

:) 

 

Rób co czujesz bracie, idź

 

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

Prośba ode mnie: nie stosuj rad Brata @SzatanKrieger, zbroja lśni pełnym blaskiem. Mr Nice Guy się w nim odezwał.

 Sorry @SzatanKrieger, ale musiałem;)

Spoko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że zablokujesz sobie możliwość treningu. Jeśli nie miałeś żadnych kontaktów to lepszej sytuacji wymarzyć sobie nie można. Pamiętaj, że oni mówią z pozycji doświadczenia a Ty właśnie sobie je zablokowałeś. 

Na przyszłość ucz się na błędach a nie słuchaj ludzi, którzy może i mówią dobrze ale nie wczuwają się w Ciebie. A więc może i mówią dobrze ale to jest poziom wysoki a nie jak Twój początkujący. 

 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Jest na to dużo szansa.

No tak, ale to świadczy o upośledzeniu, bo skoro uderzyłem się raz, i drugi raz świadomie to robię, to nie nauka, ale głupota :) .

 

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Jego sytuacja tak nie wygląda.

Doradzasz człowiekowi ze swojego punktu widzenia, które jest totalnie biało-rycerskie, czym dałeś postem wcześniej :D

W związku z powyższym, kolega stosując to metodę nigdy się nie nauczy a będzie systematycznie ''dymany'' przez babki, natomiast czytając posty o innej treści, tej czarno-rycerskiej, może obrać inny kierunek, bez sparzenia się na tej sytuacji :) .

A życie jak będzie go chciało nauczyć, i tak to zrobi :) .

 

 

 

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lavish2 "Bezrobotna matka pięciorga dzieci znalazła prosty sposób na zarabianie w internecie. Dziś kosi 20 tys. zł miesięcznie. Zobacz jak!" 

Tak widzę takie teksty panienek. Gdyby chciała się spotkać to by napisała: "masz ochotę spotkać się na kawę i pogadać?". Tak piszą normalni ludzie. Mi to na kilometr wali mułem i podejrzewam to co napisał @Stary_Niedzwiedz - jakiś MLM czy inne gówni. Ale panienka ładnie odwróciła kota ogonem na twoją winę - patrz na tego smsa i analizuj. Ładnie cię bierze pod chu..a. To prawie jak eksponat w sali do biologii, tak jebie schemat z niego.

No dobrze, @SzatanKrieger ma trochę racji. Blokujesz sobie możliwość treningu. Pociągnij gadkę i dowiedz się o co chodzi. Ale dwie główne zasady BHP:
1. Szanuj siebie - żadnych durnych gierek, żadnego wodzenia za nos.
2. Wybierasz miejsce TY - koniecznie w twojej strefie komfortu i znane tobie. 
3. Mi to śmierdzi na kilometr, takie pojawianie się po latach nagle. Ostrożność zachowaj. 
4. Żadnego ku..a przepraszania i nie daj w sobie wywołać poczucia winy bo już to panienka robi widzę. Dała dupy ona, mąci ona i jeszcze cię pod chu..a bierze. Pytasz krótko przed spotkaniem - o co konkretnie chodzi, wybierasz termin i miejsce. Unikniesz pewnie tego co inny brat napisał, że "ktoś cię ma z nią gdzieś zobaczyć" (to wg mnie najbardziej prawdopodobna wersja tego, że chce się z tobą spotkać o tak nagle).
5. Jeśli panna od razu na pierwszym spotkaniu będzie robić maślane oczy - wiedz, że coś jest nie tak.
6. Jeśli będzie zbyt miła - wiedz, że coś jest nie tak. 
7. Jeśli będzie pytać czy myślałeś o zmianie zawodu/studiów/zarabianiu grubszej kasy - wiedz, że coś jest nie tak.

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.