Skocz do zawartości

Mam zakaz wyjazdu na wesele od żony.


Rekomendowane odpowiedzi

@brama85 nie wiem jak u Ciebie z tańcem , ale ty powinieneś obtańczyć wszystkie kobiety na tym weselu .

Na poprawinach poprawka! ?

Dosłownie wszystkie!

Stare , w wieku średnim i te młòdki ?

Żadnej nie przepuść!

Badź duszą towarzystwa , sypaj żartami jak z rękawa ...

Jeśli będą jakieś gry i zabawy , bierz udział we wszystkich , postaraj się wygrać . A jeśli się nie da wygrać zròb porządne jajca.

 

Coś mi się zdaje że po takim udanym weselu , będzie Cię czekała niespodzianka w domu.

W pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2019 o 01:42, Stary_Niedzwiedz napisał:

JPRDL...

Powiem Ci tak - z perspektywy doświadczonego EKSmałżonka - ja bym zaśmiał się w twarz i jechał.

JPRDL.....

DODATKOWO Z TEJ SAMEJ "Perekesytywy"+ 'nieoczekiwany atak teściowieckiej' bym pogral na binglach obu tych dam, mianowicie.

ROZJEBAĆ SYSTEM  za pomocą wsparcia teściowej przy dzieciach w pokoiku na weselu A małżą NIECHAJ polewa i wyrywa Cię do tańca!

JEŻELI MAMUSIA nie podbiła to ........

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgodzę z @aqlino

Jakby moja żonka zostawiła mnie samego z dziećmi, a sama pojechała na drugi koniec Polski na wesele, gdzie piłaby wódę aż miło, kto wie z kim się bawiła itd to bym się nieźle wkurwił.

Albo jedziemy na wesele razem, albo nie jedziemy wcale, a życzenia można złożyć w późniejszym czasie albo telefonicznie. Ewentualnie tak coś wykombinować żeby pójść razem. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oszukanyprzezmężatkę, @aqlino, Nie widzę w tym nic zdrożnego. Jeśli jest to związek patryjarchalny i on tyra na dom i rodzinę plus pomaga przy dzieciach to czemu ma sobie odmawiać uciech/ odpoczynku w gronie znajomych. 

Pozatym była mowa o niejakiej odpłacie w przyszłość. Znaczy że ona pojedzie gdzieś z koleżankami a on zostanie z dzieciakami. Swoją drogą to czekam aż do tego dojdzie i szanowny brat założy tu o tym temat, szarpany niepewnością ?.

 

Pewnie nie każda kobieta ma mocno rozwinięty instynkt macierzyński, lecz z mojego skromnego doświadczenia wynika że rzadko która zostawiła by dzieci na lilka godzin, co dopiero na cały dzień i noc. Więc nie myślę żeby groził mu wyjazd małży na dłużej niż do fryzjera w najbliższym czasie. 

 

W dodatku charaktery obu płci są tak odmienne, że nie ma się co porównywać i stawiać w ich miejscu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że żonka odpłaci mu się jednak w przyszłości. Może nie teraz gdy dzieci są małe, ale jak podrosną a zacznie im się nie układać w małżeństwie, to żonka pojedzie sobie albo w delegację, albo niby z koleżankami na piwo :D

I wtedy ma świetny argument gdyby autor miał jakieś "ale". No bo przecież on sam pojechał się bawić to i ona może. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dyletant napisał:

Chodziło mi o zamiary, że my idziemy bo kumpel, a jakaś tam zawsze "kuliżanka" uświadomi ją po co tam niby poszliśmy i że na pewno ją zdradził, więc niech i ona da komuś dupy to będzie remix, oj remis.

Niezłe macie fobie koledzy :D A ile zaufania.  Jak ktoś mądry tu napisał - jak będzie chciała zdradzić, to zdradzi i żadne zakazy i ograniczenia nie pomogą.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Niezłe macie fobie koledzy :D A ile zaufania.  Jak ktoś mądry tu napisał - jak będzie chciała zdradzić, to zdradzi i żadne zakazy i ograniczenia nie pomogą.

 

Otóż to, czy z przyzwoleniem czy nie jak będzie miała dać dupy to i tak da. 

Bez względu na okoliczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aqlino przez ostatnie z 1800 lat kobiety dawaly sobie radę w trudniejszych warunkach.

 

A kurwa, od ostatnich 50 coś się zmieniło? 

 

Moja babka nie miała czasu na depresję... Byly inne gęby do wykarmienia...

 

Przecież dziecaki są zdrowe, narazie tylko qpa, papu, spanie, nowy pamper. 

@oszukanyprzezmężatkę beka z typa. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.