Skocz do zawartości

Mam zakaz wyjazdu na wesele od żony.


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Czego on ma żałować? Że był na weselu przyjaciela? 

Też nie rozumiem, czego ma żałować, małżeństwo to nie więzienie. Zachował się odpowiedzialnie - zorganizował pomoc żonie przy bliźniakach. Gdyby role się odwróciły tj. on by siedział po nocach w pracy, bo pilny projekt, termin goni, bo pieniądze trzeba na rodzinę zarabiać, a ona by miala w tym czasie wesele najlepszej przyjaciółki z dzieciństwa, to wtedy istnieje prawdopodobieństwo, że u niewiasty punkt widzenia by się zmienił w zależności od punktu siedzenia. Tyle w temacie z mojej strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak tak patrzy się z boku to stworzony przez żonę autora problem w rzeczywistości nie jest żadnym problemem. Aż czasami ma się wrażenie, że głównym zadaniem kobiet jest tworzenie problemów, które mężczyzna może rozwiązywać. Swoją drogą to jest przykład czarno na białym, że albo kobieta po prostu zwyczajnie nie rozumie przyjaźni, albo próbuje odizolować samca. Mało tego, kochająca osoba nie powinna mieć żadnych zastrzeżeń i życzyć po prostu dobrej zabawy. No ale my tam już wiemy jak to jest z tą miłością. 

 

Ja również bardzo proszę o podzielenie się shit testami sypanymi po powrocie, bo zżera mnie ciekawość co też kobieta może jeszcze wymyślić. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Avanti! napisał:

a ona by miala w tym czasie wesele najlepszej przyjaciółki z dzieciństwa, to wtedy istnieje prawdopodobieństwo, że u niewiasty punkt widzenia by się zmienił

Istnieje prawdopodobieństwo? :D. Zastałby kartkę na blacie po powrocie z pracy: "kochanie pojechałam na weselę koleżanki. Lód i światło jest w lodówce, zrób sobie kolację. Pa.". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tomko napisał:

Istnieje prawdopodobieństwo? :D. Zastałby kartkę na blacie po powrocie z pracy: "kochanie pojechałam na weselę koleżanki. Lód i światło jest w lodówce, zrób sobie kolację. Pa.". 

Niestety też doświadczyłem tego będąc na etapie totalnego białorycerstwa. Szykowałem się na od dawna planowany wypad na narty w polskie góry z kumplami i z (od lat już ex) dziewczyną (dwóch kolegów solo, jeden ze swoją drugą połówką i ja miałem z tą "moją"), zaliczka opłacona etc., ale dwa dni przed rozchorowała się - żadna obłożna choroba tylko grypa i gorączka. Ileż było płaczu, wyrzutow, "ja tu chora, a Ty chcesz się bawić, związek to odpowiedzialność i bycie ze sobą na dobre i na złe". Uległem i zostałem z nią. Nie minęło parę miesięcy, a sytuacja się odwrociła, z przyczyn niezależnych ode mnie nie mogłem jechać z nią na  wesele do jej kuzynki na drugi koniec Polski. Jak myślicie, co się stało? Usłyszałem, że "ją ograniczam", że "takie przypadki - czyli przyczyna niemożności wyjazdu z nią -  mogą się zdarzyć tylko ...mnie"... No i pojechała sama. Nie minęło długo czasu, gdy padło sakramentalne : "Miś nie wiem co czuję". Chciałbym, żeby to co napisałem było zwykłym trollingiem. Byłem strasznym frajerem. 

 

Edytowane przez Avanti!
  • Like 10
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Amadeus napisał:

 Aż czasami ma się wrażenie, że głównym zadaniem kobiet jest tworzenie problemów, które mężczyzna może rozwiązywać. Swoją drogą to jest przykład czarno na białym, że albo kobieta po prostu zwyczajnie nie rozumie przyjaźni, albo próbuje odizolować samca. 

Kobieta wstając rano już myśli o co się przyjebać do samca dzisiejszego dnia. 

Główne zadanie? One mają dodatkowy zmysł, który szuka problemu tam, gdzie go nie ma. A z prostej rzeczy robią wyprawę na księżyc wahadłowcem. 

Chce odizolować i wziąć go pod pantofel by Pan chodził tak, jak ona mu zagra. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Avanti! napisał:

Nie minęło długo czasu, gdy padło sakramentalne : "Miś nie wiem co czuję". Chciałbym, żeby to co napisałem było zwykłym trollingiem. Byłem strasznym frajerem. 

 

Jak się tych mechanizmów nie zna to błądzi się jak ślepiec we mgle. Jak możesz grać w grę, której zasad nie znasz, a co gorsza całe społeczeństwo uniemożliwia Ci ich poznanie? Niestety Panie to straszne egoistki, pytanie czy to jest takie wychowanie czy one naprawdę mają to biologicznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2019 o 21:50, brama85 napisał:

O 19 dnia dzisiejszego pojawiam się w mieszkaniu. Cały i zdrów. Atmosfera pozytywna. Zająłem się dziećmi i  nawet żona zrobiła mi kolację.

Jakbyś uległ i został w domu, to raczej atmosfera nie byłaby już taka pozytywna z jej strony.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2019 o 23:00, sekacz19 napisał:

Kobieta wstając rano już myśli o co się przyjebać do samca dzisiejszego dnia. 

Główne zadanie? One mają dodatkowy zmysł, który szuka problemu tam, gdzie go nie ma. A z prostej rzeczy robią wyprawę na księżyc wahadłowcem. 

Chce odizolować i wziąć go pod pantofel by Pan chodził tak, jak ona mu zagra. 

Cenne uwagi, zapamiętam sobie na przyszłość.

 

W dniu 21.07.2019 o 21:50, brama85 napisał:

O 19 dnia dzisiejszego pojawiam się w mieszkaniu. Cały i zdrów. Atmosfera pozytywna. Zająłem się dziećmi i  nawet żona zrobiła mi kolację.

Brawo, pokazałes, że jestes silnym Facetem z własnym zdaniem. Żona Ciebie szanuje. 

Marek - nasz Szef, ma 100% racji, że szanuje się silnych, a słabymi się pogardza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2019 o 06:52, m4t napisał:

 

Jak ju już napisał @m4t - swoja droga zajebiaszcze, z lekka modyfikacją:

 

Kochanie! Wybacz jeśli kiedykolwiek dałem Ci w jakikolwiek sposób do zrozumienia, że masz jakiekolwiek prawo mówić mi co mogę a czego nie. Chciałbym żeby to było jasne - jestem dorosłym człowiekiem i nie dam się manipulować w tak infantylny sposób jak Ty to robisz. Wszystko co robię dla siebie, Ciebie lub kogokolwiek, robię z własnej nieprzymuszonej woli i chciałbym żebyś łaskawie to zauważyła i zaczęła to doceniać.

 

Powyższe powinniśmy sobie panowie wytatuować pod powiekami :)

 

Po czym pojechałym na to wesele.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2019 o 22:43, Exar napisał:

Dobrą gałę by zrobiła, co by mąż pamiętał i miał puste jaje przez weekend - no, ale która tak pomyśli?

Sluszna zasada: Głodnego i niezaspokojonego faceta nie wypuszcza się z domu :)

 

A reszta to już jest kwestia zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.