Skocz do zawartości

Ocalić samego siebie!


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

"Zdumiewające, co człowiek może sam sobie zrobić. Jak potrafi sam siebie okłamywać. Jak potwornie skrzywdzić. Można mieć wszystko, czego się pragnie i wciąż być nieszczęśliwym."

 

Myślę, że ta sentencja będzie odpowiednia do mojego stanu ducha.

 

Z góry przepraszam braci, ale będzie to chaotyczny, w chuj emocjonalny i pełen niespójności post.

 

Ostatnimi czasy, zauważyłem, że popadam w autodestrukcję, Sam niszczę to, co zdołałem odbudować po rozwodzie. Fakt, wiele problemów ostatnimi czasy, nawarstwiły się, lecz nie może to być żadną wymówką do tego co sam sobie robię. Zaczynam robić ważne dla mnie rzeczy i nie kończyć dzieła. Nie tak ma być i nie tędy droga.

Wiele w mojej głowie, pojawiło się chaosu, niedopowiedzeń- ogólnie, burdel na kółkach.

 

Jak za pstryknięciem palca, pojawił się system wyparcia, tego jaki mam stan duszy i głowy. Dobrze, że forum nauczyło mnie jednego, obserwacji siebie samego. Czy nie jest za późno, zobaczymy. 

To zadziwiające, ale zawsze chętnie służyłem radą i pomagam innym. Gorzej z samym sobą. Taki paradoks.

 

Dlatego postanowiłem ratować siebie, póki jeszcze czas, aby nie stoczyć się do końca. Nawet nie wiem, ile będzie mnie to kosztowało. Nie chcę wiedzieć, aby do końca siebie nie zniechęcać!

 

Postanowiłem odpocząć od forum, całego tego zgiełku, natłoku spraw.

Czy odseparowanie siebie i wyciszenie, pomoże mi w tym? Nie wiem, na dzień dzisiejszy, widzę tylko takie rozwiązanie. 

Muszę zebrać siły na walkę ze swoimi słabościami, nałogami, problemami dnia codziennego, oraz na walkę o syna. 

Pora też znowu odwiedzić psychologa, wygadać sie, może coś doradzi.

Ogólnie wstyd mi za samego siebie!!!

 

Nie chcę opuszczać forum, bo nie mam zwyczaju palić mostów. Wiele mi dało to miejsce i uważam, że gdy wrócę nowy, lepszy i silniejszy, będę mógł pomagać innym, jeszcze bardziej niż teraz.

 

Na razie robię stop. Pora być zdrowym egoistą i zadbać o siebie.

 

 

Wielkie gratki dla @karhu @Adolf i waszą stanowczość!

@Szkaradny swoją osobą, historią, sprawiłeś, że robie to, co teraz chcę zrobić.

@PatZz nie dawaj się chłopie i walcz. 

@Tomko Brawo Ty i za stanowcza decyzję! Wiemy o co chodzi!

@Leniwiec @Ancalagon super, że was poznałem osobiście! 

 

Jestem tchórzem i uciekam od tak dawna, że zapomniałam, na czym polega walka. Pora wejść na ring! 

Trzymajcie kciuki i do zobaczenia!

Edytowane przez Still
  • Like 15
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2019 o 14:28, Still napisał:

Zaczynam robić ważne dla mnie rzeczy i nie kończyć dzieła. 

O CO TYLE KRZYKU???

 

TOŻŻZ ZZ TO zowie się "MACANIEM TEMATU"!!!!

ZUPEŁNIE NATURALNA KOLEJ RZECZY DLA "UPOŚLEDZONEGO W MAtriXiE".

 

.....ciężko kończyć coś co okazuje się bez sensu po głębokiej analizie i dogłębnej syntezie faktów/propagandy........

 

....wymówkę ze znalazł curwaaa......

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.