Skocz do zawartości

Robota za granicą


PatZz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Może trochę nie ten dział, ale mam zapytanie.

 

Nie ma ktoś kontaktu do jakiejś firmy roboty za granicą za normalną stawke?

 

W mojej aktualnej mam 7,5 euro i jebe po 10- 12 h i podwyżki nie chcę dać.

Mogę robić wszystko nie mam dwóch lewych rąk.

 

Wkurwia mnie to trochę bo mam zamiar być rok za granicą i zarobić tyle ile się da.

W tej jestem 2 rok ogarniam w niej wszystko co trzeba, mam umowe do września i myślę nad zmianą.

 

Nie wiem może mnie naprostujcie czy takie zarobki są spoko bez fachu czy jak?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, PatZz napisał:

Netto, niemcy.

 

Też mi coś nie pasowało, że mało.

Ogólnie to moja 1 robota za granicą.

 

Rób prawko na C albo najlepiej od razu C+E, zdobądź trochę doświadczenia w PL,naucz się podstaw niemieckiego ( o ile nie znasz) i ruszaj wtedy do Szwabów. 

Nie jest to trudna robota, jak masz trochę smykałki do jazdy autem to sobie poradzisz. Wtedy myślę spokojnie zarobisz 2tys+euro netto.

Ja planuję tak zrobić żeby odłożyć sobie na mieszkanie ew w coś innego zainwestować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PatZz napisał:

W mojej aktualnej mam 7,5 euro i jebe po 10- 12 h i podwyżki nie chcę dać.

Mogę robić wszystko nie mam dwóch lewych rąk.

 

Co robisz? Co mógłbyś robić?

Oprócz kasy masz zakwaterowanie/ wyżywienie czy płacisz za to osobno?

 

Cienko trochę. Sprzątaczce płaciłem dwa lata temu 8 euro, faceci którzy coś umieli zrobić sami, od 10 euro wzwyż. To kwoty netto. 

 

Jeśli wykonujesz najprostsze prace i nie znasz języka, szału nie będzie.

Dobrze pamietam, Ty pracujesz przez agencję? Jeśli tak, pamiętaj że oni mają działkę z Twoich poborów, więc zarobiłbyś więcej pracując bezpośrednio. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PatZz napisał:

W mojej aktualnej mam 7,5 euro i jebe po 10- 12 h i podwyżki nie chcę dać.

Mogę robić wszystko nie mam dwóch lewych rąk.

Das ist tragishe situacion, meine freud :( Ich winche Sie schön verbessern. ☝️

 

Mogę spytać kolegi czy nie szuka pracownika, także sprawa zależy od Cb.

 

Btw jak masz prawo jazdy to nie wiem dlaczego gdziekolwiek na dostawcę nie poszedłeś ja w Reichu tak pierwsze 3 miechy pracowałem teraz mam dużo lepiej.

 

@Wolverine1993 jak masz zamiar ciułać po 2k euro na mieszkanie to kiepski pomysł.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maszracius_Iustus napisał:

Das ist tragishe situacion, meine freud :( Ich winche Sie schön verbessern. ☝️

 

@Wolverine1993 jak masz zamiar ciułać po 2k euro na mieszkanie to kiepski pomysł.

Bez przesady, jakbym odkładał z 50 tys zl rocznie to po 5 latach spokojnie coś u siebie w mieście kupię. Lepsze to niż 30 lat jechać na kredycie. Przynajmniej według mnie. No ale plany planami, rzeczywistość je zweryfikuje ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje jako gość od wszystkiego w takim gospodarstwie agroturystycznym.

Znam jako tako angielski żeby się dogadać.

Jeżdżę wózkiem widłowym, naprawiam wodę , pompy jeśli się coś zjebie kiedy potrzeba to idę na zbiory bo on tutaj ma sady i inne takie rzeczy.

Sortowanie tych owoców,warzyw,

Kiedy coś się zjebie to naprawiam.

Kiedy trzeba to jadę do miasta z towarem dostarczyć na chłodnie, lub do sprzedawcy z takim Niemcem.

 

Tak mniej więcej to wygląda rok temu byłem 1 raz i mi się spodobało, i uznałem że teraz wrócę 2 raz ale chcę podwyżkę , ale nie widzę żeby chciał mi ją dać.

@Maszracius_Iustus mam prawko, będąc tutaj nawet jeden gość mi proponował w dhl za kuriera robić tylko musiałbym się nauczyć tych podstawowych zwrotów niemieckiego używanego w robocie.

 

@Wolverine1993 kurs c plus e mam w planach, ale to dalsza przyszłość, teraz chcę pobyć rok za granicą potem spróbuję do tego wojska i ewentualnie jakby mi nie wyszło to jedna z opcji.

 

@Yolo co mógłbym robić?

W zasadzie wszystko podstawowe rzeczy łapę szybko.

Nie boje się niczego.

 

Pracowałem na magazynach na budowach, pomocnik hydraulika , w Obi jako doradca kliena i ogarniania sklepu, i z pieczywem jeździłem no i tutaj gdzie aktualnie robie.

Tak co rok podczas wakacji od studiów, szkoły coś innego zmieniałem.

 

 

Edytowane przez PatZz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, szamana997lech napisał:

Według mnie trochę słabo. 

Sam nie dawno pisałem na forum o pracy kierowcy C + E. 

Pracuje u polaka. Różnie zaczynam pracę. Ale jestem co weekend w domu. Nie raz trzeba zadać w niedzielę , kończę zazwyczaj w piątek. I mam min. 7 tys na rękę. 

Ale te 2tys euro to na początek, wiadomo że z czasem będzie więcej, więc nie ma co się śmiać że mało, pozatym do tego dochodzą rozmaite dodatki jak to na zachodzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.