Skocz do zawartości

Panny na wydaniu - program pokazujący tragiczne kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.07.2019 o 14:00, Patton napisał:

Nie mówiłem że na mnie nic nie działa, bo działa. Tak np jak najbardziej naturalny wygląd jest dla mnie dużym plusem, co nie wyklucza zrobienia lekkiego makijażu, tzn takiego zrobionego z wyczuciem. Plusem też jest to jak są pewne 2 male walory,

 

a w połączeniu z odpowiednio szczupłą sylwetką, i odpowiednim kolorem włosów, potrafią dość mocno zwrócić moją uwagę. Co nie znaczy że wtedy dezaktywuje mi się rozum, i że uruchamia mi się tryb i love you. Poprostu po 8 latach wolności, przemyśleń i obserwacji potrafię się opanować.

 

Jakoś nie jestem obrażony na kobiety, poprostu wiem że są jakie są i tyle.

 

Nie mam parcia na seks, a nawet powiem że wolę się skoncentrować na innych sprawach. Ale jeśli trafiła by się jakaś która ogólnie by mi odpowiadała, i zaproponowała od czasu do czasu tylko seks, to ewentualnie może bym się zastanowił, ale zgoda i tak nie była by jakoś na sto procent pewna.

 

Czasem mam wrażenie że do tej części należę.

 

Jeśli jakaś się mną zainteresuje, to niech też będzie na jakimś wyższym poziomie. A nie że będzie to karyna która będzie tylko wymagać.

 

Dokladnie, płakać nie będę. A czasem odnoszę wrażenie tak jest dla mnie lepiej.

 

Dobrze wiem że są chamy, i normalne osoby.

 

Jakoś na to nie narzekam.

 

Mnie już tym się raczej nie da skusić. A tak np jak jestem w pobliskim mieście, i chcę coś załatwić lub kupić, to idę przed siebie, i potrafię w ogóle nie zwracać uwagi na urodę kobiet, i to dlatego że mam wtedy umysł nastawiony na jeden cel. No czasem zwracam uwagę, ale wtedy musi mieć w wyglądzie coś co zwróci moją uwagę, a nie że będzie mieć styl, wyglad itd, jak reszta klonów które mijam.

 

 

@Patton czytając Twoją wypowiedź poczułem się jakbym to pisał. Wyznaje te same zasady.

Widać nie jestem sam który myśli w ten prawidłowy sposób :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Tam jest kluczowy tekst jej przyjaciółki:

"Ona odkąd poznała tego Darka, to dla niej żaden facet, żaden , po prostu nie pasuje w niczym, to był jej właśnie ideał."

 

Czyli tłumacząc:

Poznała typowego alfę, który chciał się zabawić i już jej normalni faceci nie odpowiadają.


Wcześniej opowiadała, że spełniał jej warunki czyli 186 cm , zadbany, opalony itd.

 

Nic dziwnego, że ona nie chce normalnego mężczyznę.

W sumie to jakbyś przesiadł się z Mercedesa (albo Kia Stinger) do Żuka.

 

No nie zadowoli Cię ten Żuk choćbyś na siłę szukał pozytywów.

 

Normalna sprawa, nie ma co się kobiecie dziwić.

 

Ona żyje w iluzji, że taki alfa chciałby z nią być.

Był z nią pewnie dzień czy max tydzień w jej najlepszych latach młodości, a ona dalej z pogardą patrzy na normalnych mężczyzn.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna

W większości przypadków nie ma kobiet złych, dobrych, wartościowych czy niewartościowych, jeśli chodzi o związki. Są po prostu kobiety. Z ich totalnym uzależnieniem od emocji i hormonów oraz brakiem zrozumienia swojej biologicznej i emocjonalnej odmienności.

 

To, że uważasz siebie za dobrą w stosunku do obecnego partnera wydaje się pewne. 

Z dużym prawdopodobieństwem można napisać, iż za kilka miesięcy czy lat, w wyniku działania emocji (lub ich braku) czy hormonów będziesz miała zupełnie inne nastawienie do tego mężczyzny. A ten facet będzie (również z dużym prawdopodobieństwem) zupełnie taki sam jak jest dzisiaj. I zapewniam Ciebie, iż w swoim mniemaniu, cokolwiek byś nie zrobiła w tej przyszłości to zawsze będziesz "dobra" w swojej głowie. Ewentualne winy, potknięcia, błędy i zaniedbania zawsze będą po jego stronie.  

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, azagoth napisał:

Z dużym prawdopodobieństwem można napisać, iż za kilka miesięcy czy lat, w wyniku działania emocji (lub ich braku) czy hormonów będziesz miała zupełnie inne nastawienie do tego mężczyzny.

Tak samo jak on moze zmienic nastawienie do mnie bo za kilka mc czy lat jakos zmienie sie fizycznie. Taka sama zależnosc

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.