Skocz do zawartości

Panowie zniechęciłoby was coś takiego do kobiety?


Sinduriel

Rekomendowane odpowiedzi

@TheFloratorWiem. Ale nie chce mi się w to bawić. Zresztą pamiętam jak pewien już nieaktywny użytkownik wprost, powtarzając dwa razy nazwał wszystkie młode kobiety chwastami. Ogólnie nie przebierał w słowach w tamtym poście. Zgłosiłam, ale zero reakcji. Więc szkoda zachodu. Zresztą moderatorów jest kilku, czytają i decydują, nie zamierzam spamować zgłoszeniami. 

53 minuty temu, ntech napisał:

Tu nikt nie rozmawia z samicami. Nie wiem czy zauważyłaś...

 

Ja nie zauważyłam. Ale rzeczywiście to w jaki sposób tu piszesz ciężko nazwać rozmową, dlatego:

21123e13fc5eb.png

To takie proste. ;)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Florence said:

Wiem. Ale nie chce mi się w to bawić. Zresztą pamiętam jak pewien już nieaktywny użytkownik wprost, powtarzając dwa razy nazwał wszystkie młode kobiety chwastami. Ogólnie nie przebierał w słowach w tamtym poście. Zgłosiłam, ale zero reakcji. Więc szkoda zachodu. Zresztą moderatorów jest kilku, czytają i decydują, nie zamierzam spamować zgłoszeniami.

Cierpliwości. Ja ostatnio mam inne doświadczenia a był ten sam "klimat" zgłoszenia. Zachęcam do spróbowania poraz kolejny ;). Walczcie o swoje :)

 

@AdamGdynia

Cierpliwości, akurat temat zjechał po równi pochyłej i to konkretnie.

Powyżej masz napisane co możesz zrobić. Spokojnie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, AdamGdynia napisał:

@Marek Kotoński Ostatnio dostałem bana za rozpoczęcie zdania z małej litery. Takie są zasady forum i w porządku. Tutaj wylewa się fala jadu, obrażania wszystkich dookoła i nic, widocznie to też niepisane zasady forum. Brawo kurwa, idę stąd bo poziom sięgnął czegoś poniżej dna.

Zamiast mnie straszyć odejściem, napisz po męsku co, gdzie i jak.

 

Jest kilku modów łącznie ze mną, nie wyrabiamy. To nie działa tak że pstrykniesz albo coś pomyślisz, a my telepatycznie odbierzemy myśl i zareagujemy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Zamiast mnie straszyć odejściem, napisz po męsku co, gdzie i jak.

 

Jest kilku modów łącznie ze mną, nie wyrabiamy. To nie działa tak że pstrykniesz albo coś pomyślisz, a my telepatycznie odbierzemy myśl i zareagujemy.

Przeanalizuj posty @ntech bo mózg się lasuje czytając je.

 

Ja wiem że gadzi mózg, że z kobietami krótko...ale jak chłop sobie z nimi nie radzi i ma jakieś głębokie urazy to niech je przepracuje u specjalisty a nie psuje wizerunek forum.

 

Idea chyba jest taka żeby edukować jak się obchodzić z paniami a nie rzygać tu bluzgami. A tu widzę jakiś feminazizm w męskiej wersji jak to ktoś wyżej nazwał. To ma zmierzać w takim kierunku?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2019 o 22:05, Tomko napisał:

Ty jesteś jakiś jebnięty czy zgrywasz alfę-sralfę? Serio co się odpierdala na tym forum ostatnio bo nie ogarniam??!! Jakiś wysyp niewydarzonych grzybów ostatnio.

@Marek Kotoński @Mosze Red @Rnext @Quo Vadis? Każdy z nas miewa gorszy dzień, ale nie rozumiem pobłażania po raz kolejny dla Brata @Tomko za takie teksty do Braci.

 

@Sinduriel

1. Ile masz lat? Na przyszłość pisz w jakich okolicznościach coś powiedziałaś.

2. Porozmawiaj z nim szczerze, zamiast bawić się w gierki i zostawiać niedomówienia. 

3. Wróć do treningów i normalnego (zdrowego) jedzenia. Nie dla kogoś, dla własnego zdrowia i lepszego samopoczucia.

4. Dyskusje o ciasności Twojej pochwy z nim, zostaw na czas po seksie a nie w trakcie w chwilę przed jego orgazmem. Nie myśli się wtedy logicznie i można coś palnąć.

5. Kobiety z wiekiem stają się tam luźniejsze ale możesz to powstrzymywać. @MalVina i inne siostry dobrze Ci radzą - systematyczny trening mięśni Kegla, zamiast użalania się i szukania wymówek. Do tego trening kulkami gejszy.

Edytowane przez Morfeusz
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz

Cały czas piszę o buractwie co po niektórych Panów i agresywnych ataków, CAŁY CZAS. A najgorsze są te przypierdalanki i mikro agresywne ataki, takie kąsania. 

Na mnie też wjechano ale ja mam wywalone jajca natomiast są tutaj ludzie po ciężkich przeżyciach i przychodzi koleś i wyzywa od tego, że ktoś jebnięty, po prostu żenada. 

 

Ja również na znak protestu opuszczam forum na jakiś czas, bo nie mam zamiaru założyć tematu z problemem i usłyszeć, że jestem jakimś jebniętym grzybem czy coś tam. 

Póki nie wróci elementarna kultura, to podziękuje bo akurat jak będę miał gówniany okres w życiu mi będzie się chciało słuchać, że jestem jebnięty jeszcze ;) 

13 godzin temu, AdamGdynia napisał:

Idea chyba jest taka żeby edukować jak się obchodzić z paniami a nie rzygać tu bluzgami. A tu widzę jakiś feminazizm w męskiej wersji jak to ktoś wyżej nazwał. To ma zmierzać w takim kierunku?

Dokładnie, dlatego na znak protestu robię sobie "wakacje". 

Są ludzie bez elementarnego wyczucia, braku kultury i ogłady ja podziękuje za takie towarzystwo. Pamiętajmy, że kilka jabłek może popsuć całą ich beczkę. 

 

Specyfika forum jest terapeutyczna natomiast żadną terapią nie jest agresja słowna, przynajmniej mi się tak wydaje.

 

Miłego weekendu.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz @SzatanKrieger O poczuł szatan sprzymierzeńca i wybiegł z piwnicy. No faktycznie koleś, który pisze, żeby laska się zamknęła podczas seksu i nie wygłaszała peanów na temat swojej ciasnoty jest po ciężkich przeżyciach. Co zaraz napiszesz szatanku? Że kopię staruszki, nienawidzę kobiet i młodzieży i niszczę pracę Marka? Kupiłem część jego książek, wpłacam donejty od czasu do czasu, od ponad 3 lat pomagam ludziom z ich problemami na ile mam wiedzę. A co ty zrobiłeś dla forum? 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko

Żadnego sojusznika... nawet nie potrafisz przyznać się do błędu. 

Odpocznij sobie od forum i przemyśl swoje agresywne zachowania, czym to jest spowodowane. 

5 minut temu, Tomko napisał:

A co ty zrobiłeś dla forum?

Rozumiem, że mam Ci przedstawić tabelkę z exelem i wynikami?

Weź stary, kolejne tanie zagrywki - nuda. 

 

Zresztą w ogóle nie rozumiesz, że ja nie jestem przeciwko Tobie tylko przeciwko małym zachowaniom, które stosujesz chociaż Ty jesteś przeciwko mnie. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Póki nie wróci elementarna kultura, to podziękuje bo akurat jak będę miał gówniany okres w życiu mi będzie się chciało słuchać, że jestem jebnięty jeszcze ;) 

Najpierw to radziłbym ci czytać całe wątki, zamiast wyrywać moje wypowiedzi z kontekstu i obsmarowywać mnie potem bo sugerowanie, że miałbym użyć TEJ konkretnej wypowiedzi kiedyś do kogoś w potrzebie jest po prostu żałosne. I ty mi mówisz o rozmawianiu na argumenty... Weź mnie nie rozśmieszaj. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tomko napisał:

I ty mi mówisz o rozmawianiu na argumenty... Weź mnie nie rozśmieszaj. 

22 godziny temu, Tomko napisał:

@SzatanKriegerNiech się chwyta czego chce. Jak chce zacząć taką grę to chętnie powyciągam starych śmieci i cytatów na jego temat bo forum znam bardzo dobrze.

Argumenty ;) 

 

Jak widzisz prawda się sama broni. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Morfeusz napisał:

 

3. Wróć do treningów i normalnego (zdrowego) jedzenia. Nie dla kogoś, dla własnego zdrowia i lepszego samopoczucia.

5. Kobiety z wiekiem stają się tam luźniejsze ale możesz to powstrzymywać. @MalVina i inne siostry dobrze Ci radzą - systematyczny trening mięśni Kegla, zamiast użalania się i szukania wymówek. Do tego trening kulkami gejszy.

Tak zrobię, następnym razem pogadam z nim szczerze czy  faktycznie mu to przeszkadza oczywiście bez pretensji. Ale nawet jeśli odpowie, że nie to i tak wezmę się za ćwiczenia ( te zwykłe i te na dole ;)), dietę, zresztą już się za to wzięłam. Tak btw już 1 kg przez tydzień zleciało w dół :D Więc jeszcze zostało 2 do zrzucenia.

A odnośnie tego drugiego problemu to mam nadzieję, że w ogóle da się coś z tym zrobic bez jakichś zabiegów bo takich wolałabym narazie uniknąć szczególnie, że mogą się przydać bardziej, kiedy będę w przyszłości np. po porodzie.

Może przejmuję się tym za bardzo, może niektóre kobiety by to olały, ale z drugiej strony myślę, że to chyba dobrze bo chciałabym być zawsze idealną kochanką dla niego. Zresztą wy faceci to chyba rozumiecie bo z tego co zauważyłam tez lubicie sprawdzać się w łóżku, wielu kobietom też zależy żeby być atrakcyjne przez cały czas, także w łóżku.

Co do rozmów w czasie seksu to myślę, że ich nie nadużywam bo po pierwsze dotyczą one tylko seksu, a nie np. ,że przypomniało mi się nagle, że trzeba pomalować sufit(wiem to byłoby przegiecie :P) i są sporadyczne, tzn. czasem ja albo on coś powiemy odnośnie tego jak jest nam dobrze, albo zmiany pozycji itd.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sinduriel napisał:

to chyba dobrze bo chciałabym być zawsze idealną kochanką dla niego

Idealną to może nie, ale najlepszą jak się da, bo to trąci chorym perfekcjonizmem 

20 minut temu, Sinduriel napisał:

Może przejmuję się tym za bardzo

Pilnuj żeby to że tym się przejmujesz motywowało Cię pozywywnie to polepszania siebie, trzymania zdrowia i radości życia, a nie żeby wpędzało w ślepy zaułek myśli "jestem dla niego za luźna i w ogóle chujowa"

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chamstwa, to właśnie zgłosiłem @Tomko. Zobaczymy, czy dostanie warna jak ja. Zresztą, sprowokował mnie. 

 

Co do meritum. Nie napisałem, że kobieta ma dupę wypinać i nic nie mówić, ale Borze Tucholski..podczas seksu, kiedy facet próbuje dochodzić..ehh...Dostałaś to na co wg. mnie zasłużyłaś, czyli za głupkowate gadanie, głupkowaty komentarz. Mnie to irytuje, być może kogoś innego nie. Druga możliwość, to tzw. chwila szczerości. Potem się zorientował, że chlapnął i się wycofał. Piszę ze SWOJEJ perspektywy na pytanie typu: O co mogło mu chodzić? To są moje warianty powodów, które mogły doprowadzić do takiego komentarza. Prawdziwe powody zna Twój przyjaciel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2019 o 15:49, Sinduriel napisał:

Mam nadzieję, że nie wzrocil duzej uwagi na ten cellulit, który sie pojawił bo starałam się nie eksponowac tak bardzo pupy, jednak mógł zauważyć...

Ja ci powiem skarbie, że cellulit(w małym stopniu) to nie jest jakaś tragedia.
Jeżeli jesteś zgrabna, symetryczna, masz kształtne fajne nogi i odstający kształtny tyłeczek to nie ma co tej pupy chować i robić tragedii.

Powiem więcej.
Ostatnio widziałem śliczną kobietę wchodzącą do tramwaju z walizką(pewnie studentka).
Jej widok mnie wprost oczarował, zamurował mój umysł i trzeźwe myślenie.
Ponieważ była to kobieta o zajebistej figurze.
Symetryczna, tu szerokie bioderka, tu wcięcie w talii, odstający tyłeczek.
I... zajebiste nogi i to jeszcze opalone.
Jako, że jestem fanem latynoskich kształtów, to nietrudno odgadnąć, że pańcia miała po prostu duże, masywne uda i wielki tyłek :) 
Co ciekawe zauważyłem, że miała lekki cellulit w okolicach ud, a mimo to nie mogłem wyjść z zachwytu :) 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 17.07.2019 o 13:26, Sinduriel napisał:

ważyłam 50 kg, a teraz 53

Uuuuu widzę mamy tu transformację - od supi laseczki do lądowego wieloryba, na zdjęciach "przed i po" na 100% jesteś nie do poznania :D 

W dniu 17.07.2019 o 13:26, Sinduriel napisał:

Do tego powiedział mi w czasie seksu, że nie jestem juz (wiadomo gdzie) tak wąska jak kiedyś...

Jakby mi baba powiedziała, że mi się siurek skurczył od początku związku to odebrałbym to jako jakiś sabotaż - że chce się wymixować z interesu, ale nie ma jaj żeby powiedzieć wprost. Poza tym przy regularnym częstym seksie idzie się przyzwyczaić i doznania już nie są takie super jak za 1 razem. Najlepiej no fap + no seks przez 3 tygodnie, nagle partnerka robi się idealnie dopasowana :)  

Proste rozwiązania działają najlepiej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.