Skocz do zawartości

Murzynka zastąpi Jamesa Bonda


ntech

Rekomendowane odpowiedzi

Wojny z białym człowiekiem ciąg dalszy. Przypomnę tylko, że Żydzi nie uważają się za białych ludzi. 

Dlaczego biali mężczyźni są wrogiem dla systemu? Bo są inteligentni, niepokorni, samodzielnie myślą i tylko oni mogą zatrzymać te szaleństwo globalizacji i lewactwa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to spekulacje, jaja jej nie urosną. To jest podrzucanie tematu do dyskusji, subtelne budowanie gruntu. Potem za jakiś czas będzie faktem.

Ale sama tendencja jest wyraźna. Co stało się M ?

 

3 minuty temu, Dodarek napisał:

Dlaczego biali mężczyźni są wrogiem dla systemu? 

Bo przez wieki szarpali za brody i tłukli nahajką dupska członków wyznania handlowego.

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Shambler napisał:

ale danie opieki na psem człowiekowi który żyje w swoim świecie nie wydaje mi się rozsądne. 

To że ktoś żyje w swoim świecie to nie jest jakieś złe, ale pod warunkiem że nie atakuje innych, i nie krzywdzi zwierząt. No ale zakończmy już temat, bo jeszcze dostaniemy po warnie, ale jeśli chcesz to pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Tatarus napisał:

Sam niemiałbym nic przeciwko temu aby rolę Agenta 007 przejął czarnoskóry aktor, ba myślę że ciekawym pomysłem byłoby umieszczenie w tej roli aktora azjatyckiego.  

Ty na serio, czy masz taki dowcip, że aż nie zajarzyłem?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.