Skocz do zawartości

Potrzebny Haker


Grizzly

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy, wiek już swoje robi i nie pamiętam dokładnej kolejności cyfr do poczty WP. Nie używałem żadnych pomocy oferowanych przez WP, bo nawet nie wypełniłem formularzy.

Ma ktos jakies sposoby bądź programy na odzyskanie/przypomnie hasła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, większość poczt jak interia, wp, onet, po kilku próbach odcina możliwość wpisywania hasła na ileś tam czasu lub domaga się kodów captcha, co w praktyce uniemożliwia zastosowanie programów typu brute force do łamania zabezpieczeń poczty. Jeśli nie ustawiłeś pytania pomocniczego lub nie podałeś numeru telefonu, ewentualnie alternatywnego email to jesteś w dupie. Chyba że umieściłeś prawdziwe dane osobowe wtedy możesz się skontaktować z pomocą techniczną i udowodnić że ty to ty wysyłając skan dokumentu(oczywiście dane dodatkowe jak nr dowodu, pesel, zamazać, zostawić tylko imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia - powinno im starczyć jak podałeś przy zakładaniu maila).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w każdej przeglądarce jest wbudowana opcja pokazywania użytkowanych przez ciebie haseł. W Google Chrome to, np. preferencje --> bezpieczeństwo --> pokaż hasła (w większości przeglądarek bardzo podobnie, poszukaj). Może się tym uratujesz. Ewentualnie Mail Password Recovery 1.5.

 

Alternatywa: kup pół litra, wypierdol wszystko, zrób totalną nieświadomkę, koncentruj się na czystym umyśle i wpisz hasło :) U mnie raz zadziałało, więc to żaden żart. Pamięć kinetyczna wie wszystko z całego życia. I to jest prawda. Palce cię same poprowadzą, tylko się najeb i oczyść umysł :) Serio :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że mail password recovery to do odzyskiwania jeśli masz klienta poczty  np. thunderbird. Jeśli opcja zapamiętywania jest włączona w chrome/ firefox tak można znaleźć hasła.

 

https://support.mozilla.org/pl/kb/zapami%C4%99tywanie-hase%C5%82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.