Skocz do zawartości

Dobry wieczor


marwin

Rekomendowane odpowiedzi

Jakims przypadkiem dzisiaj trafilem na to forum w godzinach pracy i nie moge sie otrzasnac z tego co czytam. Z jednej strony wydaje mi sie ze historie @XYZ i tym podobne to jakis zart, z drugiej wiele symptomow identycznych zachowan zauwazam u swojej zony. Jeszcze nie wiem, czy traktowac to co piszecie powaznie, czy z doza humoru, ale jednak postanowilem poobserwowac.

My: oboje przed 40-tka, 11 lat razem, 2 coreczki (2008, 2018), zona nie pracujaca prawie od zawsze (nie ma takiej potrzeby), od wielu lat na stale mieszkamy w USA.

Zona jest z jednej strony bardzo dobra matka, a z drugiej tak zainteresowana mna, ze raczej (na pewno) nie zna mojego numeru telefonu (od 10 lat tego samego) na pamiec. W 2007 szybka wymiana wieloletniej partnerki na obecna zone (byly kolezankami), po pol miesiaca juz mieszkala u mnie, po 6 miesiacach juz w ciazy. Ja - typowy Misiek, ktory wyszalal sie duzo w mlodosci (mialem warunki i mozliwosci, a potem mi sie roztylo do niebotycznych rozmiarow) i postanowil, ze nigdy nie zdradzi zony. Dobry zawod, ale podwyzszonego ryzyka ciagania po sadach, wiec pieniadze i dobra raczej na zone niz na mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ten słoń oznacza, że jesteś konserwą*?

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* #konserwa == konserwatysta, w przeciwieństwie do #neuropejczyka czyli neoliberała z ZSRE.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, wrotycz said:

Cześć, czy ten słoń oznacza, że jesteś konserwą*?

 

* #konserwa == konserwatysta, w przeciwieństwie do #neuropejczyka czyli neoliberała z ZSRE.

Ano oznacza. I w dodatku wierzacym. Ale do tego nalezy dorosnac, gdyz w mlodosci moim idolem byla Sierakowska (mowiaca o papiezu per Pan, o ile mnie pamiec nie myli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2019 o 05:32, marwin napisał:

Z jednej strony wydaje mi sie ze historie @XYZ i tym podobne to jakis zart... 

 

Ja nadal nie wierzę w to co przeżyłem i w dzisiejsze tego konsekwencje ?

 

Witaj bracie. Fraszka na dzień dobry. 

 

GENESIS

Gdy Pan Bóg świat stworzył,

ogród wielki, tak zwany Raj, założył.

Rosły tam palmy, kaktusy i dynie,

pasały się pumy, żyrafy i świnie.

"Niedobrze, by świnia była sama!"–powiedział Pan Bóg i stworzył Adama.

 

Artur Maria Swinarski

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.