Skocz do zawartości

Panny na wydaniu - program pokazujący tragiczne kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.ipla.tv/wideo/serial/Panny-na-wydaniu/5003086/Panny-na-wydaniu-Odcinek-1/5714f12ce402f331cf53849540f64773

 

Masakra. Polecam. Same roszczeniowe wiecznie niezadowolone baby z zawyżonymi wymaganiami.... Jestem w szoku oglądając to. Nie znam realnie ani jednej takiej kobiety ale jeśli bym spotkała to nie mialabym o czym rozmawiac.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portalu randkowym na literę s jest dużo takich agentek, tych przed trzydziestką, jak i po.

Już tam nawet nie chce mi się zaglądać.

 

Mówiono "staraj się poznać kobietę jaka jest z charakteru a nie z wyglądu" no to poznałem i to działa zdecydowanie lepiej niż brom. Panie stały się dla mnie aseksualne. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się bez powodu.

Do takich programów  sztab ludzi selekcjonuje kandydatów i wybiera takich "kosmitów" żeby wzbudzali w widowni emocje i dawali miłe poczucie że "ja to przynajmniej jestem normalna"...

Przecież to TV a nie swatka.

Edytowane przez ntech
  • Like 13
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Ogladalam ten program wczoraj z moim facetem i powiedzial ze jest nieszczęśliwszy na swiecie ze mnie znalazl bo jestem calkiem inna niz laski w tym programie.

Oddaj Panu jajka, bo chyba je zostawił w Twojej torebce : )) Co do programu - czego innego się spodziewać po takiej rozrywce?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, deomi napisał:

W "chłopakach do wzięcia to samo".

Bardzo przykry program. Już nie mówię o samym poziomie, ale serio kurewsko żal mi było tych chłopaków. Ze swojego i tak tragicznego żywota pozwolić jeszcze na robienie widowiska za parę złotych. Nie chcę chłopaków obrażać, ale oni pewnie i tak nie rozumieli, że program ten w gruncie rzeczy ośmiesza ich, upokarza, oni w swoim rozwoju umysłowym nie byli w stanie pojąć meritum tego czerstwego show - że to zwieńczenie ich upodlenia.

 

Jeden odcinek wytrzymałem, bo znajomi czasem pytali, ze śmiechem na gębach, czy oglądałem. Jakież było ich zdziwienie gdy w towarzystwie stanowczo wyjaśniłem, iż nie ma się z czego śmiać, ci chłopacy zostali wykorzystani w najgorszy medialny sposób - na ich osobistej tragedii zrobiono pożywkę dla hołoty. To nie to samo co te młode zjeby, z tatuażami, zamykani w domu Wielkiego Brata i robiący z siebie debili, tych mi nie żal. Ale Chłopacy do Wzięcia to ofiary losu, na pewno też wielu z nich sami sobie winni, ale często ludzie w biedzie wychowywani, z autorytetami typu non stop zalany ojciec, matka materac we wsi, mają nikłe szanse na niepowielenie schematu. Dlatego to jest kurwa żerowanie medialnych hien, które wiedzą, że ludzie lubią oglądać jak ktoś jest cholernie biedny, nie ma zębów, a nieudolnie stara się normalnie żyć. 

 

Nie chcę nikogo urazić, ale dla inteligentnej, emaptycznej choć trochę persony oglądanie takiego festiwalu krzywdy i pogardy, to uwłaczanie godności.

  • Like 9
  • Dzięki 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wytrzymałem jakieś 7 minut oglądania...

Potem reklama znowu wywaliła i dałem sobie spokój.

 

Ta fryzjerka, pieprzy od rzeczy ale jeszcze do zniesienia.

Lecz jak ta druga babka się odezwała to wylało się całe szambo frustracji.

Oraz pełna postawa roszczeniowa kiedy sama nie ma za dużo do zaoferowania.

 

"Na facetów nie masz co liczyć, faceci są do niczego"

"Kobieta jest wyzwolona, mężczyźni są tylko potrzebni do seksu"

"Przeżyłam z nim 42 lata, dobrze, że umarł"

"Facet jest tylko po to aby zaspokoić kobietę w nocy a resztę paszon won"

Co do tego ostatniego "nie somdze"

 

A ta akcja z dziadkiem dalej dziwna i żałosna.

Butność i prostacka postawa.

 

Mam nadzieję, że to wyreżyserowane bo nie wyobrażam sobie

mieć takie patologiczne podejście w realu.

Chociaż wojujące feministki już i tak sporo pokazały.

Szkoda tylko, że dzisiaj wariatów traktuje się poważnie

i mają realny wpływ na rzeczywistość.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... od tego można raka dostać.

Już to babsko u fryzjerki pochlastane nieźle. 40 lat facet z nią żył "dobrze, że umarł, szkoda że nie rozwiodłam się 40 lat temu". Babsko wygląda jak czarny charakter z bajki Disneya o małej syrence, ale wymaganiaaaa "przystojny i wysportowany, ale faceci i tak do dupy są".
Fryzjerka się dziwi, że były się swoimi dziećmi interesował zamiast ją non stop adorować. Ja pierdziele....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, The Motha napisał:

Stara baba z dziećmi i jakie wymagania :D

Panowie, na trzeźwo tego nie przeżyjemy.

Myślę że tam są pokazane skrajności tak jak w chłopakach do wzięcia. Przerysowane w chuj. Ale warto oglądać. Pomocne do wyjścia z matrixa. Ta stara na grobie męża, jak by nagle ożył to by nie było co zbierać. Szmata i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kim Un Jest? napisał:

Bardzo przykry program. Już nie mówię o samym poziomie, ale serio kurewsko żal mi było tych chłopaków. Ze swojego i tak tragicznego żywota pozwolić jeszcze na robienie widowiska za parę złotych. Nie chcę chłopaków obrażać, ale oni pewnie i tak nie rozumieli, że program ten w gruncie rzeczy ośmiesza ich, upokarza, oni w swoim rozwoju umysłowym nie byli w stanie pojąć meritum tego czerstwego show - że to zwieńczenie ich upodlenia.

 

Jeden odcinek wytrzymałem, bo znajomi czasem pytali, ze śmiechem na gębach, czy oglądałem. Jakież było ich zdziwienie gdy w towarzystwie stanowczo wyjaśniłem, iż nie ma się z czego śmiać, ci chłopacy zostali wykorzystani w najgorszy medialny sposób - na ich osobistej tragedii zrobiono pożywkę dla hołoty. To nie to samo co te młode zjeby, z tatuażami, zamykani w domu Wielkiego Brata i robiący z siebie debili, tych mi nie żal. Ale Chłopacy do Wzięcia to ofiary losu, na pewno też wielu z nich sami sobie winni, ale często ludzie w biedzie wychowywani, z autorytetami typu non stop zalany ojciec, matka materac we wsi, mają nikłe szanse na niepowielenie schematu. Dlatego to jest kurwa żerowanie medialnych hien, które wiedzą, że ludzie lubią oglądać jak ktoś jest cholernie biedny, nie ma zębów, a nieudolnie stara się normalnie żyć. 

 

Nie chcę nikogo urazić, ale dla inteligentnej, emaptycznej choć trochę persony oglądanie takiego festiwalu krzywdy i pogardy, to uwłaczanie godności.

Dokładnie. Straszne to, że z osob niepełnosprawnych intelektualnie ktoś w ten sposób robi sobie jaja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Toranaga napisał:

Myślę że tam są pokazane skrajności tak jak w chłopakach do wzięcia. Przerysowane w chuj. Ale warto oglądać. Pomocne do wyjścia z matrixa. Ta stara na grobie męża, jak by nagle ożył to by nie było co zbierać. Szmata i tyle.

No dokładnie, TV rządzi się swoimi prawami :) .

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.