Skocz do zawartości

Panny na wydaniu - program pokazujący tragiczne kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Obliteraror napisał:

Oddaj Panu jajka

Mógłbyś mu buty myć wiec lepiej zamilcz.

18 godzin temu, Toranaga napisał:

Drugi odcinek. 18 latka z 3 letnim dzieckiem. Mamusia jej szuka chłopa. Zjebane.

Tylko sądząc po jej delikatności i głosie nie wydaje mi sie zeby była puszczalska. Bardziej  z racji wieku naiwna. Ktoś musial wykorzystac to że taka słodka jest. Malo takich przypadkow?

  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Mógłbyś mu buty myć wiec lepiej zamilcz.

Tylko sądząc po jej delikatności i głosie nie wydaje mi sie zeby była puszczalska. Bardziej  z racji wieku naiwna. Ktoś musial wykorzystac to że taka słodka jest. Malo takich przypadkow?

Tam fajny wątek jest z jej mamą, która opowiada jak po śmierci swojego męża dowiedziała się, że przejęła w spadku klub go-go, dyskotekę i coś tam. Oczywiście nic nie wiedziała o tym podczas pożycia z mężem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Conrad

Hahahah też się z tego śmiałam. Mam musiała być jakaś typową karyną z dyskoteki. Widać to po tatuażach i ogolnie osobowości. Możliwe że to sie przeniosło na córke ale i tak wydaje sie ona bardzo delikatna, nie wulgarna. Takie szybko zachodzą w ciąże młodo bo łatwo je omotac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są  wymagania Pani Kasi, 50 lat, Legionowo (rozwódka od 2013 roku, dwie córki) .... nie ma TV, dlatego brakuje kandydatów, żeby sprostać jej wymaganiom. który powinien mieć co najmniej 1.8m wzrostu i 45 lat (czyli młodszy!), gdyż starszy nie daje rady, otwarty na świat, uprawiający multisporty, czuły, wrażliwy i samodzielny.  Seks jest bardzo ważny w związku, 35s akt w wydaniu męskim dla 90% mężczyzn jest szczytem możliwości, satysfakcji, a to powinno trwać minimum 6-8h. 

 

?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2019 o 14:25, Androgeniczna napisał:

jestem calkiem inna niz laski

Nawet mnie to rozbawiło. Inna niż wszystkie. Heheh dobre.

 

Co do filmiku, wstawionym przez szanowną damę, to obejrzał bym, ale nie chce mi się wyłączać adblocka. 

Edytowane przez Vstorm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Androgeniczna napisał:

A uważasz że wszystkie kobiety są takie jak te z programu??? 

Postępujecie zgodnie ze schematami. różnicie się tylko szczegółami.

Generalnie ten post był skierowany do ciebie. Ty nie jesteś inna. Poczekamy jak ci się haj hormonalny skończy. Zresztą patrząc na twoje posty i to co piszesz, śmiem twierdzić, że jesteś taka sama jak wszystkie.

Patrzcie się państwo! Himalajka się znalazła. Inna niż wszystkie, raz że to jest już jest tak żałosne, że aż śmieszne, że to ty niby inna jesteś.

 

Powalająca większość młodziutkich dziewczyn, będzie w przyszłości takimi samymi roszczeniowymi babskami jak te z programu. Inne mniej, inne bardziej. Poczekajcie jeszcze kilka lat. Nawet nie całą dekadę. Bo zepsucie się z dnia na dzień pogłębia.

Zresztą  nie mój problem. To jest wasz babski problem. Bo żadna dziewczyna, która teraz pompuje sobie atencję na instagramie, fb, a tego jest cała masa kobiet, nie będzie miała zdrowego podejścia do nas mężczyzn. A uroda wam się bardzo szybko kończy. A ten film co wstawiłaś to tylko przedsmak tego co będzie się działo.

 

Odnośnie ciebie.

Wkurza mnie twoja obecność na tym forum. Piszesz jaka to ty nie jesteś, idealizujesz siebie i ten swój łokropnie szczęśliwy związek. Włazisz w buciorach i wypisujesz, że ojciec to tylko dodatek dla dziecka. Co chwila mówisz, że ty nie to, ty nie tamto. Mój jest taki, my tak nie postępujemy. Blablabla....

Działa na ciebie haj hormonalny, dodatkowo podkreślasz siebie.

NAWALT – „nie wszystkie kobiety są takie same”, „nie jestem, taka jak inne”, „nie jestem taka, jak myślisz” – termin używany przez kobiety, by podkreślić swoją wyjątkowość, gdy de facto jest to tylko 1) reperowanie niskiej samooceny i tak naprawdę głębokiej przeciętności, 2) by schować złą część swojej natury, 3) by zniszczyć „generalizowanie” za jednym zamachem, 4) by przetestować mężczyznę, czy jest naiwny i łatwo mu sprzedać bajkę.
Czytelnik Toma Leykisa wspomniał, że słyszał od swojej kobiety wielokrotnie, że „ona nie jest taką osobą”, „nie jest taka jak wszystkie” – tutaj chodziło akurat o to, że przy rozwodzie nie będzie wymagała od niego pieniędzy, nie narazi go na straty. Co się wydarzyło podczas rozwodu po 6 miesiącach od wypowiedzenia NAWALT? Małżonka doprowadziła go do bankructwa! Teraz wie, że każda kobieta która mówi z pełnym przekonaniem, że „nie jest taka jak wszystkie” – de facto jest DOKŁADNIE taka (AWALT). W jednej chwili kobiecy stan emocjonalny wierzył w to co mówi, bo kobieta była nastrojona pozytywnie, ale już przy rozwodzie była nastrojona negatywnie i złamała WSZYSTKIE SWOJE ZASADY I SŁOWA. Jeśli kobieta robi to nieświadomie, to jest tym większym zagrożeniem (często też mówi „nigdy nie zdradzę/nigdy nie przestanę cię kochać” – i dopóki jest tego pewna, tym bardziej jest na to podatna, ponieważ brak jej samoświadomości i inteligencji). Kobieta uciekająca się do „nie wszystkie są takie same”, tak naprawdę stara się tylko odwrócić Twoją uwagę od problemu. Od kobiecego sposobu funkcjonowania. Ona sprowadza to do najniższego wspólnego mianownika i oczekuje, że przyjmiesz jej stanowisko. Niestety nie robi NIC, by udowodnić, że NIE JEST TAKA JAK WSZYSTKIE. Wręcz przeciwnie, zacznie zachowywać się jak wszystkie, ale i może oznajmić, że robi w ten sposób z powodu Twojej winy. Żaden mężczyzna nie powinien być naiwny, podczas próby takiej dyskusji. Kobieta powinna dać dowód, a nie brak dowodu, na to, że realnie jest inna. Kobieta powinna dać czyny i zachowania świadczące o jej wyjątkowości, A NIE SŁOWA. Inne argumenty, które kobieta użyje:
– musisz wybrać odpowiednią kobietę, na złe trafiasz, złe wybierasz
– szukasz w złych miejscach

https://swiadomosc-zwiazkow.pl/slownik-pojec-the-red-pill/

 

Więc skończ z tym swoim gadaniem, bo jak już wspomniałem to jest śmieszne i żałosne jednocześnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2019 o 11:30, iry napisał:

Wstyd się przyznać, ale lubię oglądać takie programy jak jestem zdołowany (jak np. teraz), bo dzięki nim czuję się odrobinę mniej zjebany.  

Mam dokładnie tak samo :) Chociaż moimi faworytami są wszelkiej maści głosiciele teorii spiskowych, wariaci etc, jak np.: Pan Marek Podlecki, 12000 szabel, crazy Polish flatearther  etc. Nie wiem dlaczego oglądanie tych  wariatów uspokaja mnie i odstresowuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety mają stałe rosnące wymagania... przerost formy nad treścią i brak samokrytyki o lustrze w domu nie wspomnę. 

Każda "pikna" i zasługującą na gładkiego wysportowanego księcia w białym BMW z apartamentem, zimowym domkiem w górach i letnim na Mazurach lub nad morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wojkr napisał:

Kobiety mają stałe rosnące wymagania... przerost formy nad treścią i brak samokrytyki o lustrze w domu nie wspomnę. 

Musimy tak mieć bo gdyby tak nie bylo to każda brałaby byle menela ze słabymi genami i nasza populacja by wymarła. Dzieki wymaganiom kobiet tylko najlepsze geny są przekazywane dalej a osobniki słabe genetycznie nie mają szansy na reprodukcje. 

21 minut temu, Patton napisał:

Zapomniałeś o minimum 185 cm, 6000+, i obowiązkowych wczasach za granicą.

Tutaj zgodziłabym się tylko z 185 cm. Reszta nie jest taka ważna. Ja np nie lubie wczasów za granicą, wolę Polskę a i jakoś nie zwracam uwagi na zarobki chyba że są jakieś radykalnie niskie w stosunku do moich. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko że to działa w obie strony..... coraz mniej facetów łapie się za "gołodupce" i coraz więcej gości, szczególnie ci z kasą patrzą by laska była minimum 9/10 i coś miała, jakieś zaplecze finansowe i majątkowe.

A gołodupce 3/10 ...155 w kapeluszu i 70 kg wagi z wąsem pod nosem dalej mogą sobie jeździć tramwajem i dywagować komu by dały .... i na jakiego to księcia  czekają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano....tylko że można na to spojrzeć z innej strony...przerost wymagań i imaginacji.

Jest fajna laska, 9/10 ...  umyśli sobie że będzie panią "doktorową" i sobie szuka a właściwie to czeka na "doktora" nie wiedząc np. że goście z rodzin lekarskich to żony poznają głównie na studiach medycznych ...i nie robią "mezaliansu" wiążąc się z kimś poza środowiskiem lekarskim, podobnie prawnicy....

A lata lecą, trafia się kilku fajnych gości, ale główne kryterium nie spełnione ....."doktor" ...w końcu wpada z kimś, ...gość się nie chce "chajtać" ...bo laska poza wyglądem nic sobą nie reprezentuje. Latka lecą ...jest po 30...i bardzo szybko po 35......i zaraz to jej na " rynku " zostaną tylko rozwodnicy i "brzydale" ewentualnie kryprogeje...

 

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.