Skocz do zawartości

MGTOW/redpill krytycznym okiem zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Zbiór wszystkich nieścisłości i bezpodstawnych założeń. Gnojenie mężczyzn zabronione! Możecie wylewać swoje żale Siostry, a my możemy je zlekceważyć! Braci oczywiście również zapraszam.

 

1. Kobiety lecą tylko na wygląd, kasę albo pozycję! Są płytkie i powierzchowne! Wszyscy inteligentni są niezauważani bądź gnojeni chyba, że przynoszą kasę!

 

Jednak shit-test, który często decyduje o dostępie do seksu albo przetrwaniu relacji to sprawdzian sprawności umysłu.

  

2. Przestała mnie szanować, byłem nauczony, że trzeba być miły dla kobiet i przymykać oko na ich zachowania, humorki, kobiety mnie wychowały na miękką faję!

A czy szanować kobiety znaczy nie reagować, czy jak starucha w autobusie się awanturuje to nie reagujemy, bo jest starszą osobą?

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chaotycznie napisane. Ciężko zważyć co jest tezą a co pytaniem. 

Spróbujmy tak : niektore kobiety to materialistki, niektore są prozne i lecą na wygląd vide prestiż, a jeszcze inne właśnie na inteligencję. 

Problem z tymi ostatnimi jest taki ze czesto przez takie podejscie przez panow intelektualistow są spychane w tzw. Friendzone a Ci panowie szukają panienek jak z okładki itp. Złoty środek jest trudny do znalezienia.

Ja np. Mam słabość do oczytanych facetow ale przy tych naprawde wyjątkowo mądrych język mi się plączę i zwiewam zanim zrobie z siebie debila ?

 

Btw. Shittesty robią też faceci. To nie jest norma. To jest słabość charakteru i brak wiary w swój własny zmysł obserwacyjny. 

A niektorzy po prostu kochają konflikty. I kreci ich seks po nich. 

Mnie to wcale nie kręci.

Ad 2. Jak ktos jest nie w porzadku trzeba to powiedziec wprost czy to baba czy chlop. Wyjasnic zamiast obrabiac kuper za plecami albo pozwolic sie domyslac. Z takich domyslow czesto wlasnie tworzą się chore sytuacje. 

 

Nie odpuszczac tylko wyjasniac. Konkret. 

"Jak starucha sie awanturuje" to trzeba ją ustawic do pionu a nie machnąć ręką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.