Skocz do zawartości

Nigdy nic nie znaczyłeś


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, nie_warto napisał:

Ona drwiąco uśmiechnięta

Nieraz widziałem przypadki że dziewczyny kreowały się w różnych sytuacjach na "zimne suki" a potem dowiadywałem się od rodzin i znajomych że wypłakiwały się tygodniami i lamentowały nad swoim chujowym życiem bo ich drugi czy tam czwarty były znalazł ladniejszą. (I nie odpisuje)

Edytowane przez Klariett
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Conrad nie mnie pytałeś, ale pozwól, że odpowiem. Rozwój człowieka i ewolucja biologiczna mogą nie iść w parze. Co jest korzystniejsze: kiedy ludzie biegają z dzidami po lesie, czy siedzą pół życia za biurkiem rozkminiając nowe technologie? Na pewnym poziomie człowiek ograniczył instynkty, aby można było pchnąć sprawy do przodu, wprowadzić rygor, który jest niezbędny do opanowania produkcji czegokolwiek. Oczywiście z pewnych instynktów nie da się wyjść. Z drugiej strony nie można oceniać wszystkiego pod kątem zwierzęcej natury człowieka, bo już dawno nie jesteśmy na tym poziomie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Posejdon napisał:

@Conrad nie mnie pytałeś, ale pozwól, że odpowiem. Rozwój człowieka i ewolucja biologiczna mogą nie iść w parze. Co jest korzystniejsze: kiedy ludzie biegają z dzidami po lesie, czy siedzą pół życia za biurkiem rozkminiając nowe technologie? Na pewnym poziomie człowiek ograniczył instynkty, aby można było pchnąć sprawy do przodu, wprowadzić rygor, który jest niezbędny do opanowania produkcji czegokolwiek. Oczywiście z pewnych instynktów nie da się wyjść. Z drugiej strony nie można oceniać wszystkiego pod kątem zwierzęcej natury człowieka, bo już dawno nie jesteśmy na tym poziomie.

Ale prędzej czy później wrócimy do tego poziomu ?

 

To jest pewne w 100%, za dużo złego dzieje się na świecie i ludzkość wróci do swych korzeni czy tego będziemy chcieli czy nie.

 

W tej chwili wywołanie wojny nuklearnej to tak jak zabawa zapałkami przy oparach benzyny, wystarczy niewielka iskra żeby wszystko stanęło w ogniu.

 

Powiedzmy sobie szczerze że ludzkość od początku swojego istnienia nie miała nigdy jak do tej pory takiej możliwości aby unicestwić większość życia na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, nie_warto napisał:

Kilka dni pózniej jesteś dla niej śmieciem

Wiesz, lepsze takie coś i do widzenia, spierdalamento - trochę bólu i po krzyku - niż "dopilnuję abyś miał z życia piekło, choćbym sama miała za to drogo zapłacić" - true story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Meg4tron said:

Z bezsilności, frustracji że jest inaczej niż w wyobrażeniach, dużo brutalniej.

Oj tak... Niestety ale tak jest co znaczy tylko tyle że nie byliśmy należycie przygotowanie do wejścia w dorosłość. Efektem tego jest szok poznawczy a potem problemy bo swoje przekonania nie łatwo zmienić. Ja czasem wiem że coś jest inne a i tak robię to samo bo wygodniej tkwić w tym co się zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.