Skocz do zawartości

Panowie zniechęciłoby was coś takiego do kobiety?


Sinduriel

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, AdamGdynia napisał:

@ntech  Od***ol się od dziewczyny bo nic Ci nie zrobiła. Jeżeli uważasz że mówienie czegoś takiego kobiecie to normalka i jej wina to zostaw to dla siebie bo świadczy to o Tobie.

To jest jego standardowe zachowanie. Wyładowuje frustrację w zależności od dnia na danej użytkowniczce, wysrywając się za przeproszeniem w różnych tematach.

 

Dałam blokade, ale co z tego skoro myslałam, że działa inaczej, że po wrzuceniu do ignorowanych nie bedzie widzieć moich postów. :)

 

 

Godzinę temu, ntech napisał:

Myszka nie przerobiła na wióry..

Dwa małżeństwa, jak czytałam ostatnia półroczna relacja zakończona zdradą kobiety- normalnie alfa, ;)

tylko pouczać innych, kiedy na swoich błędach, pomimo wieku jak widać nie uczy się NIC. :)

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomko napisał:

A @SzatanKrieger? Niech się chwyta czego chce. Jak chce zacząć taką grę to chętnie powyciągam starych śmieci i cytatów na jego temat bo forum znam bardzo dobrze. Po prostu mi szkoda czasu na takie typowo babskie zagrywki. 

Powiało grozą!

 

Chętnie powyciągam biało rycerskich cytatów na forum @Tomko bo forum znam bardzo dobrze ale szkoda mi czasu na takie typowo babskie zagrywki!

 

@AdamGdynia

Dlatego ja już dziękuje, tak jak piszesz teraz to siedlisko tzw "Czarnych rycerzy", papierowych alfa i ludzi obarażajacych innych użytkowników a w szczególności kobiety.

 

@Florence 

Mądrze napisała i zrobiła, że dała blokadę ale trochę ciężko jest komentować forum z perspektywy kobiety gdy ona coś napisze to od razu lecą teksty "atencja, odpisuejsz jej ty białyrycerzu" itd, itp

 

Nawet Tomko obrażając mnie musiał użyć słowa babskie i tym samym umniejsza drugiej płci a swoją wywyższa, jest to śmieszne. 

 

Pozdrawiam.

 

1 godzinę temu, AdamGdynia napisał:

 Teraz "czarni rycerze" będą mieli pole do popisu ale co to za związek jeżeli panna "przytyje" 3kg i nagle wszystko jech chu***owe i to JEJ WINA. Nosz ku**a każdy jest człowiekiem i nie przesadzajmy. Jeżeli jeden z drugim pseudo samiec alfa z forum gównianie zarabia jest leniem i śmierdzi a kiedyś tak nie było i panna kręci nosem to JEST SUKĄ, KU*WĄ I WSZYSTKIM NAJGORSZYM ale jeżeli jej się coś nie powodzi to przecież tenże samiec ma prawo przypierd*alać się do wszystkiego.

 

 

A najlepsze gdyby była odwrotna sytuacja to by pisali: Ona się nie szanuje, to Ciebie nie będzie szanować, skoro umawiałeś się, że będzie miała 60 kilo to tyle ma mieć, tak powinno być w umowie małżeńskiej, zostaw ją pewno ma bolca na boku itd, itp....

 

Widzę, że @AdamGdynia też to widzisz jak czarni rycerze urządzili sobie żer.

No nic, życzmy im powodzenia przyda im się z ich postawą. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Nawet Tomko obrażając mnie musiał użyć słowa babskie i tym samym umniejsza drugiej płci a swoją wywyższa, jest to śmieszne. 

O widzę FitDarią powiało aż przed laptopem poczułem. Tak - stosujesz babskie zagrywki czyli wyciąganie innych wątków niezwiązanych z polemiką gdy tracisz grunt pod nogami co jest żałosne. Jesteś śliski i nie potrafisz dyskutować. W jednym wątku "kończysz dyskusję" po czym idziesz do innego obsmarować mnie czy innych, którzy (czasem ostro) wyrazili swoje zdanie lub powiedzieli, że nie masz racji i przedstawić nas jako papierowych alfa, czarnych rycerzy czy innych tych złych. I ty śmiejesz się ze mnie, że mam problem konfrontacją...

Coś ci się umaniło z tymi czarnymi rycerzami, alfami i obrażaniem kobiet. Wskaż mi gdzie obrażam kobiety albo ich nienawidzę. Jeśli nie wskażesz to ja mam dość pomówień przez jakiegoś dzieciaka, który nie potrafi na argumenty rozmawiać jak z @The Motha tylko odwraca się na pięcie jak obrażone dziecko. Dobry manipulant z ciebie gdy tworzysz zupełnie inny obraz mojej osoby niż mam na forum. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się, że to co powiedział było chamskie, tylko pytanie dlaczego tak zrobił?

Albo tak mu się palnęło w chwili szczerości, albo to ja mu nie odpowiadam, co byłoby w sumie jeszcze bardziej przykre....

Niby potem mówił, że było "zajebiście" i takie tam, ale jednak jego słowa utkwiły mi w pamięci...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sinduriel napisał:

Też wydaje mi się, że to co powiedział było chamskie, tylko pytanie dlaczego tak zrobił?

Co zrobił ? Pobił Cię , oszukał , zdradził, namówił na kredyt ? 

Chamskie ? "Ale masz grubą dupę, weź się rusz kaszalocie bo nie mogę dziury znaleźć między fałdami" - to byłoby chamskie ! 

Powiedział coś na swój temat , a Ty się DOSZUKUJESZ miedzy wierszami czegoś co taka naprawdę jest w Twojej głowie. A może po prostu to prawda ? Może dupa Ci urosła tylko nie 3 kg a 5-10 kg co zmienia postać rzeczy jak się jest z metra ciętym. Może tak właśnie się postrzegasz  , masz jakieś zaburzenia albo niską samoocenę ?

A może NIC się nie stało a Ty nawijasz temat zamiast uczciwie zapytać go o co chodzi ?

Skoro wypisujesz takie intymne rzeczy na forum to zapewne nawijasz o tym jeszcze bardziej z wszystkimi psiapsiółkami.

Czy jak typowa baba nie pogadasz tylko rozkręcasz aferę. Focha również strzeliłaś ? Seks już nie jest taki żywiołowy? Przyznaj się - z JEGO powodu ? A może Ty już nie jesteś taka chętna ? On twierdzi że jest mu zajebiście - ale Ty mu NIE WIERZYSZ, bo i tak wiesz swoje ?

Szczerze , nie wierzę Ci za grosz i uważam że jak każda samica przedstawiasz subiektywną interpretację a nie fakty.

Cokolwiek robisz, Wasza relacja jest wątła i nieszczera, nie ufacie sobie , nie ma w niej otwartości , a jeżeli nawet była i on sobie na nią pozwolił to właśnie ją orzesz i niszczysz.

 

PS. Samice. W dupie mam co sądzicie i wasze fochy czy ignory. W gruncie rzeczy wszystkie jesteście takie same poza innym opakowaniem. Dziwi mnie natomiast reakcja braci którzy  za punkt honoru mają każdą płaczącą samiczkę wziąć pod skrzydełka i ratować przed złym światem i tymi niegodziwymi "czarnymi rycerzami".

Wasze ex tak właśnie wypłakują się innym na Wasz temat między robieniem loda a analem.

Edytowane przez ntech
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sinduriel Jestem w 99% przekonany, że tak poczuł to i chciał ci to powiedzieć więc twój tekst to był wyzwalacz tego, co myśli. Powiedział to niby w żarcie, w takim momencie, ale to jest to co on myśli. Powiem tylko, że cipka sama z siebie luźna się nie robi od tak w tak krótkim czasie. Może się czasami bardziej lub mniej rozciągnąć PODCZAS stosunku. Przecież to mięsień. Penis również - może i owszem zmniejszyć/zwiększyć swój obwód. Stres, ciśnienie, kawa, zła dieta... Niby wszystko jest ok, erekcja spoko a obwód mniejszy/większy. Zdarzało mi się to wiele razy - raz był jak maczuga a raz tak... o :D. Nie analizuj tego co powiedział - na 99.99% tak pomyślał, ale kto zawinił - nie da się dojść. Słabsza erekcja, u ciebie relaks duży i różnica kolosalna. Czasami moją dziewczynę czułem od początku do końca a czasami była po prostu luźniejsza pod koniec. Ale zawsze to w śmiech obracaliśmy i nikt nie był obrażony bo wiadomo - ciało wykręca różne numery. Bier się za ćwiczenia jak czujesz się niekomfortowo ;)

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _oliv2407 napisał:

 Ręce mi opadły, dupa mi opadła i cycki mi opadły, jak słucham tych bezsensownych wypowiedzi. 

To weź się za siebie. Żeby potem nie było tłumaczenia że to wina tego samca z forum.Wszystko jest w WASZYCH głowach.

To samo czuje jak słucham babskiego pierdololo jacy  faceci są niedobrzy a kobietki pokrzywdzone. 

 

 

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, _oliv2407 napisał:

@ntech spokojnie nie narzekam na mężczyzn i nie jestem pokrzywdzona.

To co tutaj robisz ? Tylko nie nawijaj mi makaronu że szukasz męskiego zdania . Chcesz męskiego zdania ? Zapytaj tego jelenia metr od Ciebie w łóżku. Wie że tu piszesz ?  Pokaż mu , wysłuchaj JEGO zdania. I potem pochwal się co powiedział..

 

13 minut temu, _oliv2407 napisał:

jesteś wyjątkowo kąśliwy, zupełnie nie wiem po co. 

Bo nie lubię Waszego wypaczania rzeczywistości. I faktu że na końcu zawsze MY płacimy za Wasze emocje.

Tak dla równowagi we wszechświecie.  Jestem taką męską Karyną z Onetu. Nieobiektywny, stronniczy, nie szanujący zdania drugiej strony.

Świat jest pełen Karyn i wszyscy traktują to ze zrozumienie, bo baba bo im wolno.

Jeden ntech wywołuje zaskoczenie ?

Smacznego !

 

 

Edytowane przez ntech
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ntech napisał:

To co tutaj robisz ? Tylko nie nawijaj mi makaronu że szukasz męskiego zdania . Chcesz męskiego zdania ? Zapytaj tego jelenia metr od Ciebie w łóżku. Wie że tu piszesz ?  Pokaż mu , wysłuchaj JEGO zdania. I potem pochwal się co powiedział..

 

W tym momencie obrażasz mnie i mojego partnera. Daruj sobie, bo to żałosne. Spokojnie, dobrze wiem co by na twój temat powiedział. No śmiej się,że biały rycerz.. a ty sfrustrowany rycerz. Lepiej? No chyba nie, bo wiecznie nie zadowolony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, _oliv2407 napisał:

W tym momencie obrażasz mnie i mojego partnera.

Odpowiedz na pytanie. Pokażesz mu ? Na tyle ufacie sobie? 

Zawsze w dyskusji z Wami dochodzi się do ściany gdy walicie focha lub w płacz.

 

A tak w ogóle to zauważam kolejne zagranie samic na tym forum.

"Czuję się urażona czy ktoś może w moim imieniu dać mu w ryj?"

Bo dokładnie tyle znaczą Wasze apele.

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, _oliv2407 napisał:

I tak przyszłam tu między innymi po to ( nie tylko) żeby poznać męski punkt widzenia i lepiej rozumieć mężczyzn. 

To gadaj z NIM. Nie uważasz że tak uczciwiej i lepiej dla WASZEGO związku ? Po jaki huj pytać mnie, czy innych braci co sądzimy o tym co jest w WASZEJ relacji ?

Dlatego uważam iż wszystkie samice tutaj :

a) mają jakiś problem ze sobą

b) kłamią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ntech napisał:

 

Bo nie lubię Waszego wypaczania rzeczywistości. I faktu że na końcu zawsze MY płacimy za Wasze emocje.

Tak dla równowagi we wszechświecie.  Jestem taką męską Karyną z Onetu. Nieobiektywny, stronniczy, nie szanujący zdania drugiej strony

 

 

Takie rzeczy się przepracowuje na terapii, a nie wyżywając się na ludziach w necie. Gratulacje za podejscie ?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _oliv2407 napisał:

Uważaj sobie jak chcesz, średnio mnie to obchodzi. Po prostu apeluję o więcej klasy i mniejszego chamstwa z twojej strony.

A ja apeluję aby kobiety SAME otwierały sobie drzwi i same ponosiły koszty swoich decyzji i wyborów.

2 minuty temu, MalVina napisał:

Takie rzeczy się przepracowuje na terapii

A Ty masz już swoją terapię za sobą ? Czy może na forum szukasz grupy wsparcia ?

I uważaj bo zgodnie z zasadami panującymi na TYM MĘSKIM forum to powinnaś zaznaczyć płeć i nie wyłazić z rezerwatu ?

Paniała ?

 

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ntech napisał:

To gadaj z NIM. Nie uważasz że tak uczciwiej i lepiej dla WASZEGO związku ? Po jaki huj pytać mnie, czy innych braci co sądzimy o tym co jest w WASZEJ relacji ?

to czemu nie rozmawiacie ze swoimi samicami tylko zadajecie pytania na forum? Chyba logiczne - po to jest właśnie forum. By pomagać, radzić, Wam, samcom. A My samice możemy z tego skorzystac. I poradzic sie rowniez we wlasnym dziale, tak? 

Z czym masz problem?

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MalVina napisał:

to czemu nie rozmawiacie ze swoimi samicami tylko zadajecie pytania na forum

Buahahahaha... typowe babskie odwracanie kota ogonem.

Tu nikt nie rozmawia z samicami. Nie wiem czy zauważyłaś...

 

Poza tym jak z Wami rozmawiać jak 90 % waszych wypowiedzi to  "nie wiem co myślę , nie wiem co czuję".

Daj spokój..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha

Wlasnie pokazales jaki jestes płytki. 

Generalizujesz, wymyślasz problemy, atakujesz bez powodu. 

Jakims dziwnym trafem komentujesz wlasnie w Rezerwacie. Masz świadomość? Po co wchodzisz w dyskusje z samicami skoro nie masz nic prócz obelg do powiedzenia? Lepiej Ci jak sobie spuscisz z krzyża na tę "gorszą płeć".

Jesteś taką męską wersją feminazistki, która nienawidzi dla zasady. 

Żółć Cię kiedyś zaleje...

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, _oliv2407 napisał:

Pomimo,że forum go nie interesowało. To właśnie mu się zachciało założyć konto. Gratuluję, zobacz do czego doprowadziłeś ?

Brawo. Terapię czas zacząć...

"Cześć , jestem Andrzej. Jestem alkoholikiem...".

A teraz poznamy JEGO wersję i otworzymy oczy . Możesz zacząć się pakować..

11 minut temu, MalVina napisał:

Wlasnie pokazales jaki jestes płytki. 

W przeciwieństwie do kobiet które to są wzniosłe, myślą o sztuce i wartościach wyższych oraz zbudowały cywilizację.

 

Edytowane przez ntech
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ntech napisał:

Brawo. Terapię czas zacząć...

"Cześć , jestem Andrzej. Jestem alkoholikiem...".

A teraz poznamy JEGO wersję i otworzymy oczy . Możesz zacząć się pakować..

Jaką jego wersję, jak ja nigdy tutaj nie opisywałam co dzieje się w mojej relacji ?. Jedynie w którymś z wątków wspomniałam, że mam trzy letni związek. Tyle i tylko tyle. Może kiedyś coś napiszę ale ja się tutaj na facetach nie wyżywam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.