Skocz do zawartości

Panowie zniechęciłoby was coś takiego do kobiety?


Sinduriel

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Posejdon napisał:

ale ok rozumiem, że to abstrakcyjny przykład. 

Właśnie ;)

Wiem, że może to trochę zmienia postać rzeczy jednak i tak świadczy o tym, że chyba juz go tak nie pociagam, jakoś wzięłam to do siebie, choć pewnie z drugiej strony nakłoni mnie to do pewnych zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Sinduriel napisał:

Tu nawet nie chodzi o ilość jedzenia, ale o jego jakość. Do tej pory gotowałam dość zdrowe obiady, ale przez ten ostatni miesiąc szczerze mówiąc jadłam trochę byle co i tak spokojnie można przybrać 3 kg przez miesiąc

Bez względu co się je. Tak naprawdę liczy się bilans kaloryczny. 3 kg tłuszczu to 21000 kcal. Czyli w miesiąc jadłaś z nadwyżką 700 kcal(tabliczka czekolady). Tyle samo "spali"się biegnąc przez godzinę z prędkością 10 km/h.  Taki mały off topic. Aby pokazać że tyję się łatwo natomiast w drugą stronę jest już gorzej:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trochę. Dwie sytuacje:

1) podczas seksu typ się zatrzymuje i tak oto przemawia: "wow, ale masz luz, kiedyś było lepiej"

2) podczas seksu pani mówi: "po orgaźmie mogę być ciaśniejsza". Typ: " kiedyś byłaś ciaśniejsza" i uśmiech

Jest mała różnica? Czy duża?

Jaki diabeł Cię podpuścił do trajkotania po swoim orgaźmie? Ty już masz swoje, więc teraz sobie można pogadać? Uszanuj, że partner chce dojść i to nie jest najlepszy moment na jakieś orędzia o ciasności pipy. Ja kiedyś się tak wkurwiłem na ględzenie żony własnie w takiej sytuacji, że się zawinąłem i było gówno, a nie seks. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sinduriel napisał:

pierwsza miałam orgazm i powiedziałam mu, że teraz pewnie jestem po nim ciaśniejsza, a on wtedy z usmiechem powiedział " jak się poznaliśmy to byłaś troszkę węższa, teraz sie troche rozluźniłaś". Niby nie powiedział tego w formie wyrzutu, ale z uśmiechem, choc i tak mi sie zrobilo przykro

Trenujesz zaciskanie Kegla?

Spróbuj lub "wypychanie członka".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Posejdon napisał:

Jaki diabeł Cię podpuścił do trajkotania po swoim orgaźmie? Ty już masz swoje, więc teraz sobie można pogadać? Uszanuj, że partner chce dojść i to nie jest najlepszy moment na jakieś orędzia o ciasności pipy. 

Ty jesteś jakiś jebnięty czy zgrywasz alfę-sralfę? Serio co się odpierdala na tym forum ostatnio bo nie ogarniam??!! Jakiś wysyp niewydarzonych grzybów ostatnio.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Tomko napisał:

Ty jesteś jakiś jebnięty czy zgrywasz alfę-sralfę

Sam jesteś jebnięty i zgrywasz alfę sralfę.

41 minut temu, Tomko napisał:

Serio co się odpierdala na tym forum ostatnio bo nie ogarniam??!!

Ja też nie.

41 minut temu, Tomko napisał:

Jakiś wysyp niewydarzonych grzybów ostatnio.

Same ataki i mało merytorycznej treści, coś Cię boli @Tomko, że musisz się dopieprzać do innych ludzi w tak wulgarny sposób?

Co to kurwa jest w ogóle za maniera by tak traktować ludzi, którzy we większości się tutaj dopiero uczą "red pilla"

 

Weź się ogarnij.

 

Edit:

 

A sorki zauważyłem Twój temat, czyli ludzi w necie od jebniętych wyzywać ale w realu trzęsą się rynce.

Kolejny papierowy alfa. 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Przeczytaj może jeszcze raz posty w kolejności i co kolega @Posejdon napisał zanim zaczniesz się sapać. Żebyś się nie spocił za bardzo. Mój temat o konfrontacji? No tak - mam problem z konfrontacją i szukam rozwiązania. Ale ma problem z konfrontacją z kimś na moim poziomie lub wyżej więc akurat z tobą nie mam problemu. Coś w tym złego? 

Edytowane przez Tomko
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ancalagon Pieczarki :)
@Sinduriel Nie przejmuj się takimi tekstami! Toż to cham! Ja na ten przykład nigdy bym tak nie powiedział bo to byłoby zabójstwo nastroju! Kobiety trzeba szanować niezależnie od rasy, pochodzenia, wagi i wyglądu! 
4409271.gif

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko ma rację, nie wiem co Cię tak wzburzyło @SzatanKrieger, a w dodatku te personalne wycieczki do jego innego tematu, mało dorosłe.

13 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Co to kurwa jest w ogóle za maniera by tak traktować ludzi, którzy we większości się tutaj dopiero uczą "red pilla"

Jeżeli się uczą to niech się uczą, a nie wyrażają opinie które szkodzą, takie jak właśnie @Posejdon robi.

 

@Sinduriel stwierdziła że od orgazmu jej pochwa się ścieśnia (możliwe, sam nigdy nad tym się nie skupiałem), to jego tekst jest typowo zapalnikowy i świadczący o braku szacunku. Mówienie że jest luźna to wwalanie jej w kompleksy na które praktycznie nie ma wpływu. Tak samo jak wyśmiewanie małego penisa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taboo No, cieszę się, że ktoś rozumie co chciałem powiedzieć. Kolega @Posejdon promuje postawę "zamknij ryj i wypnij dupę wyżej". Ja reaguję alergicznie na takie teksty jak do bydła jakiegoś. Dziewczyna nic nie powiedziała co mogłoby mu przeszkodzić, a wręcz chciała pomóc się zacisnąć. Co to w ogóle za jakiś tekst o peanach na temat ciasnoty??? 

 

A @SzatanKrieger? Niech się chwyta czego chce. Jak chce zacząć taką grę to chętnie powyciągam starych śmieci i cytatów na jego temat bo forum znam bardzo dobrze. Po prostu mi szkoda czasu na takie typowo babskie zagrywki. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2019 o 10:46, Sinduriel napisał:

Ja mam inne zdanie na ten temat i uważam, że i tak przegiął pomimo, że sama rozpoczęłam ten temat, a przede wszystkim nie powinien tak mówić w trakcie seksu.

Tak, to jego wina. W sumie to zawsze jest i będzie JEGO wina.

Ty jesteś usprawiedliwiona .... Masz cipę a to tłumaczy wszystko.

Cytat

 prawdę mówiąc wtedy całkiem odechciało mi się seksu, co jest uważam normalne

Tak znamy to.... Dla Ciebie normalne ponieważ seks jest tylko narzędziem, które wykorzystujesz w relacji aby osiągnąć swoje cele. 

Edytowane przez ntech
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój partner chce dać nogę z tego związku.

 

@ntech Jak wcześniej miałem bekę z twierdzeń że na forum są mizogini i ludzie nienawidzący kobiet to powoli zaczynam zmieniać zdanie. Od***ol się od dziewczyny bo nic Ci nie zrobiła. Jeżeli uważasz że mówienie czegoś takiego kobiecie to normalka i jej wina to zostaw to dla siebie bo świadczy to o Tobie.

 

Uważam że najlepiej podsumowała wątek @deomi i nie NIE JESTEM PO STRONIE KOBIET, nie jestem po żadnej stronie, ale pewne rzeczy określa kultura osobista.

 

Z tego co widzę to facet szuka czegoś żeby się przyczepić i tyle, tu wystarczyłaby szczera rozmowa.

 

 

Edytowane przez AdamGdynia
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet był szczery a Wy po nim jedziecie, że nie pownien taki być, pocieszając przy okazji biedną "koleżankę"... z męskiego forum!

 

Dwóch z Was, facetów! Za chwilę chętnie da sobie po ryju skłóconych przez post o "mniej ciasnej" waginie i relacjach innego faceta z "koleżanką" z męskiego forum... Panowie... Proszę...   

 

Jedyny merytoryczny, zdystansowany i pozbawiony emocji post w tym wątku to wypowiedź autorstwa Mosze Red. 

 

Panowie.... Proszę... Zastanówcie się przez chwilę co się w tym wątku wyrabia i w którą to zmierza stronę... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hidalgo Naprawdę najbardziej merytorycznie odpowiedział Mosze Red?

 

Ja jestem totalnie zdystansowany bo ta sytuacja w ogóle mnie nie rusza, ale faktem jest że widzę tu jakieś spore przegięcie na forum ostatnimi czasy toteż mało się udzielam.

 

Teraz "czarni rycerze" będą mieli pole do popisu ale co to za związek jeżeli panna "przytyje" 3kg i nagle wszystko jech chu***owe i to JEJ WINA. Nosz ku**a każdy jest człowiekiem i nie przesadzajmy. Jeżeli jeden z drugim pseudo samiec alfa z forum gównianie zarabia jest leniem i śmierdzi a kiedyś tak nie było i panna kręci nosem to JEST SUKĄ, KU*WĄ I WSZYSTKIM NAJGORSZYM ale jeżeli jej się coś nie powodzi to przecież tenże samiec ma prawo przypierd*alać się do wszystkiego.

 

Typ zachował się po prostu nie elegancko i tyle, ma jakiś ból to niech o tym powie jak człowiek a nie wprowadza kobietę w taki stan że musi o tym pisać na forum.

 

Serio ku**a żal jak się na to wszystko patrzy.

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, AdamGdynia napisał:

@Hidalgo Naprawdę najbardziej merytorycznie odpowiedział Mosze Red?

Tak. Podał możliwe działania, które mogą być pomocne w rozwiązaniu problemu.

Ponadto nie oceniał "bohaterów" tej opowieści. Oceny innego mężczyzny dokonali mężczyźni z forum w dyskusji. Każdy z własnej perspektywy i przez pryzmat własnych poglądów co doprowadziło do skakania sobie do gardeł, wzajemych wycieczek osobistych i powstania kółka adoracji biednej "koleżanki" z forum... męskiego forum.

 

Tak traktują się bracia po jednym poście kobiety? 

 

 

Edytowane przez Hidalgo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, AdamGdynia napisał:

Typ zachował się po prostu nie elegancko i tyle, ma jakiś ból to niech o tym powie jak człowiek a nie wprowadza kobietę w taki stan że musi o tym pisać na forum.

No tak. Winien. Bo kobieta płacze. Ot skurwiel...

Młody widać jesteś i chyba Cię jeszcze żadna Myszka nie przerobiła na wióry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hidalgo napisał:

Tak. Podał możliwe działania, które mogą być pomocne w rozwiązaniu problemu.

Ponadto nie oceniał "bohaterów" tej opowieści. Oceny innego mężczyzny dokonali mężczyźni z forum w dyskusji. Każdy z własnej perspektywy i przez pryzmat własnych poglądów co doprowadziło do skakania sobie do gardeł, wzajemych wycieczek osobistych i powstania kółka adoracji biednej "koleżanki" z forum... męskiego forum.

 

Tak traktują się bracia po jednym poście kobiety? 

 

 

Ja tu nie oceniam nikogo czy to mężczyzna, kobieta czy obojniak.

 

Jakiś wzajemny szacunek się należy.

Teraz, ntech napisał:

No tak. Winien. Bo kobieta płacze. Ot skurwiel...

Młody widać jesteś i chyba Cię jeszcze żadna Myszka nie przerobiła na wióry..

No patrząc po tym co piszesz to Ty starością nie grzeszysz bynajmniej z punktu widzenia trzeźwej oceny sytuacji.

 

Lubię jak mi mówią że młody jestem bo w tym wieku zaczyna trochę boleć liczba lat, dzięki. Żadna Myszka mnie nie przerobiła na wióry i dlatego też mam trzeźwe spojrzenie na sytuacje. Odchodzimy od tematu i to mocno.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.