Skocz do zawartości

Dlaczego Polki lecą na egzotycznych panów?


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam czasami wykop. Dla zabawy, żeby się pośmiać, trochę też dlatego że sporo jest tam trafnych postów. 

W dziale żarty przewinęło się teraz trochę o Erasmusie więc wpisałem kilka haseł w Google, wszedłem między innymi na wykop żeby pooglądać memy i poczytać historie właśnie o tym Erasmusie. 

 

Użytkownik wykopu thus dodał post. 

Długi ale warty przeczytania.

Pisze o tym dlaczego Polki lecą na egzotykę, jak robią z nas rasistów, o tym jak przyjezdni psują rynek matrymonialny. 

 

 

W świetle wpisów na tagu #p0lka oraz innych znaleziska na głownej (jak np. Sekretne życie Simona Mola czuję się zobowiązany napisać kilka słów do #niebieskiepaski ale szczególnie #rozowepaski, żeby rozwiać wątpliwości na temat "wspaniałości" Hiszpanów lub tego jak fantastyczni są murzyni w kontrze do tego, że polskim chłopakom brakuje luzu. Otóż nie brakuje - jest zupełnie na odwrót, a za powodem dla którego #p0lkatak często rzuca się na "egzotyczne mięso" stoi nic innego jak mechanizm zwany dyferencjacją płciową. Na czym polega?

Kobiety biologicznie są uwarunkowane do tego, aby wydawać na świat potomstwo, które będzie miało jak największe szanse przetrwania w ciągle zmieniającym się środowisku. Z tego względu zależy jej na różnicowaniu genów. Jeśli widzi 10 takich samych facetów, którzy radzą sobie mniej więcej w ten sam sposób, to wybiera między 10 facetami... ALE jeśli wśród tych 10 facetów jest jeden murzyn, to dla takiej kobiety wybór jest jasny. Skoro przecież radzi sobie tak samo jak pozostała 9, ale dodatkowo się wyróżnia, to znaczy że już na starcie będzie miał przewagę... a wraz z nim dzieci tej kobiety. Na tym mechanizmie opiera się praktycznie cały marketing i biznes. Ale dlaczego nas, polskich mężczyzn, to denerwuje? 

Cywilizacja, w której żyjemy, to tzw. "cywilizacja zachodu" i jest to obecnie najbardziej dominująca cywilizacja pod wieloma względami. Nie zbudowali jej Azjaci z Chin, murzyni z Afryki, czerwonoskórzy z Ameryki ani Arabowie z Bliskiego Wschodu. Zbudowali ją konkretnie biali mężczyźni. I teraz dożyliśmy takich czasów, w których słynna poprawność kulturowa i polityczna oraz socjalizm każą nam się tymi zdobyczami dzielić. Jeżeli ja idę do pracy i zarabiam, to dlaczego miałbym się czymś dzielić z człowiekiem, który jest leniem i nie chce mu się pracować? Jeżeli żyjemy w Europie, w której wypracowaliśmy sobie odpowiedni poziom i standard życia własną, ciężką pracą, to dlaczego mam się nią dzielić z przybyszami z innych lądów? A Ci przybysze się tu pojawiają i dzięki tzw. "socjalowi" zrównują status z mężczyznami, którzy na swoje pieniądze musieli ciężko pracować. Myślę, że każdy mężczyzna (jak i kobieta) w głębi duszy chce kochać i być kochanym, więc szuka partnerki. Ale jak ma konkurować z innymi, skoro w szranki musi stawać z facetami, którzy tylko przez to, że inaczej wyglądają, mają przewagę na starcie? I to nas irytuje! To że ktoś zgarnia całą pulę z gry, chociaż cywilizacyjnie nie wnosi żadnej(!) kontrybucji. Czujemy się po prostu oszukani.

Jeszcze to byłby do przeżycia, gdyby nie fakt, że tacy faceci nakręcają temat "rasizmu" - np. muzułmanie czerpiący z dóbr wypracowanych przez naszą cywilizację ciągle oskarżają nas o rasizm... a już teraz z naprawdę trywialnych powodów. Czyli nie dość, że pasożytują na niewypracowanych przez siebie luksusach, to jeszcze starają się "wyciąć" konkurencję. Ja osobiście mogę powiedzieć, że jestem cięty na typowe #p0lka i w życiu nie będę miał dziewczyny, która wcześniej spałaby np. z murzynem lub była na Erasmusie. I teraz #neuropa nazwałaby mnie rasistą, ale dlaczego? Przecież gdybym był rasistą, to nienawidziłbym czarnoskórych za sam fakt bycia innego koloru skóry, co oznaczałoby, że w życiu nie zechciałbym się przespać z czarnoskórą lub latynoską dziewczyną. A to nie prawda - gdybym mógł i wpadłaby mi w oko, to bym to zrobił. Myślę, że na wykopie dużo jest osób o podobnych poglądach. Mogą mówić negatywnie o murzynach, o tym, że #p0lki im "dają", a sami - gdyby mogli - chętnie wzięliby w obroty jakąś ebony. Nie ma w tym nic nienormalnego. Motorem napędowym takiej postawy nie jest rasizm, ale właśnie mechanizm dyferencjacji płciowej.

Zwróćmy uwagę jak to działa w USA - kraju, który jest bardzo zróżnicowany pod względem etnicznym. Według #lewackalogika takie sytuacje jak ta opisana powyżej, nie powinny mieć miejsca, bo przecież #roznorodnoscmotzno. Ale mają. Dlaczego? Gdyż mechanizm dyferencjacji płciowej nadal działa. W kraju, w którym normą jest to, że równocześnie obcują ze sobą Azjaci, Biali czy Latynosi, wyznacznikiem odmienności musiałoby być co innego. I jest! Tak samo jak faceci w Polsce nie znoszą typowych studentów z wymiany Erasmus lub innych Simene'ów Molów tak np. amerykańscy "boys" nie lubią jak przyjedzie ktoś z UK lub Australii z "tym swoim akcentem". Ten akcent to właśnie ta przewaga, ta "egzotyka", którą mają tacy mężczyźni nad Amerykanami. Tylko, że akcent nie jest tak wyrazisty jak kolor skóry i na krytykowanie akcentu nie ma teraz politycznego embargo - a na kolor skóry już jest, więc wystarczy, że będziemy krytykować takie zachowania i już mamy przypiętą łatkę rasisty. Dla naszej konkurencji jest to jak najbardziej wygodne, dlatego oskarżają nas o najgorsze tylko dlatego, że walczymy na rynku matrymonialnym, bo to im się opłaca - po prostu przejmują nasz teren.

Ale to działa też w drugą stronę. Jeśli typowy, przeciętny mężczyzna z Polski pojedzie do krajów Azji, to nie może odpędzić się od Azjatek. Biały facet w Azji ma po prostu łatwiej. Zresztą niedawno ktoś wrzucił tutaj filmik z YT, gdzie typowy przeciętniak z UK w Azji odbijał Azjatkę na oczach jej azjatyckiego chłopaka. Tamten facet (chyba z Japonii) był w szoku tym bardziej, że wyglądał o niebo lepiej niż ten Anglik i był dużo lepiej zbudowany, ubrany i zadbany. No ale co zrobisz z mechanizmem dyferencjacji płciowej? To wszytko by oznaczało, że Azjaci muszą nas tam nie lubić... i to prawda. Tylko, że tamci mężczyźni potrafią walczyć o swoje i jak tylko widzą, że jakaś Azjatka pędzi w kierunku obcokrajowców, to wiedzą, że ta dziewczyna nie znajdzie już chłopaka z Azji, z którym założy szczęśliwą rodzinę. Takie kobiety są tam tak samo szkalowane i "naznaczane" jak nasze #p0lka. Warto poczytać komentarze z tego) wpisu na mirko, żeby poszerzyć swoją opinię w tej materii. Takich przykładów z różnych stron można mnożyć i mnożyć! 

Jeżeli ja, jako facet z Polski, inwestuję w siebie w moim kraju, rozwijam tu karierę i płacę podatki, to chcę z tego czerpać. Kropka. Jaki mam biznes w utrzymywaniu nieswoich dzieci (czyt. genów)? Przecież te głosy o tym, żeby badania genetyczne potwierdzające ojcostwo były obowiązkowe przy narodzinach nie wzięły się znikąd, prawda? Jaki polscy mężczyźni mają biznes w utrzymywaniu nieswoich genów? W Stanach Zjednoczonych ponad 77% czarnych dzieci jest wychowywanych przez samotne matki, a 82% białych kobiet otrzymuje pomoc socjalną(czyt. nie ma ojca, który pomoże). Jaki my, polscy mężczyźni, mamy biznes w tym, że przyjedzie do nas jakiś murzyn lub inny Erasmus, zostawi tu swojego "bąbelka", a my będziemy musieli z naszych podatków składać się na 500+? Głosy sprzeciwu wobec #p0lka są jak najbardziej uzasadnione. Gdyby ich nie było, to byłoby to totalne frajerstwo. Widać - jest jeszcze dla nas nadzieja ;)

W Polsce nadal trwa "moda na murzyna" lub na "egzotyczną przygodę", ale chyba się już kończy? Czytałem wpis od jednego użytkownika, że w Warszawie ta fala już minęła i bycie z obcokrajowcem już nie jest takie "wow". Może przez to, że stało się to normą i mechanizm dyferencjacji płciowej potrzebuje innych bodźców? A może dlatego, że młodsze dziewczyny widziały jak ich starsze koleżanki zakochiwały się w Hiszpanach lub murzynach, a dziś prowadzą niesatysfakcjonujące życie rodzinne lub są samotnymi matkami i się nauczyły? No bo jak taki Pablo z Włoch przyjeżdża do Polski i otwiera restaurację z "tradycyjnym włoskim jedzeniem" to u nas jest to prawdziwy szał. A teraz odwróćmy sytuację - Piotrek z Polski otwiera we Włoszech pierogarnię. Brzmi egzotycznie ;D? Dla nas nie (dla mnie osobiście nawet troszkę prześmiewczo :P), ale dla dziewczyn z Włoch już niekoniecznie. Oczywiście obecnie olak dla Włoszki może nie być tak atrakcyjny jak Włoch dla Polki ze względu na pieniądze (bo niestety, ale jesteśmy biednym krajem) oraz na "merketing polityczny" (ciągle zewsząd wszyscy przypominają nam, że nie powinniśmy być dumni ze swojej kultury lub ojczyzny). Mimo wszystko sam mechanizm nadal działa.

My, polscy mężczyźni, stoimy teraz przed trudnym momentem w naszym życiu. Dlaczego #p0lka umawiająca się z obcokrajowcami nas denerwuje? Bo, jak wykazałem wyżej, to nic innego jak oszukiwanie nas, mężczyzn. W świetle rynku matrymonialnego w Polce oraz tego jak on się zmienia musimy przemyśleć naszą "polską gościnność" i usilnie wpychaną nam zewsząd tolerancję. Nie musimy się godzić na wszystko! Czas przestać bawić się w białorycerzy i wielkich wybawicieli Europy, i zacząć myśleć o własnych "czterech literach". Zarówno od strony gospodarczej, ekonomicznej jak i przede wszystkim relacji damsko-męskich.

Czy w takim razie chwalić te dziewczyny, które mają "dobrze poukładane" pod głową i nie kierują się w swoim życiu tylko prostymi mechanizmami ewolucyjnymi, ale myślą o założeniu rodziny, byciu szczęśliwą w związku i czerpaniu z życia razem z nami w tym samym kręgu kulturowym? Tak - jak najbardziej należy je chwalić. Czy w takim razie szkalować dziewczyny, które kierują się tylko i wyłącznie mechanizmem dyferencjacji płciowej i wybierają facetów zza granicy zarówno do związku, na kochanków jak i do małżeństwa? Tak - jak najbardziej należy je szkalować. Leży to w naszym, męskim, interesie i kuriozalnie - kobiecym również... choć kobiety, póki co, nie do końca muszą to rozumieć.

 

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa teoria, ja myślę że tu bardziej chodzi o to że ciapaki i murzyni mają według kobiet więcej męskich cech niż spizdziali europejczycy w rurkach.

 

 

I to je tak na prawdę podświadomie najbardziej kręci. Brutalność,siła, bezkomoromisowosc.

 

Niestety ale Europa przez to wkoncu wymrze jeśli oczywiście w porę się nie obudzimy.

A za tym wszystkim podejrzewam że stoi nikt inny jak cwany naród żydowski którego przedstawiciele kręcą wszystko i wszystkim żeby to szło w takim a nie innym kierunku.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, The Motha napisał:

Masz, dobije Cię ostatecznie :P

 

https://www.cda.pl/video/2732163eb

Świetny film, polecam.

 

W filmie są pokazane odwrócone role w stosunku do tego o czym się ciągle pisze na forum. To mężczyźni grają w gierki i wykorzystują kobiety. Jeśli to kogoś nie wybije z matrixa, to nie wiem co.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalna zasada jest taka, że ludzie "lecą" na coś innego, egzotycznego, czego nie mają. Czarny chciałbym być białasem, biała laska chce czarnego kutasa, laska z Portugalii chce kolesia o jaśniejszej karnacji, Ty może wolisz mulatki. Różne są preferencje, po cholerę ciągle to wałkować. 

 

Masz cichą myszkę to chcesz kobietę wampa. Masz w domu wampa to tęsknisz za spokojną i zrównoważoną kobietą. I tak w koło. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha Wkleiłem to bo gość nie pisał tylko o egzotycznych chłopach 

ale też jak przypinają nam łatkę rasistów i jak łatwo im to przychodzi w tych czasach oraz w jaki sposób przyjezdni robią nas w jajo. 

 

Jasne że nikt nikomu nie broni z kim ma się sexić i ile ale zdarzają się okazy ostro przeorane nie tylko przez murzynów które potem udają święte,nie jebliwe.

 

Panie ten film godzinę leci, teraz nie obejrzę tego :D 

Chciałem napisać żebyś na szybko napisał o czym to jest ale @Sceptyczny? teraz streścił. 

 

@Still Latynoskę :D ale trafiłeś bo ogólnie podobają mi się latynoski. 

Z murzynką to bym się zastanowił. Jak dla mnie mało jest ładnych czarnych kobiet. 

Edytowane przez Meg4tron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Meg4tron napisał:

Z murzynką to bym się zastanowił. Jak dla mnie mało jest ładnych czarnych kobiet. 

Obok mnie mieszka czarnoskóra studentka, która kombinuje jak mi się tutaj wbić na pal.

Tak jak napisał @Bullitt tendencja jest taka że podoba nam się coś egzotycznego i już, tyle.

 

4 minuty temu, Stereoborg napisał:

No dobra, to o co w koncu chodzi, bo mnie tu wczesniej nie bylo? 

O to żebyś awatar wstawił i się przedstawił zanim głos zabierzesz, to nie zakład pracy ZS ''Parówkoladnia'' u Pana Zdzisia.

 

14 minut temu, Meg4tron napisał:

Jasne że nikt nikomu nie broni z kim ma się sexić i ile ale zdarzają się okazy ostro przeorane nie tylko przez murzynów które potem udają święte,nie jebliwe.

Wystarczy unikać takiego towarzystwa, z moich obserwacji wynika, że z czarnymi prowadzają się raczej mało atrakcyjne Polki, z widoczną nadwagą, które zbytnio nie były rozchwytywane w kraju.

 

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie egzotyczne kobiety nie dzialaja tak jak nasze slowianskie sikorki.

 

Ale wsrod znajomych mam wlasnie kolezanke, ktora poleciala na Hiszpana poznanego na Erasmusie. A musze przyznac, ze dziewczyna ma poukladane w glowie (jak na kobiete i mlody wiek), z nierozbitej rodziny, inteligentna, atrakcyjna. Szkoda jej na zmarnowanie dla obcokrajowca, z ktorym, jak mi oznajmila, laczy ja muzyka, poczucie humoru i milosc... nie za sporo;) Byc moze, ze zadzialal miedzy nimi ten mechanizm dyferencjacji. W tej chwili kontakt sie urwal, bo od kilku tygodni mieszka juz z nim w Hiszpanii, ale kwestia czasu bedzie jak zacznie pisac maile z narzekaniem jak to sie nudzi, teskni, zycie drogie i w ogole to chce juz wrocic do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Motha napisał:

Obok mnie mieszka czarnoskóra studentka, która kombinuje jak mi się tutaj wbić na pal.

Zamierzasz skorzystać czy olewasz? 

 

8 minut temu, The Motha napisał:

Tak jak napisał @Bullitt tendencja jest taka że podoba nam się coś egzotycznego i już, tyle.

Tu się generalnie zgadzam ale nie jest też tak że ciągnie nas do wszystkiego co egzotyczne (przynajmniej ja tak mam).

 

Znam jedną parę - biała z czarnym. 

Ona akurat nadwagi nie ma ale z twarzy mocno średnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Meg4tron napisał:

Zamierzasz skorzystać czy olewasz?  

Tam gdzie żyjesz i pracujesz, tam kutasem nie wojujesz :D .

Więc ją wyrucham, uprzednio powiem że możemy się pieprzyć jak norki, ale po ostatnim traumatycznym przeżyciu nie chcę żadnych związków :D .

Kawa(czarna) na ławę, bez zbędnego pierdolenia :) .

 

17 minut temu, Meg4tron napisał:

Tu się generalnie zgadzam ale nie jest też tak że ciągnie nas do wszystkiego co egzotyczne (przynajmniej ja tak mam).

Wiesz, to że mnie np pociąga latynoska, czy inna, to nie znaczy że chciałbym mieć z nią dziecko, czy się związać :D .

Jednak osobiście zdecydowanie preferuje Słowianki.

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, The Motha napisał:

Stary, już męczyliśmy tego kota kilkadziesiąt razy :D

Niech sobie lecą, to też możesz lecieć na obce, nikt Ci nie broni :) .

 

Masz, dobije Cię ostatecznie :P

 

https://www.cda.pl/video/2732163eb

TL;DR Offtop Uwaga, taka mała recenzja:

Właśnie oglądałem, i nawet się spodobał (bo tematyka ciekawa), tylko wydaje się być nieautentyczny. (Edit: to dokument fabularyzowany).

W filmie są następujący bohaterowie, niestety ich obecność nie przynosi autentyczności:

-naiwna 50' - można być naiwnym, ale aż tak? To jest możliwe?

Sama zauważa że to oszustwo, ale pomimo tego nadal chce to zrobić (zadowolona ofiara, lol). Wątpliwe.

Ciężko mi uwierzyć, że takie kobiety wierzą w miłość młodego typa.

 

-tępe laski 30' - typowe 2 p0lki, pierwsza wzięła fikcyjny ślub (który przeczytała, i nadal wieje fake'em jak nic) i już zapowiada zmianę wiary z uśmiechem na twarzy?

To aż przerażające. Tak pluć na swoją tradycję i wiarę. I ta zapowiedź że córkę też przerobi na muzułmankę. - Ten ślub przyszedł za dużo szybko - 1 dzień? I laska się zgadza? - Wątpię.

Koleżanka durna, bo zamiast odradzać to koleżance, to jeszcze jej w tym pomaga.

Czy kobiety które są bardzo uczulone na ocenę społeczeństwa tak potrafią zrobić?

To są 2 toksyczne laski, gardzące ,,polakami" - (słusznie, bo tutejsi "polacy" to porażka) a same... no cóż, na święte nie wyglądają. 

Chociaż coś ze sobą prezentowały (wygląd) w porównaniu do kolejnych Januszy...

 

-Polacy - 2 Janusze -  tragedia, skarpety sandały, kiepskie ubieranie, brak rozmów z tubylcami po angielsku - takie tępe Janusze gadające o wstydzie za polki, a sami krzyki itd. 

Dać im jeszcze piwa i siatkę z biedronki. Porażka. Przesadna groteska. To kompletnie wybija autentyczność filmu.

Sami przynoszą wstyd, chociaż w rozmowach mówią niby odkrywcze wnioski.

 

+Wielkim plusem są... Egipcjanie - konkretni, wyraźnie po angielsku mówią, wydają się być ogarnięci.

 

+Ciekawa jest także psychologia tych kobiet - wierzą w natychmiastową miłość, kierują się emocjami.

I nawet się nie dziwię że wybierają tubylców zamiast Polaków, oni przebijali ,,nas" w każdym aspekcie.

 

Ciekawa była scena kiedy młoda laska dzwoniąc do matki gada, że ,,nic głupiego nie robi" a wzięła ,,ślub" (bo to fikcja, ale ona w niego wierzy) i już planuje zmianę religii XD

Reakcja matki prawidłowa, też bym tak zrobił.

 

-Dziwne sceny jak bohaterowie mówią niby do siebie a nie do dziennikarza czy kogoś tam - znowu wybija autentyczność... :(

 

+Ładne ujęcia, fajna miejscówka....

+pokazuje pięknie przekręty i zjawiska w turystyce polaków... 

 

Ostatecznie, po przemyśleniu, rozczarował mnie, liczyłem na bardziej poważne traktowanie tematu.

Ten film nawet nie udaje dokumentu, więc jest taki... bezcelowy.

Czemu się dziwię? Przecież za kamerą stały praktycznie same kobiety....

Film -3/6 Szkoda. :(

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Polki > reszta narodowości. Bo jeśli chodzi o wygląd to wszędzie można spotkać zarówno te ładne jak i brzydkie. Jednak Słowianka to najlepiej blondynka. Ciemne mi się podobają ale jako Azjatki, Latiny, ew. Murzynki, Arabki i cała reszta. Czyli czarny kolor włosów to musi być ciemniejsza skóra. Należy zważyć na fakt, że dziewczyny o typowo słowiańskiej urodzie to jakieś zaledwie 2% globalnej populacji. Stąd mogą genetycznie uchodzić za cenniejsze i bardziej atrakcyjne.

 

Ale głównie decyzje motywuje względami ekonomicznymi, kulturowymi, wygody i generalnie barierą językową. Do tego trochę nie widzi mi się samotnie gdzieś specjalnie jechać na drugi koniec świata na łowy.

 

Aczkolwiek jeśli mi nie wyjdzie z jakąś fajną rodzimą dziewczyną, tudzież jej nie spotkam to zostanie wyjazd w celu znalezienia kandydatki. Z tym, że zamierzam mieszkać tam gdzie mi wygodnie a nie koniecznie na miejscu poszukiwań. Zakładam, że kraje łowne to wszędzie tam gdzie klimat jest do dupy. I długo się nie pociągnie.

 

Ważna kwestia jaka została poruszona to egzotyczny akcent jako potencjalny wyznacznik dodatkowej atrakcyjności. U nas w szkołach przykłada się dużą wagę i gania aby mówić zgodnie z oryginalnym/ oficjalnym akcentem danego kraju. Przykładowo British accent bą tą i niektórzy wręcz się tym chełpią, że tak potrafią. Nie daj boziu mów w z polskim akcentem bo to wiocha i Januszowe...

Pamiętam jak we wczesnych latach podstawówki jak zmieniłem szkołę to już wtedy dzieci mnie wyśmiały bo czytałem po angielsku tak jak po polsku. A była to wtedy moja pierwsza styczność z tym językiem.

 

Tak samo inni nawet w dorosłym życiu pilnują jeden drugiego i wytykają błędy w akcencie czy gramatyce. Taki ostry krytycyzm u nas jest podczas gdy na zachodzie każdy mówi jak chce. Przez to sporo ludzi tutaj boji się mówić w obcych językach aby nie wyszło, że popełnia błędy.

 

A przecież to może uchodzić za element egzotyczno-atrakcyjny. Nikt nie karci takiego Murzyna czy Hindusa jak kaleczy język polski. Podwójne standardy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ksanti napisał:

U mnie Polki > reszta narodowości. Bo jeśli chodzi o wygląd to wszędzie można spotkać zarówno te ładne jak i brzydkie. Jednak Słowianka to najlepiej blondynka. Ciemne mi się podobają ale jako Azjatki, Latiny, ew. Murzynki, Arabki i cała reszta. Czyli czarny kolor włosów to musi być ciemniejsza skóra. Należy zważyć na fakt, że dziewczyny o typowo słowiańskiej urodzie to jakieś zaledwie 2% globalnej populacji. Stąd mogą genetycznie uchodzić za cenniejsze i bardziej atrakcyjne.

 

 

 

 

Twoje zdanie ale Słowianki najczęściej to mają kolor włosów jasnobrązowy a nie średni blond choć ten średni blond do najrzadszych kolorów włosów w Polsce nie należy. Poza tym popatrzyłem ostatnio na te "ładne" Słowianki i większość to ma tleniony oszukany blond i makijaż który je postarza więc z tą urodą to bym nie przesadzał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Meg4tron napisał:

a za powodem dla którego #p0lkatak często rzuca się na "egzotyczne mięso" stoi nic innego jak mechanizm zwany dyferencjacją płciową. Na czym polega?
 

Oczywiście istnieje zjawisko określone jako gene shopping, ale wystarczające zróżnicowanie genów zapewni odpowiedni dobór partnera w ramach tej samej rasy. Jeśli kobiecie podoba się naturalny zapach mężczyzny, to znaczy, że ich geny są odpowiednio zróżnicowane. Nie wiem, czy to działa w drugą stronę - ale ja spotkałem zarówno kobiety, których zapach był dla mnie przyjemny, jak i takie, które nie pachniały odpowiednio (zapach gorzkawy).

 

Trzeba także pamiętać, że dziecko statystycznie dziedziczy cechy rodziców i np dziecko z murzynem będzie (statystycznie) mniej inteligentne, natomiast może być lepsze w sportach.

 

Dla mnie popularność ciemnych wśród Polek nieco przeczy logice i wynika z mody, propagandy, braków właściwego wychowania, kompleksów, a także z bariery językowej. Ciężko się kobiecie zorientować, że ten fajny zagraniczniak to kompletny prymityw, który ma niewiele do powiedzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem od spraw genetycznych, ale tak na mój chłopski rozum mieszanie genów jest pożyteczne, ale tylko w ograniczonym zakresie. Może mi ktoś powiedzieć jakie korzyści ma murzyn przez zmieszanie genów z białasami w upalnej Afryce? Dzieci będą miały jaśniejszą karnację, więcej owłosienia na ciele, rzadsze włosy czy też gorszą odporność na choroby typowe dla tego klimatu. Łatwiej coś złapać, dostać raka skóry, choroby przewodu pokarmowego. Rozumiem, gdyby murzyn kongijski sczepił się z typem negroidalnym pochodzącym z terenów Sudanu lub RPA czy nawet odmiennym - z dużym naleciałościami arabskimi - Etiopskim, bo typ ten sam, ale jednak dużo ich różni.

Podobnie jest z psami. Są różne typy głów, budowy, kośćca, owłosienia, ale nie poleca się krzyżowania psów tej samej rasy zupełnie odmiennego typu np. górskiego z nizinnym, suchych z ulanymi, głowy-cegły z klinem itd., ponieważ najczęściej dostaje się osobniki dużo słabsze niż różne, ale w dużym stopniu podobne. Osobniki zupełnie różne w typie dawały słabsze potomstwo niż rodzice niespokrewnieni, ale jednak bardziej"podobni genetycznie".

Czy odporność osoby z genami białymi i czarnymi mieszkającej w terenie tropikalnej nie będzie gorsza niż dziecka po dwóch czarnych rodzicach? Pytam z ciekawości, ponieważ mój chłopski rozum podpowiada mi, że mieszanie owszem, ale w ograniczonym zakresie. Wiem, jestem ignorantem, więc proszę o opinię kogoś, kto siedzi głębiej w temacie.

 

Jeżeli chodzi o "nasze" białogłowe to temat był klepany na forum tak często, jak mata przez Marcina Najmana, ale warto powtórzyć żeby nie zapomnieć, wbić do głowy i powtarzać dalej, ponieważ jest to w naszym, polskim interesie, by w końcowym rozrachunku nie wyjść na frajerów zgarniających towar gorszej jakości, dotykany i używany przez wielu.

Po pierwsze kompleksy. My-zaścianek, inni-cywilizacja, kolorowe życie, podróże, Europa, Świat. Ty-kartoflarz, Hiszpan-przystojniak, Francuz-kosmopolita, brzydki Australijczyk-ma coś w sobie, murzyn-Świat/przygoda. Kompleksy powstałe przez komunę, wychowanie przez zakompleksione mamusie, media sterujące ich światopoglądem, zachwyt panienek nad obcokrajowcami i podążanie za stadem - to wszystko składa się stan obecny polskiego rynku matrymonialnego.

Po drugie wychowanie. Polska to zaścianek i należy gardzić wszystkim co polskie, więc także polskimi mężczyznami. Nic to, że do nas przyjeżdża 4 lub 5 garnitur włoskich lub hiszpańskich mężczyzn, ale panie widzą w nich szansę na wyrwanie się z kraju i podniesienie swojego statusu społecznego. Dlaczego 4-5? Bo lepsze wersje studiują na lepszych uniwersytetach, jeżdżą do krajów z wyższym poziomem życia, ewentualnie z ciekawszym klimatem.

Po trzecie stan psychiczny polskich mężczyzn. Polki gardzą przeciętnym Januszem, bo ten wstydzi się dobrze ubrać (pedał kurwa!!!), jest cichy i spokojny (tak wychowała go polska mamusia, która lubi cichych i spokojnych, chociaż kręcą ją śniadzi bad boye), jest szarmancki (litości) i uległy (i tak dostanie po dupie od wszystkich - od rodziny, znajomych, policji, sądów, kuratorów...).

Po czwarte kościółek. U nas nie wolno, ale jak przekroczy się Odrę to hamulce puszczają. Nie ma taty, mamy, ciotek, koleżanek to można dać się wychędożyć ledwo co poznanemu Piętaszkowi i tak nikt się nie dowie. Wzorce czystości, Matki Polki, kobiety nieskalanej, pruderyjnej, zamkniętej, bojącej się otworzyć, bo co inni - też wychowani w podobny sposób - powiedzą.

Po piąte mentalność niewolnika. W relacjach z nimi Polka zyskuje. To oni są nagrodą, ponieważ na drabinie atrakcyjności są wyżej od samych Polek. Obcokrajowiec > Polka > pies Polki > tasiemiec w jelicie Polki > Polak.

Po szóste dochodzi aspekt egzotyki, a więc wyjątkowości. Jestem zdania, że należy się czymś wyróżnić, zrobić wrażenie. Czasami przedstawić się lepiej niż widzi nas panna, ale często po prostu być innym - niekoniecznie znaczy, że lepszym - od każdego z towarzystwa.

 

Mam kilka przemyśleń (i ponad setkę przykładów) dotyczących Polek dających murzynom na zbiorniku i może się z Wami nimi podzielę, jak to ułożę w jedną całość. Panowie, od modelek, słodkich nastek, przez panienki z dużym przebiegiem, ułożone matki i żony, zadbane trzydziestolatki, a skończywszy na ryczących czterdziestkach i damach biorących bez gumy. Bez podchodów, same podrywają, przyjeżdżają. Naprawdę nawet nie wyobrażacie sobie ile kolorowi zaliczają.

 

Miłego. :)

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mapogo napisał:

Mam kilka przemyśleń (i ponad setkę przykładów) dotyczących Polek dających murzynom na zbiorniku i może się z Wami nimi podzielę, jak to ułożę w jedną całość.

Bardzo bym prosił a żebyś opisał wszystko co wiesz wiedzy na ten teraz modny temat nigdy za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.