Skocz do zawartości

Wywiad z psychoterapeutą i seksuologiem Michałem Pozdałem


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pozytywnie zdziwiony. Albo jakiś oberredaktor jest na urlopie w słonecznym Tel - Awiwie : ), albo na długim L4 i taki wywiad poszedł na grupie Agory? Warto przeczytać  rozmowę z Panem psychoterapeutą. Może dlatego, że ma moim nieobiektywnym męskim okiem wysokie, "chadowe", SMV, więc wali prawdę prosto w oczy  :)

 

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107881,24997727,kobieta-ktorej-maz-mial-przedwczesny-wytrysk-powiedziala.html

  • Like 9
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo ciekawy, merytoryczny artykuł. Aż zacytuje jeden z komentarzy pod nim:

 

Cytat

No niemożliwe - wydrukowano głos faceta, to trochę tak jakby po rozwodzie ojciec dostał prawa rodzicielskie a matka obowiązek alimentacyjny

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan psychoterapeuta dał czadu:

 

Cytat

A on może chcieć, żeby ona. Moim zdaniem macie wyprane mózgi. Naoglądałyście się bajek o królewiczach ratujących księżniczki i dałyście się przez taki przekaz całkiem ubezwłasnowolnić.

Kwintesencja dzisiejszych czasów.

 

Jest tam więcej "perełek":

 

Cytat

Kompletna konserwa! Można chodzić na marsze równości, czarne protesty, manify, ale jak przyjdzie co do czego, to wolę tradycyjnie. Wiele kobiet powinno zredefiniować swoje oczekiwania.

Cytat

Na przykład w takim, że gdy dochodzi do współżycia i on nie może utrzymać erekcji, to słyszy: "Bo ja ci się nie podobam" albo "Może ty wcale nie lubisz kobiet", co wciąż dla wielu mężczyzn jest ogromną ujmą. Albo: "Co z ciebie za facet". Partnerka mojego pacjenta, jak się upiła, powiedziała mu, że nigdy nie myślała, że zwiąże się z impotentem. Bo dwa razy w ciągu kilku miesięcy miał zaburzenia erekcji. Kobieta, której mąż miał przedwczesny wytrysk, powiedziała mu z kolei, że nie będzie otwierać wesołego miasteczka na dwie minuty - albo coś z tym zrobi, albo to koniec. Kolejny przykład: Mężczyzna miał wziąć tabletkę przed stosunkiem. Usłyszał od partnerki: "Nie będę królikiem doświadczalnym. Albo ta tabletka zadziała, albo ja się w to dalej nie bawię".

Gdyby mężczyzna tak powiedział do kobiety, natychmiast zostałby okrzyknięty szowinistyczną świnią, przemocowcem. A czym się różni to, co te kobiety mówią do moich pacjentów, od: "Albo rozkładasz nogi, albo to koniec?". Niczym. To jest absolutna przemoc, ale jakoś trudniej ją zobaczyć, gdy ofiarą jest mężczyzna.

Cytat

I mnie też to dotyczy. Jeśli moje koleżanki pozwalają sobie, żeby mnie albo mojego kolegę klepać po klatce piersiowej i komentować: "O, znów byłeś na siłce", to znaczy, że ja mogę je też po piersiach poklepać?

Panie Michale, poklepać???? Bez sensu, od razu łapać;) 

 

Nie mogę wyjść ze zdumienia, ze to przeszlo przez politycznie poprawną cenzurę w tych mediach. Chyba dziś nie zasnę, a jest dopiero tuż przed 15:00.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować inny komentarz:

Cytat

Wmówili wam, że obowiązuje straszny patriarchat, a w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie - mamy, przynajmniej w Polsce, matriarchat.
Dzieci w praktyce należą wyłącznie do matki, wszystkie programy społeczne kierowane są do kobiet, prawny skutek małżeństwa w dzisiejszych czasach to jedynie dożywotnie przeniesienie odpowiedzialności finansowej za żonę i jej dzieci na męża.
Mężczyzna został sprowadzony do roli woła pociągowego, którego jedyną rolą jest utrzymywanie tego całego cyrku, nikogo on nie obchodzi, zabije się (sprawdźcie sobie stosunek płci samobójców w Polsce) to przyjdzie następny, albo ściągnie się go z zagranicy.

Zostało to napisane zanim @Obliteraror udostępnił link (dziękuję!) na Forum - a więc są inni, którym otwierają się oczy...

Z drugiej strony, dziel i rządź. Może nie tyle tekst przez cenzurę "przeszedł", ale chwilowo "odkręcono śrubę" by zbadać poziom wkurwu społecznego - i może "przełożyć wajchę".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typek przypierdolony na zdjęciu, do tego z pewnymi osiągnięciami, więc całe szczęście, że taki racjonalny głos w dyskusji się pojawił. Przeczytałem i też się zdziwiłem mocno. Wyjebał na stół najpoważniejsze problemy właściwie, bez kompromisów. Dobry gość. 

 

Z drugiej strony w gazecie liczy się tylko zysk. Jeżeli taki artykuł wygeneruje mnóstwo "tokstycznych" komentarzy dwóch stron barykady to puszczą. Mogli być dogadani na coś sponsorowanego, kto to wie. Może gość zapłacił w chuj pieniędzy, żeby taki wywiad z nim przeprowadzono, bo i takie kwiatki się zdarzają. 

 

Mam wewnętrzny wstręt do gazet, bo w takiej redakcji pracowałem, tfu. Wszystko w imię hajsu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny artykuł, dla użytkowników forum BS to żadna nowość ale im więcej osób będzie czytać te straszne rzeczy :D tym lepiej.

Ja także zastanawiam się jak to przeszło przez "cenzurę" i ujrzało światło dzienne.

 

Choć w sumie jak się doleje butelkę źródlanej wody do szamba to nie za wiele się w składzie szamba zmieni.

Być może tego typu kategoriami myślano decydując się na publikację tego wartościowego, przyjemnego artykułu, plus to co pisał @Kespert a więc: (nie mylić z pewnym znanym youtuberem!)

1 godzinę temu, Kespert napisał:

chwilowo "odkręcono śrubę" by zbadać poziom wkurwu społecznego

Co do treści: "Kobieta, której mąż miał przedwczesny wytrysk, powiedziała mu z kolei, że nie będzie otwierać wesołego miasteczka na dwie minuty".

Jak przeczytałem to zdanie to kucnąłem :D

Z jednej strony lubię tego typu poczucie humoru natomiast z drugiej w tym przypadku było to jednak nacechowane nie na żarty a na groźbę zakończenia związku gdyż "albo coś z tym zrobi, albo to koniec".

 

"Albo: Co z ciebie za facet. Partnerka mojego pacjenta, jak się upiła, powiedziała mu, że nigdy nie myślała, że zwiąże się z impotentem. Bo dwa razy w ciągu kilku miesięcy miał zaburzenia erekcji".

Tutaj to nawet nie ma co komentować ale przerażające jest to, że często taki scenariusz ma miejsce i kobiety to mówią na serio. Robienie z pierdoły problemu dużej wagi mają naprawdę opanowanie w stopniu mistrzowskim i co gorsza wydają się wierzyć w to co mówią. Czy w takich przypadkach tłumaczenie, argumentowanie coś da? Moim zdaniem nie, lub ja tego nie potrafię, uważam, że pewnych rzeczy po prostu nie wypada tłumaczyć.

 

A tutaj fajny komentarz znaleziony pod w/w artykułem, który może się kiedyś przydać (czego Wam i sobie NIE życzę) ale wkleić muszę:

"Kiedyś podczas seksu z jedną panią mi opadł, zdarza się, ale pani skomentowała - Mojemu byłemu się to nie zdarzało, na co grzecznie odparłem:

Bo moja była miała ciaśniejszą pochwę, więc jestem przyzwyczajony do nieco innych doznań".

 

 

 

 

 

Edytowane przez Raivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krugerrand napisał:

Kobieta, której mąż miał przedwczesny wytrysk, powiedziała mu z kolei, że nie będzie otwierać wesołego miasteczka na dwie minuty

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mógł odpowiedzieć, że najwyraźniej jej miasteczko za mało wesołe żeby stawiać w nim namiot cyrkowy na dłużej

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Kespert said:

Może nie tyle tekst przez cenzurę "przeszedł", ale chwilowo "odkręcono śrubę" by zbadać poziom wkurwu społecznego - i może "przełożyć wajchę".

Skoro ktoś już to napisał to myślę, że się nie będę powtarzał.

Dokładnie o to chodzi. Zwłaszcza takiej lewicowej tubie jak gazeta wybiórcza. Bez powodu się wybiórcza nie nazywa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być taki wentyl bezpieczeństwa. Niech sobie pokrzyczą "prawda, dobrze gada", a może będą dalej zwlekać z jakąś organizacją, ruchem społecznym. Ot, taki Jarocin. Młodzi sobie poszaleli, co by nie dołaczyli do rewolty. Co do tych akcji z artykułu, to tylko cipeusz pozwoli sobie na takie teksty. Że niby facet ma się skarżyć jak kobieta po nim jedzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pamiętam go z innego wizerunku. Poniżej link z profilu na insta, prowadzony od 25tyg., czyli od momentu jak stał się dzikiem :) Zajęło mu to kilka lat. Ciekawe czym się kierował nad zmianą swojego wizerunku, ciała i czy zrobił to w sposób zdrowy? Setki serduszek od lasek ... i ich komentarze hehe  
 

https://www.instagram.com/michalpozdal/?hl=pl

Edytowane przez Conrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że gość zrobił sylwetkę, skoro wypowiada się o problemach mężczyzn, o takich sprawach. 

 

To tak samo z kardiologiem. Przychodzę kiedyś do kardiologa, siedzi gruby gość, a mi pierdoli, żebym trochę schudł to się stan organizmu poprawi :D 

 

Niby dobra rada, ale przekazana przez lekarza, który ewidentnie o siebie nie dba po prostu nie działa, a wręcz bawi. 

 

Tak samo nikt poważnie nie traktuje autorytetu w postaci dietetyczki, która waży ponad 200 kg przy wzroście 160 cm. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Posejdon napisał:

To może być taki wentyl bezpieczeństwa

Też mi się tak wydaję. "Wybiórcza" się trochę wybieli tym artykułem. Mówiąc "patrzcie jacy jesteśmy obiektywni". Może to być także rodzaj płatnej reklamy. Czy jeden taki artykuł przy setce innych przy których jedzie się po facetach coś zmieni? Nie sądzę. Prawdziwych "rewolucjonistów" się "likwiduję" a nie obnosi na widoku.

Plus taki że mimo tego taki artykuł ujrzał światło dzienne. I może komuś coś się w głowie przestawi. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Conrad napisał:

Też pamiętam go z innego wizerunku. Poniżej link z profilu na insta, prowadzony od 25tyg., czyli od momentu jak stał się dzikiem :) Zajęło mu to kilka lat. Ciekawe czym się kierował nad zmianą swojego wizerunku, ciała i czy zrobił to w sposób zdrowy? Setki serduszek od lasek ... i ich komentarze hehe  
 

https://www.instagram.com/michalpozdal/?hl=pl

Zamieszczony wcześniej film jest z początku 2017, konto na instagramie założone na początku tego roku. W dwa lata zrobił się dwa razy większy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.