Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bądź inteligentna, czuła, wyrozumiała i wspierająca to wtedy Cie nikt nie porzuci z racji starzenia.

Bądź workiem na sperme, który poza wyglądem nie ma nic więcej do zaoferowania a nic Ci nie pomoże. Wymiana na inny model to wtedy kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, m4t napisał:

Bądź inteligentna, czuła, wyrozumiała i wspierająca to wtedy Cie nikt nie porzuci z racji starzenia.

Jasne. Jak będziesz czułym wyrozumiałym wielorybem to też dupa.

Niestety nie ma przepisu na długie związki. Tzn jest. Terror finansowy. Kiedyś obu stronom NIE OPŁACAŁO się rozwodzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Drizzt napisał:

@Tomko Bo mężczyznom odwala nie tylko w stosunku do lasek, z którymi istnieje realna szansa za bzykanie, ale także gdy to prawdopodobieńtwo wynosi 0,000001%.

Tak, dokładnie.

Potraktowałem poważnie @deomi licząc, że kiedyś zgoli wąsa, co pozwoli oddać się miłosnym uniesieniom. 

Myślę że np. @Azizi czy @Obliteraror liczą na dokładnie to samo.

@Tomko, @Drizzt

Macie inne spojrzenie, ok. Ale nie przypisujcie dziwnych rzeczy  komuś, kto patrzy inaczej.

 

Pytanie @deomi tak naprawdę jest uniwersalne bez względu na płeć. 

Kwestia tego jak zaufać, nie bać się podjąć ryzyka, zbudować pewność siebie pozwalającą na wejście w coś, co może być spełnieniem marzeń ale i karastrofą..

To rzecz spędzająca sen z powiek niejednemu i niejednej, w których głowach dzieje się mocno. O wiele mocniej, niż powszechnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo Pytanie może i jest uniwersalne, ale jest durne. Po prostu. Rzucone jak zasiłek nierobom. W innym wątku @deomi pisze, że nie chciałaby spotkać takiego mężczyzny jak tu na forum siedzą i wysrała się ostentacyjnie na to miejsce, stąd dziwię się tego pokazu braku szacunku  do siebie i pospolitego ruszenia rycerzyków w odpowiedzi na jej pytania. Wg mnie już dawno powinna na kopach wylecieć, ale to moje osobiste zdanie. No mamy taką sobie niestabilną emocjonalnie kobietę, która raz się chwali seksem z alfą, raz się boi, raz jakieś psychotropy zapoda, raz coś innego... Polemika tu jest bezcelowa, zawsze była. Rad tysiące, ale czytać się nie chce. 

@deomi Nie masz gwarancji żadnej, że cię nie zostawi. Zawsze jakaś lepsza zawodniczka się trafi. Dziękuję, dobranoc. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy skrupulatnie produkują się kilka stron, a ona ma wasze rady w dupie, przychodzi po atencję, wy jej to dajecie, a w duchu się z was śmieje, a potem Ci sami faceci siadają do innych wątków i chwalą się jacy to zajebiści są i jak rozgrywają dupeczki na każdym kroku, samcze żigolaki :D .

Edytowane przez The Motha
  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Drizzt napisał:

@Yolo Tu nie chodzi o pytanie, bo samo w sobie nie jest złe czy głupie, a bardziej o to kto i w jakim celu.

Miałbyś rację, JEŚLI pytanie zostałoby postawione w celu wysłuchania rad, podyskutowania i rozwiązania problemu.

Wierzysz, że tak jest? :D

Wcześniej zasugerowałeś, jakoby odpowiadający mieli na coś liczyć.

W moim świecie w takich sytuacjach przechodzi się na pv, badając czy jest miejsce dla fajnej interakcji. No, ale jak to lubi.

Widzisz, mam w dupie co zrobi z moją odpowiedzią autorka wątku. Samo pytanie jest cenne i mogłoby wywołać owocną dyskusję. Gołym okiem widać tutaj ludzi, którzy mają podobny problem; zaufać czy nie?

 

1 godzinę temu, Tomko napisał:

 

@Yolo Pytanie może i jest uniwersalne, ale jest durne. Po prostu. Rzucone jak zasiłek nierobom. 

 

  j.w.

 

1 godzinę temu, Tomko napisał:

W innymtku @deomi pisze, że nie chciałaby spotkać takiego mężczyzny jak tu na forum siedzą i wysrała się ostentacyjnie na to miejsce, stąd dziwię się tego pokazu braku szacunku  do siebie i pospolitego ruszenia rycerzyków w odpowiedzi na jej pytania. Wg mnie już dawno powinna na kopach wylecieć, ale to moje osobiste zdanie.

Jak dla mnie to zachowanie jest jednym wielkim krzykiem o to, by ktoś wreszcie przytulił. Artykuowanym w dziwnym tonie, ale jednak ;)

Sam nie miałbym żadnej ochoty, by spotkać niektórych członków forum, z innymi chętnie obaliłbym baryłkę zbożówki i jestem pewien że znalazłyby się tematy do rozmowy. Nie widzę w tym nic dziwnego.

 

A że wspomniana wplotła w to jakieś teksty o dawaniu tyłka całemu światu oprócz ludzi z BS?

To przecież świadczy o niej, nie o nas.

Godzinę temu, The Motha napisał:

samcze żigolaki :D .

Hehe, to się chyba jakoś nazywa, takie przypisywanie innym pewnych rzeczy. Projekcja? ;) 

 

Możesz sobie myślec co chcesz,  ale właśnie obraziłeś kilku z bardziej rozsądnie myślących uczestników forum.

 

Wierzę, że urosły Ci od tego jaja, poczułeś się bardziej męski. Taki pokaz siły ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Yolo napisał:

Hehe, to się chyba jakoś nazywa, takie przypisywanie innym pewnych rzeczy. Projekcja? ;)  

Tak, projekcja :D

 

14 minut temu, Yolo napisał:

Możesz sobie myślec co chcesz,  ale właśnie obraziłeś kilku z bardziej rozsądnie myślących uczestników forum.

Bardzo wartościowi użytkownicy polubili mój post, także nie jest do końca tak jak piszesz, oprócz tego wykazali się poczuciem humoru, czego Ty nie masz :D .

Trochę szacunku do nich :D

 

14 minut temu, Yolo napisał:

Wierzę, że urosły Ci od tego jaja, poczułeś się bardziej męski. Taki pokaz siły ?

 

Męski, atrakcyjniejszy, a jajca mi tak urosły że jedno i drugie włożyłem w nogawki, bo nie mieszczą się razem w majtach:) .

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, The Motha napisał:

Bardzo wartościowi użytkownicy polubili mój post, także nie jest do końca tak jak piszesz, oprócz tego wykazali się poczuciem humoru, czego Ty nie masz :D .

Trochę szacunku do nich :D

Hehe, ciekaw jestem Twojej reakcji na podobne uwagi kierowane przez kogoś, kto chce 'zabłysnąć '. Bo dokładnie tym był Twój post.

O dziwo, bo z reguły piszesz sensownie.

Podpieranie się czyimś autorytetem, kiedy samemu pozwala się sobie na wiele, przypomina chowanie się za czyimis plecami :) 

 

5 minut temu, Krugerrand napisał:

No to do dzieła, a ja sobie popatrzę:P

Ale że ja? 

Sorry, moje serce wydaje się skradzione. Chyba nie muszę dodawać, że przez inną niż wszystkie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Yolo napisał:

Hehe, ciekaw jestem Twojej reakcji na podobne uwagi kierowane przez kogoś, kto chce 'zabłysnąć '

No, masz wyżej, chciałeś zabłysnąć swoim postem i zobaczyłeś moją reakcje na niego :D .

A reakcja jak sam przyznasz była z humorem :D .

 

12 minut temu, Yolo napisał:

O dziwo, bo z reguły piszesz sensownie.

Dziękuje. ?

 

12 minut temu, Yolo napisał:

Podpieranie się czyimś autorytetem, kiedy samemu pozwala się sobie na wiele, przypomina chowanie się za czyimis plecami :) 

To dlatego że @Adolf i @Tomko  są wyżsi stopniem, dlatego chowam się za ich plecami :D

A tak na serio, to że Ci coś przypomina, to nie znaczy że jest tym co myślisz że jest :D

Masz sporo nadinterpretacje :D .

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krugerrand napisał:

najmniej istotnym szczegółem;)

A, to już zależy od oceniającego. 

 

4 minuty temu, The Motha napisał:

No, masz wyżej, chciałeś zabłysnąć swoim postem i zobaczyłeś moją reakcje na niego :D .

A reakcja jak sam przyznasz była z humorem :D .

ByłaBy

Ale starając się umniejszać kogoś, okazujesz słabość. A chciałeś dopiec, to widać.

 

Nie wiem co bierzesz, patrząc na wysyp uśmiechów, ale apeluję z całego serca;

podziel się! :) 

Edytowane przez Yolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Yolo napisał:

ByłaBy

No fakt, bo poczucia humoru to Ty za grosz nie masz, stąd Twój brak zrozumienia :) .

 

15 minut temu, Yolo napisał:

Ale starając się umniejszać kogoś, okazujesz słabość. A chciałeś dopiec, to widać.

 

To chciałem czy dopiekłem? :)

 

15 minut temu, Yolo napisał:

podziel się! :)

Trzeba zasłużyć :D .

 

@Azizi kolega @Yolo chcę zabłysnąć przed @deomi stąd próbuje się brać ze mną na kutasy :D .

No staraj się, może zapunktujesz, dostaniesz trzy pierwsze cyfry numeru.

Edytowane przez The Motha
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Azizi napisał:

Chopy chopy, warto tak dla kobiety stroszyć pióra? :)

Masz rację, dosyć tego lizania po jajach, wygląda to co najmniej dziwnie.

 

Nie żebym miał coś przeciwko samemu lizaniu. Ale kiedy to robi facet, usiłując momentami delikatnie kąsnąć..

Uczucia ambiwalentne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie ma rozwiązania jest po prostu polem do dyskusji.

Myślę, że dość ciekawym.

Tak jak każdy mój wątek, stąd też przeważnie sporo odpowiedzi.

Jeśli chłopaki odpowiadają to nawet niekoniecznie dla mnie, ale dla wywiązania sie dyskusji i wymiany poglądów także z innymi użytkownikami.

Ale zawsze znajdzie się ktoś kto próbuje zamknać innym usta. Jest temat jest dyskusja, o co macie spinę? I z czym macie problem? Po to funkcjonuje to forum. Nie masz ochoty odpowiadać danemu użykownikowi, pomiń temat- nie czytaj. 

 

@Tomko Czy Ty mnie w końcu zablokujesz?

Czy trzeba w tym celu wysłać do Ciebie specjalne prywatne podanie? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.